Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 March 2005 - 05:28 PM

Ok, hvala za vzpodbudo. Se bom ojunačila in šla.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 09:54 PM

Pišem vsa zgrožena in razočarana. Danes sem šla v dotično trgovino, v CityPark. Seveda je bil nihče drug, kot tisti nadležen tip, kateri je skočil vame, še preden sem stopila ornk noter. Sem mu rekla, da se zanimam za njihove toaletne vodice in parfume. In mi jih je pokazal, vendar so mi vsi bli, blago rečeno, obupni. Je že bil užaljen. Potem sem nekaj drugega šla gledat, me je že sledil in mi na vsak način hotel prodat ono mandljevo kremo za 10k in sem rekla, da tega ne bom kupla in pika. Potem je pa rekel, da mi potemtakem itak nima smisla karkoli kazat, ker itak nič nad 5k ne bom vzela. WTF?!? Sem mu rekla, da pač vsega ne mislim kupit, kar mi bo ponudil. Na koncu sem kupla eno masko za lase s karitejem. Na blagajni sem ga še prosila za kakšen tester, vendar je rekel, da nima popolnoma nič. Tukaj me več ne bodo videli... L'occitane pa je nekako tudi izgubil svoj čar...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2005 - 10:44 PM

*se zamisli* ....

potemtakem ti toplo priporočam obisk l'occitanove trgovine na mestnem trgu v stari ljubljani. kot sem že napisala, imam s tisto trgovino dobre izkušnje pa še prodajalke so neprimerno bolj prijazne od tistih, ki delajo v prodajalni v city parku. v cityju se je tut meni že zgodilo, da nisem dobila testerja, res pa je, da tam ne kupujem, ampak hodim samo malo 'šnofat'. laugh.gif dvakrat mi je neka prodajalka tam celo milostno namenila dva testerja, čeprav nisem nič kupila, hura!!!!

  • 0

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2005 - 06:51 AM

Čudno. Meni je zadnjič kar sam od sebe dal 2 testerja. Čudak.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 07:21 AM

Jaz imam itak nesrečo s temi testerji. Po tem, ko mi je hotel prodati praktično vse, kar je blo tam na razpolago, sem ga prosila, če mi lahko da kak tester od teh izdelkov, da sprobam. In je rekel, da nima nič. Yeah right. Kot se je že omenlo - testiranje njihovih izdelkov tudi ni poceni, sploh če nimaš mesečnega dohodka tam ene vsaj 500k.
In prav se je vidlo, kako je bil kao znaveličan in rahlo posmehujoče deloval, češ, jaz se tu matram, baba pa na koncu še nič kupla ne bo. Mislim... podn. Fant je bil z mano in se je samo nasmihal... najprej sploh njegovemu neumnemu obnašanju in pristopu, kasneje njegovi debilnosti.
Kot sem rekla... v CityParku me več ne bodo vidli. Če grem še, grem v mesto (sicer sem pa zaenkrat z L'occitane založena).
Aja, z testerji so me edino ful zasipale enkrat punce v L'occitane v Mariboru... ful so ble prijazne, nič vsiljive ali karkoli... se ful pogovarjale... čist drugače. Štajerke pač. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2005 - 08:14 PM

danes kupla darilo za fanta, zapravila 3360 sit in zram dobla tester (brez da sem kaj rekla o testerjih!!!) za kremo za telo s karitejevim maslom za suho kožo (ki ga je tut dečko dobil, ker ma on suho kožo). pa še lepo so mi zavili darilo. smile.gif
  • 0

#47 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 31 March 2005 - 08:45 PM

[quote=Špela]danes kupla darilo za fanta, zapravila 3360 sit in zram dobla tester (brez da sem kaj rekla o testerjih!!!) za kremo za telo s karitejevim maslom za suho kožo (ki ga je tut dečko dobil, ker ma on suho kožo). pa še lepo so mi zavili darilo. smile.gif

kaj si mu pa kupla, ce smem vprasat? meni se tudi v kratkem obetaen nakup za fanta in nimam pojma kako postopit, tako da izbiram ideje...
  • 0

#48 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2005 - 08:54 PM

cade 2v1: šampon za lase in gel za tuširanje. sem sicer ko nora vohala tut vse ostale izdelke iz 'moške kolekcije' (najbolj mi diši vetiver), ampak vem, da je dotičnega že imel, sploh mu je pasal šampon, ker si je zdaj dvax z dove umil lase in takoj dobil prhljaj. tko, da je blo darilo bolj iz nuje, ampak na srečo kmalu praznujeva, tko, da ... smile.gif
  • 0

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 01:03 PM

Špela, se skos važno hvališ, da te tako lepo tretirajo tu, pa da skos dobivaš testerje, četudi nič ne kupiš. Ejga, jaz bom kar s tabo začela v L'occitane hodit. :=)

A je že katera probala masko/balzam za lase od oljke? Jaz sem imela 2 testerja (si moraš misliti) od balzama in ga imam pravkar zdaj gor in sicer še ne morem nič reči, ampak diši pa kar. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 April 2005 - 05:26 PM

nikita, se priporočam ... prav kmalu greva s fantom po kremo za obraz zanj, tko, da se nama komot pridružiš ... laugh.gif js sm že probala balzam za lase od oljke, mi je prou fajn lase naredil: z lahkoto sem si jih razčesala in full mehki in sijoči so bli. pa res full dobro diši ...
  • 0

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 11:15 PM

Ko zberem pogum (in denar biggrin.gif ), se ti javim. oops.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 06 April 2005 - 07:06 AM

Včeraj bla v MB, zapravila manj kot 10.000 pa sem tudi dobila full testerjev.
  • 0

#53 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 06 April 2005 - 07:47 AM

Ella v kateri trgovini v MB si bila, v Evroparku ali v mestu.
Ima katera kakšne izkušnje z mlekom za telo, ki je zelo vlažilna in naj bi tudi pomagala pri aknasti koži, ker imam še vedno nekaj aken od britja.
  • 0

#54 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 06 April 2005 - 01:08 PM

Pupika,
bila sem v Evroparku, pa punce v trgovini so tud full prijazne. Glede mleka še nimam izkušenj, bom pa vsekakor še to probala.
  • 0

#55 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 April 2005 - 01:21 PM

Jaz tudi moram še enkrat povedat, da imam ful dobre izkušnje s puncami iz Mb... ful so prijazne, nič vsiljive in te zasipajo s testerji. Tu v Lj so pa vsiljivi, antipatični, pa pri meni jim vedno testerjev zmanjka, o ti čudo prečudno... fehtat mi je pa ful zoprno. In potem mi še vse, kar imajo na policah, prav vsiljivo ponujajo... kaj mislijo, da bom kar na vrat na nos njihove drage izdelke kupovala, preden jih stestiram?! Humoristi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#56 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2005 - 05:54 PM

danes sem si privoščila milo z vonjem sandalovine. božansko mi diši pa fajn mehko kožo na rokah nardi. za probat sm dobla pa balzam za telo z enimi eteričnimi olji (odlično diši) in njihovo novost: kremo proti celulitu, hehe. bomo vidl, če kej deluje. smile.gif
  • 0

#57 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 18 April 2005 - 01:57 PM

Špela,
za to kremo proti celulitu pa obvezno poročaj laugh.gif
  • 0

#58 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 April 2005 - 02:59 PM

QUOTE(ela)
Špela,
za to kremo proti celulitu pa obvezno poročaj laugh.gif


za mami jo bom šparala, js je ne rabim, hehe .... mi celulit ne predstavlja grožnje. laugh.gif
  • 0

#59 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 19 April 2005 - 06:50 AM

Srečnica,
no ja tudi jaz sem se že navadila živet s celulitom, tako da mi je vsako leto že bolj všeč, mislim da ga bom drugo leto že vzljubila, laugh.gif laugh.gif
  • 0

#60 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2005 - 12:45 PM

preživela nakup v njihovi trgovini v city parku, z mami zapravili 9600 in celo dobili darilce ob nakupu (30 ml gela za prhanje citronka), čeprav je do 10000 manjkalo celih 400 sit!!! prodajalka je bila celo dost prijazna (se ni dost vmešavala v najihno vohljanje po trgovini), čeprav je rekla, da si s testerjem itak nimam kaj dost pomagat (ko sem prosila za mandljevo koncentrirano mleko), ker da je itak tok mal noter (itak pa jih niso meli????), da na roko mi pa lahko da za probat. no, škoda zgubljat besede. smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users