Jump to content


Photo

Doživetje


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#41 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 November 2005 - 03:22 PM

Joj joj, kr brezveze še kaj komentirat. Vsak je zavil posvoje in nekaj sklepal dokazov pa ni imel.
  • 0
Viens, reste ici!

#42 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 28 November 2005 - 03:32 PM

Eni bodo komentirali drugi pa ki ne razumejo al rabijo dolocene dokaze ter se ne strinjajo naj preskocijo tole temo,tako preprosto je wink.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#43 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 28 November 2005 - 03:42 PM

Bister :


Se mi je zdelo da je kaj takega.Sem prebrala tu pa tam nekaj o tem.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 November 2005 - 04:18 PM

[quote=¤PunChkA¤]Joj joj, kr brezveze še kaj komentirat. Vsak je zavil posvoje in nekaj sklepal dokazov pa ni imel.

Na forumu je malo težko zbirat kakršnekoli trdne dokaze, glede na to, da se med sabo ne poznamo ... lahko samo sklepamo oz. povemo svoje mnenje.

Sicer pa ... sej ni važn. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 November 2005 - 06:02 PM

[quote=DiLeMa][quote=¤PunChkA¤]Joj joj, kr brezveze še kaj komentirat. Vsak je zavil posvoje in nekaj sklepal dokazov pa ni imel.

Na forumu je malo težko zbirat kakršnekoli trdne dokaze, glede na to, da se med sabo ne poznamo ... lahko samo sklepamo oz. povemo svoje mnenje.

Sicer pa ... sej ni važn. wink.gif[/quote]

DiLeMa sem mislila post. Torej : tako *pikica*, sajk kot jaz smo nekaj napisali ampak vsakdo bi lahko iz tega sklepal kaj drugačnega. Tak da tisto Bistrovo napadanje ni bilo utemeljeno. Sicer pa se strinjam s tabo, ni važno. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#46 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 28 November 2005 - 09:53 PM

rolleyes.gif jaz mislim, da se je bister samo branil in nič drugega. Saj ste ga najprej vi nekateri začeli se mu posmehovat. Kaj pa ste pričakovali, da vas bo cartljal, če je bil on zasmehovan glede teme??
LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#47 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 29 November 2005 - 09:21 AM

Spoštovane bralke in bralci

Na prošnjo gospoda Bisterja vam sporočam, da vam bo vsem odgovoril, ko se vrne iz terena.
LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#48 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 07 December 2005 - 10:08 PM

rolleyes.gif
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#49 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 10 December 2005 - 11:39 PM

Glede eksorcizma oz izganjanju hudiča ali demona iz človeka sem že marsikaj slišala! Tako da ker obstajajo tile eksorcisti obstajajo verjetn tudi ljudje, ki so obsedeni z hudičem, čeprav še nisem nikogar takega spoznala! Tak da se ni ravno lepo norčevat iz nekoga. ki je podal zgodbo o neki družini!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#50 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 26 December 2005 - 08:21 PM

No, saj verjamem v te zadeve, zagotovo obstaja kaj tako zlega. O točno tej zgodbi pa ne bom nič komentirala, ker ne poznam dobro ozadja. Mi je pa nekaj ful čudno: Venesa, ničesar ti drugega ne očitam, ker te ne poznam...ampak pravi ljudje, ki širijo dobro energijo, ne bodo drugim grozil (pikici), da se jo bodo dotaknil in ne vem kake fore. Še nikol nisem slišala take izjave od nekoga poduhovljenega, pa sem na dosti takšnih forumih. Tega nihče ne izkorišča...niti v nauku-prikriti grožnji. To se mi zdi res bad, no. Ne dvomim, da imaš moči pa to, imam dobre izkušnje z bioenergetiki in tudi s kako jasnovidko ipd...ampak te osebe, ki jih poznam....ne vem no. Tega ne bi počele.
  • 0

#51 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 08:44 PM

ja, a ste vidl kako me je napadla cry.gif cry.gif cry.gif biggrin.gif Estera, se ne oziram na taksne groznje wink.gif skoda cajta in zivcev biggrin.gif pa LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#52 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 26 December 2005 - 10:54 PM

QUOTE(*pikica*)
ja, a ste vidl kako me je napadla cry.gif cry.gif cry.gif biggrin.gif Estera, se ne oziram na taksne groznje wink.gif skoda cajta in zivcev biggrin.gif pa LP

revca sad.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#53 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2005 - 11:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
Joj, na kakšne nivoju se odvija pogovor v tej temi ... kar slabo mi je. rolleyes.gif Napadat človeka samo zato, ker je napisal neko zgodbo (o tem ali je resnična ali ne, ne bom razpredala ... bi me še kdo napadel tle gor) in ker ima malo drugačne poglede na določene stvari, je absurdno.

A vas je strah al kaj? rolleyes.gif Posmehovanje je odraz omejenosti.


Se čist strinjam.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#54 klemen

klemen

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 27 December 2005 - 11:04 AM

QUOTE(AnYa_r)
Glede eksorcizma oz izganjanju hudiča ali demona iz človeka sem že marsikaj slišala! Tako da ker obstajajo tile eksorcisti obstajajo verjetn tudi ljudje, ki so obsedeni z hudičem, čeprav še nisem nikogar takega spoznala! Tak da se ni ravno lepo norčevat iz nekoga. ki je podal zgodbo o neki družini!


Ja tako je. Črna magija, uroki, prekletstva, ... to ni šala. Vsekakor eksorcizem zasluži veliko spoštovanje in ga lahko izvaja samo za to usposobljen. Vse o tem si lahko preberete na spletnih straneh
http://www.eksorcist.com
  • 0

#55 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2005 - 12:40 PM

Klemen ti cist na vsaki temi reklamiras ta eksorcizem biggrin.gif da te ni kej obesdl blink.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#56 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17690 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 03 January 2006 - 02:00 PM

Hm, med egzorcizmom in temle tlele se mi zdi, da je velika razlika. Intelektualna, kajpak. Pogovarjamo se pa lahko o tem, itaq, saj se o marsičem. Eno je neformalni jezik foruma, drugo pa nivo diskurza s strani informiranih, da ne rečem posvečenih. Saj štekate, ne? Meni se vse skupaj zdi kaj neverodostojno. Zgolj moje mnenje...
  • 0

#57 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2006 - 06:06 PM

QUOTE(Errol)
egzorcizmom

biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#58 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 03 January 2006 - 06:55 PM

Najorej voščim vsem SREČNO ZDRAVO IN MINO LETO, DA SE VSEM ISPOLNI TO KAR SI VSAK NAJBOLJ ŽELI.

Estera in vsem čitalcem posebno pa pikica- Vam se opravičujem, če je ispadlo kot grožnje.

Naj samo povdarim, da niti na kraj pameti mi ne pade, da bi komu grozila ali komu želela kaj slabega. To ni moj stil.

ŽELIM VSEM SE ŠE ENKRAT OPRAVIČITI IN PREDVSEM , DA BI BILI VSI SREČNI PA ZDRAVI.

LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#59 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 08:42 PM

srecno novo leto tudi tebi!
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#60 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17690 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 04 January 2006 - 09:00 AM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(Errol)
egzorcizmom

biggrin.gif


biggrin.gif Vem, sprašuješ se, iz kje sem pobral egzorcista. V Verbincu je "eksorcist", ma sem si dovolil lic. poet. Hm, mislim, da sedaj mora biti jasno...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users