Jump to content


Photo

Brillance Luminance


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 ta_mala_

ta_mala_

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 20 October 2006 - 05:02 PM

Na tržišču so nove barve za lase, narejene po meri temnolask. Njihova posebnost je edinstvena kemična formula, ki so jo razvili Schwarzkopfovi strokovnjaki in ki temnim lasem omogoča intenzivno barvo ter sijaj brez predhodnega posvetljevanja las, v samo enem koraku. Ta novost iz družine barv Brillance nosi ime Brillance Luminance.

Do sedaj so si ženske, ki so hotele spremeniti svojo temno barvo las v bolj sijoč odtenek, morale lase najprej posvetliti. S tem so dobile osnovo za nanos druge, želene barve. Za to je bilo potrebnih več korakov in kar nekaj časa. Z barvami Brillance Luminance pa teh dolgotrajnih postopkov ni več. Posvetlitev in barvanje temnih las sta odslej možna v enem samem koraku. Nova linija Brillance Luminance tako omogoča, da tudi temni lasje zažarijo v vsem svojem sijaju – modno, intenzivno in dolgotrajno.

Rezultati testiranja, ki so ga opravili Schwarzkopfovi strokovnjaki, dokazujejo, da je novi Brillance Luminance izdelek, na katerega so čakale mnoge temnolaske.

Brillance Luminance je že mogoče kupiti v prodajalnah po vsej Sloveniji, na voljo pa je v štirih zapeljivih odtenkih:

- 843 - Žareče rdeča [attachmentid=145]
- 846 - Svetleče rdeča
- 855 - Svetlo rjava [attachmentid=144]
- 860 - Ultra vijolična

Več o izdelkih v družini izdelkov Schwarzfopf Brillance si lahko preberete na www.henkel.si.



Zanime me če je katera temnolasa, katerokoli barvo od teh štirih že poskusila. Povejte vaše izkušnje thumbup.gif

Attached Files


  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2006 - 05:03 PM

Tole sem že sprobala (sej kaj pa nisem rolleyes.gif ) in ni nič posebnega, imela sem pa svetlo rjavo. Meni ni posvetlilo mojih temnih barvanih las niti za eno samo pikico, res sploh nič - je bla pa vseen čist kulska farba. Je pa res, da imam lase res pobarvane na ful temno, v bistvu sem črna, čeprav sm nazadnje ene parkrat uporabla temno rjavo barvo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 October 2006 - 05:07 PM

Barva kot barva; če imaš temne lase vsaka težje prime, kot če imaš razbarvane ali svetle.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 21 October 2006 - 02:34 PM

jz tut tole nameravam kupt in sicer uno ta temnejšo rdečo, sam me mal skrbi kako bo izpadl ker mam že zj rdečkaste pramena (na posvetljeno podlago) pred enimi 2 leti sm bla pa črna, sicer se zj nič več ne vid, sam se mi proti konicam ful slabše barve primejo...tko da nevem. mislm da bom kr tvegala pa probala tongue.gif
Dilema, kako se pa nanaša?ja, pa kok stanejo?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 October 2006 - 02:37 PM

QUOTE(sahara @ 21. 10. 2006 - 15:34)  

Dilema, kako se pa nanaša?ja, pa kok stanejo?


Nanaša se isto, kot vsaka trgovinska barva, stane pa menda nekaj pod 2k.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 October 2006 - 04:46 PM

evo, včer sm kupla eno pakungo v muellerju - zadnjo, pa j bla 1600, dons pa šeeno v nami za 1700. dost so drage.upam da bo učinek dobr...
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#7 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 December 2006 - 04:34 PM

kupila prejšnič to barvo--odtenek žereča rdeča 843, sam se nism še pobaravala, ker nism mela cajta... upam, d bo vredu pršla ven. sicer pa nisem neka temnolaska, sam sm jo vseen vzela, k vrjetn nima veze... nwem no... jst sam upam, d ne bo izpala res tisto ful ful rdeča, k nwem kako mi bo pasalo. v nedelo me bo mami pobarvala pa bomo vidl biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#8 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 December 2006 - 05:17 PM

mislm da ti bo izpadlo fulful rdeče, ker mam jz naravne temno rjave pa sm kr rdeča, sploh koj k sm se pobarvala sm bla ful (sam na konc ne k sm bla prej s črno pobarvana)
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#9 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 15 December 2006 - 05:37 PM

ojej...tu pa ni dobr, k sm hotla bol temno rdečo. zej pa res nwem, če bi se sploh pobaravala... bom vidla. biggrin.gif

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#10 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 December 2006 - 06:57 PM

jah probaš, pa vidiš. pa sj ni ful svetlo, živo rdeča, ampak je rdeča!res je skorej taka k na pakungi, in to na meni k sm temna!sj se ful izpira, ampak tut pol k se izpere nimaš svoje naravne barve las ampak maš kr ene par odtenkov svetlejšo. jz mam zj npr rdečkasto, svetlo rjavo tm k sm mela naravne prej, pol pa skos temnejšo prot dol pa še tm k sm mela prej rdeča pramena (predn sm šla cela na rdeče) mam pa oranžkasto-svetlo rjavo. ma ja, mal sm šekasta, sj se morm s5 pobarvat smile.gif pa ne se zj ustrašt, tko je pr men pršlo vn!pr teb bo loh lepo!pa sj men je blo tut na začetku všeč, zj sm pa res že mal preveč obledela+narastek.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#11 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 15 December 2006 - 08:00 PM

men je tale vijolična prelepa wub.gif sam kaj k vijolčne barve men ful čudn vn pridejo pa mam dost temno rjave lase drgač huh.gif enkrt sm probala poly live xxl violet seduction odtenk mi je kr ena čudna rdeča pršla vn blink.gif tko da pr frizerju mi barva še najbolš prime sam k me pride drago ko žafran dry.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#12 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 December 2006 - 08:42 AM

ma ja.. pobaravala se bom, pa kr bo bo. če mi pa ne bo kul se bom pa še enkrat... k ponavad sem zmeri kupvala bol temne rdeče, zej sm pa rekla, d bom probala tole, k so nove... pa še naj bi ble te od schwarzkopfa najbolše rdeče, ker se naj ne bi tok spirale, čeprou se vse rdeče ful spirajo sad.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#13 viola

viola

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 18 December 2006 - 05:21 PM

no jst sm pa nova....pobarvala sm se z vjola ...in res ven je prišla ful dobra odštekana barva....smile.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2006 - 06:13 PM



Sem si zadnjič kupila odtenek tokyo nights - prelepa viola farba, na mojih črnih laseh pa se niti malo ne vidi, niti minimalnega šajna. Brezveze. Narejeno "po meri" temnolask my ass.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 viola

viola

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 19 December 2006 - 02:14 PM

ma jst sm mela čokoladno rjave lase.....tako temno rjavo.........in je čisto ok prišlo wen.......ne wem no
  • 0

#16 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 19 December 2006 - 03:41 PM

sm se pobaravala in je ful lepa ven pršla, taka res lepa rdeča, ne ful tisto živa, ampak lepa rdeča. Je pa res d nimam neki ful temne lase, pač rjave. meni je super biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#17 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 19 December 2006 - 03:57 PM

jenna, to zato k maš barvane.men se tut tm ni prjel dobr k sm bla prej črna
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2006 - 04:41 PM



Najbrž maš kar prav. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2007 - 10:30 AM

Jez sem se včeraj pobarvala z Ognjene rdečo (na sliki desna). Rezultati so presenetljivi. Ker imam naravno kar precej temne lase sem pričakovala, da barva ne bo intenzivna, saj ko sem se navadno barvala na naravno barvo, barva nikoli ni bila tako živa. Tale barva pa me je prijetno presenetilo in je skoraj preveč intenzivna. Malo drugače je na konicah, ki so bile kako leto nazaj barvane z črno barvo. Tam barva ni tako bleščeča.
IPB Image
  • 0

#20 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 June 2007 - 10:34 AM

K. itak se ti bo sprala biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users