Jump to content


Photo

Občutljivo lasišče?


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#21 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2007 - 01:51 PM

stane mislim da lih točno 8,30 eur. thumbup.gif

Plavico si že dolg želim sprobat, sploh imam pa zdaj katastrofalno stanje glede prhljaja. Močno parfumirani šamponi res niso zame, tko da bom ostala kar na Laveri. Bom upoštevala tvoja navodila & pa poročam smile.gif

Aja kako se pa kaj šampon mandljevo mleko obnese? ta je za občutljivo lasišče ali kako?
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2007 - 01:54 PM

Ja, je za občutljivo lasišče, ampak sej so itak vsi Lavera šamponi ful nežni in so po mojem mnenju vsi primerni za občutljivo lasišče. Ampak mandljev ti proti prhljaju žal ne bo pomagal. Piše pa tole o njem:

http://www.tm-shop.s...lase-i925.shtml

Sem ga imela in je super, kot tudi tisti z mlekom vrtnic in vsi ostali.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2007 - 03:10 PM

sem že dobila plavico. Bom sporočila, kako se obnese thumbup.gif tnx Dilema kiss1.gif
  • 0

#24

  • Guests

Posted 09 November 2007 - 07:12 PM

Meni je tale plavica pomagala že po prvem pranju. Še fant mi je rekel, da nič več prhljaja ne vidi (ker je full višji od mene in je imel vedno pregled nad celotnim mojih lasiščem biggrin.gif , včasih mi je bilo zaradi snega na glavi že kar nerodno oops.gif).
  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2007 - 10:25 PM

Tle bi nekaj želela dodat. Nujno moram pohvalit FidiVal tablete z mikrohranili za lase in lasišče, sem namreč prav šokirana nad učinkovitostjo. Jaz sem jih začela jemat, ker so mi po prenehanju jemanja KT lasje oslabeli, malo bolj so izpadali in bili so tudi bolj suhi in lomljivi. Sedaj po približno 20 dneh vsakodnevnega jemanja so rezultati res več kot očitni, čeprav piše, da je treba za konkretne rezultate jemati dva meseca.

Uglavnem, lasje spet normalno izpadajo (torej v mojem primeru v zelo majhni količini) in so spet ko novi, ful mehki, voljni, ne lomijo se več, prav taki krepki so in nič več niso suhi, tudi lasišče se mi zdi, da je manj občutljivo. Ful sem res zadovoljna z učinkom, ki mislim, da ga lahko pripišem tem tabletam, ker drugače nisem spremenila nege (je itak že skos zlo dosledna in kvalitetna). Tule pa dodajam link, če morda katero zanima:

http://www.lekarnar....ni-in-minerali/

http://www.fidimed.s...reg_retard.html




  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 November 2007 - 10:32 PM

To so sigurno tablete, ki jih požreš?!
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2007 - 10:36 PM

Ja kam pa bi jih drugam dal, kot v usta? Nadrobil na lasišče? laugh.gif So tablete za pojest, ja. Pač vitamini in minerali, nič sumljivega. Pogoltneš eno na dan, s kozarcem tekočine.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 November 2007 - 10:45 PM

Vem da daš v usta. Sam js se bojim požirat tablete zato prašam. smile.gif
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 November 2007 - 10:50 PM

Aja, tako. Ma meni pa ni panika požret, niti kakšne konjske antibiotike ne. Sploh ne študiram, sam pogoltnem. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 November 2007 - 02:37 AM

QUOTE(DiLeMa @ 11. 11. 2007 - 22:50) View Post

Sploh ne študiram, sam pogoltnem. =)

laugh.gif thumbup.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 09:28 AM

To velja seveda samo za zdravila, da se razumemo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 12 November 2007 - 12:01 PM

Kaj tele tablete so boljše od Fitoval kapsul?
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 12:11 PM

Jaz Fitoval kapsul nisem imela, tak da ne morem primerjat. Ampak te FidiVal dost hvalijo, tudi na drugih forumih in js sm z njimi zelo zadovoljna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 12 November 2007 - 03:32 PM

Aha... jaz jemljem zdaj ene 2 tedna Fitoval kapsule, pa...kaj vem, nimam glih neke bujne čupe zdaj... Je pa res, da kak dan pozabim vzet, mogoče je to narobe.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 04:05 PM

Jaz vzamem čisto vsak dan, je treba in sm dost dosledna kar se teh stvari tiče. Sicer pa počakaj ene dva meseca, pa boš pol videla. Je treba dlje jemat, da se lasje okrepijo, sploh če imaš bolj šibke. Kolk pa stanejo Fitoval kapsule? Me zanima za primerjavo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 November 2007 - 04:21 PM



Pri meni si tudi ne bi bilo slabo omisliti teh kapsul.
Namreč, zadnje cajte imam krneki od las, totalno brez volumna.
Zdi se mi, da jih mam za pol manj.
Sem nesrečna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 12 November 2007 - 04:23 PM

Stanejo 4,65 € v lekarni. Videla pa sem jih tudi v DM-u, ampak ne vem cene.
Je pa noter 60 kapsul.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 04:49 PM

Te FidiVal so dražje. Dobrih 5€ za 30 tablet, tak da so glede na količino 2x dražje. Ampak še zmeraj se mi zdi to ful poceni, ker imaš eno škatlico za 30 dni (ena tableta na dan) in ker res pomagajo.

Jenna, nabavi si FidiVal. Pa Lavera plavica šampon, če imaš karkoli z lasiščem narobe. Works wonders.

Jaz si bom verjetno vzela še FidiBiotin za nohte, sem skor 100%. Bom še to probala, mogoče tudi pomaga.

http://www.fidimed.s...in_reg_300.html
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 12 November 2007 - 05:02 PM

Dilema, a mislš, da bi tale Lavera plavica pomagal tudi pri prekomernem odpadanju las?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 November 2007 - 05:09 PM

Tega pa ne morem rečt, ampak mislim, da ne. Ker izpadanje je verjetno hormonsko pogojeno, ali pa telesu manjkajo kakšne stvari (vitamini, minerali) in tega noben šampon ne more popravit. Probaj raje kakšne kapsule za krepitev las in lasišča, šampon pa naj bo čim bolj nežen (torej lahko Lavera plavica, ker je zlo nežna in ob enem zelo dobro deluje na lasišče).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users