Jump to content


Photo

Lasno podaljševanje-kvaliteta las


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 teja20

teja20

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 10 August 2007 - 12:41 PM

Pozdravljeni.No jaz sem si dala že 4-krat podaljšat lase z naravnimi podaljški,vsakič drugod,saj imam sama zelo tanke lase ki ne zrasejo več kot do ramen.Najprej sem si podaljšala pri Hairdreams,a so bili lasje zelo debeli in skrepani-ves čas sem jih morala likat sicer so bili ko konjska žima.Nato sem jih po 7 mesecih dala ven in si jih podaljšala v frizerskem salonu Simple.Lasje so bili popolnoma drugačni-ravni,lepi,sijoči,nescufani lepo so padli brez likanja in posebnega fenanja s krtačo-le umila sm jih in počesala in izgledalo je čudovito.Spoji pa so bili zelo slabi in so mi že po 5 mesecih lasje toliko šli ven da sem morala dat dol.no takrat je frizerka ki je v Simplu to delala šla na porodniško in so nehali to delat tako da sem si jih naslednjič podaljšala v nekem drugem salonu,kjer so bili lasje spet skrepani in scufani,spoji pa zelo kvalitetni in so dobro držali tako da sem jih mela notr celih 11mesecev!Sedaj sm si jih dala podaljšat pri neki gospe na domu,ki je zagotavljala da so lasje v podaljških pri njej mehki in nescufani,kot moji lasje,in ko mi jih je dala gor je res tako zgledalo a ko sm jih prvič umila me je skoraj kap ko sm vidla kako suhi so in so nalomljeni-skratka spet slaba kvaliteta.moram še povedat da imam sama zelo tanke,ravne lase tako da se"krep"potem še bolj razlikuje od njih.zanima me kje se da dobit lase ki so res kvalitetni,mehki in gladki?morda kdo ve pri katerih dobaviteljih so dobili lase v frizerskem salonu Simple?ker jaz mam tega likanja res že dovolj.Pa še nekaj me zanima:je kvaliteta las odvisna od dobavitelja ali od tega kako naletiš?ker če so naravni lasje je odvisn od tega koga ostrižejo ali ne?ker vsi ti podaljški mi zgledajo kot da je na njih narejena antitrajna.hvala za odgovore!
  • 0

#2 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 10 August 2007 - 12:45 PM

Mogoče bi bilo dobro, če bi si jih dala podaljšat v frizerskem salonu Kac v Celju. Nevem, sama nimam izkušenj, sem pa slišala same pohvale.
  • 0

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 23 August 2007 - 09:18 PM

Moja teta si je za poroko šla podaljšat lase. Pa jo je lasišče tak srbelo pa nevem baje se je videla razlika med njenimi in umetnimi in je blo preveč očitno, vglavnem par dni pred poroko si je dala to odstranit in so ji pol naredli frizuro. In je vrgla nevem kolko dnarja vstran.
  • 0
Memento mori.

#4 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 August 2007 - 09:43 PM

Ena kolegica ma podalšane lase. Si jih je ful podalšala pa si je pol šla te podalšane ostrižt ker nekaj ni pašalo skp. Tko da je šlo pol las stran. res škoda. Js ne bi mela nikoli podalšane lase ker so pol neki ogabni spoji tam ermm.gif
  • 0

#5 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 01 September 2007 - 02:25 PM

Včeraj sem bila z eno prijateljico pri frizerju,v našem kraju.
Ona se je pobarvala jaz sem jo pa samo spremljala,med tem časom ko je bila ona na stolu mi je frizerka pokazala različna pramena in barve.

kar se tiče norih živih barv(to so: turkizna,roza,rumena,rdeča-skorajda oranžna,modra viola skratka vse žive barve)...so zelo občutljivi,že ko jih je tam na mizi imela(govorim o pramenih ki še sploh niso nikoli čutili lasišča)so bili totalno scufani. TO SO BILI NENARAVNI LASJE!!! zato ti to pravim da tisti denar,ki ga odšteješ za tako spremembno je vredno veliko pozanimanja v kateri salon.(moraš zaupati človeku,ki ti to dela da sploh veš kaj ti daja v lase)
ker poznamo različne tipe pramenov -umetni(žive barve)
-naravni(kateri bi ti morali držati full dolgo gor)
-te še nekaj kar zgleda ful naravno ful pocen ampak učinek groza in strah

potem mi je pokazala še veliko naravnih odtenkou(blond,rjave,črne,medene...itd..) so bili lasi lepi že na mizi in tudi frizerka je imela božansko frizuro..

glede samega pritrdila na tvoje lase pa ti lahko povem da imam samo zelo zelo goste in tanke lase(imam srednjo dolžino) in mi je rekla da bi rabila največ 50 pramenov...

sama lahko sklepaš,da če si imela zelo veliko pramenov je čisto normalno da tvoj las ne drži take teže.to mi je namreč povedala frizerka,in lahko ti tudi svoji potem začenjajo izpadati. rekla mi je tudi da ne sme biti pramen pri pramenu,ampak da morajo biti tvoji vmes(to zgleda potem baje kot nekakšni trikotnički).

Rekla mi je tudi,da najboljši saloni,ki se ukvarjajo iz tem jamljejo pramena od nekega italjana,baje je res uredu.

NA ŽALOSTN SO SE ZAČELI ZDAJ UKVARJATI TISTI KI SE SPOZNAJO NA TAKŠNO STVAR IN TISTI KI SE NE SPOZNAJO.


upam da sem ti malo pomagala

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users