Jump to content


Photo

Število prispevkov ?


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 07:24 AM

Punce a ste vidle, da se nam je zmanjšalo število prispevkov?? Kako pa to??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#2 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 April 2006 - 07:27 AM

ja meni so požrli cca 500 - 700 postov evil.gif (še sama ne vem, ker nisem gledala biggrin.gif ) samo hočem jih nazaj evil.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 April 2006 - 07:36 AM

O tem je bilo že včeraj govora. moderatorka je izbirsala temi Besedna igra in igra asociacij in se je skupno število znižalo za toliko prispevkov, kolikor ste jih imele tam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 07:38 AM

Sam tole pa ni o.k., če že, bi mogel moderator teme zaklent ne pa zbrisat men je požrlo cca 300 postov.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 07:40 AM

QUOTE(sonchika)
O tem je bilo že včeraj govora. moderatorka je izbirsala temi Besedna igra in igra asociacij in se je skupno število znižalo za toliko prispevkov, kolikor ste jih imele tam.


Kje pa, pri kateri temi?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 April 2006 - 07:46 AM

Besedna igra in igra asociacij.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 24 April 2006 - 07:47 AM

...in zakaj je št.prispevkov tako zelo pomembno da se že en dan govori le o tem?? biggrin.gif
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 07:49 AM

Ja ne vem no, ene punce so imele že skoraj 10.000 prispevkov pa jih imajo sedaj le nekaj čez 6.000, (npr. Špela).
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#9 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 24 April 2006 - 07:58 AM

Živjo!

To brisanje teme ni bilo z namenom, da se zmanjša število postov posameznikom. Bomo naredili vse, da se povrne vsaj večina izgubljenih postov.

lp
Damjan
  • 0

#10 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 April 2006 - 08:04 AM

Ok ... da ne bo kdo mene resno vzel ... jaz sem se samo zezala ... čisto vseeno mi je koliko postov imam ... prej je bil samo izpad jutranje nagajivosti tongue.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2006 - 09:17 AM

QUOTE(Verja)
Ja ne vem no, ene punce so imele že skoraj 10.000 prispevkov pa jih imajo sedaj le nekaj čez 6.000, (npr. Špela).


ej, meni dejansko dol visi, ali jih mam 10k ali pa 4. biggrin.gif tukaj nisem zato, da tekmujem v številu prispevkov. meni jih ni treba nazaj dajat. hvala lepa. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30864 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 April 2006 - 09:35 AM

In kakšna je nagrada za čimvečje število postov? biggrin.gif
Jaz nikoli niti ne pogledam, koliko jih imam,zdaj ste me spomnile na to..
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 09:39 AM

[quote=Špela][quote=Verja]Ja ne vem no, ene punce so imele že skoraj 10.000 prispevkov pa jih imajo sedaj le nekaj čez 6.000, (npr. Špela).[/quote]

ej, meni dejansko dol visi, ali jih mam 10k ali pa 4. biggrin.gif tukaj nisem zato, da tekmujem v številu prispevkov. meni jih ni treba nazaj dajat. hvala lepa. biggrin.gif

Itak, da nismo zato tuki, sej nisem tega rekla. Sam, je pa hecn, da ti tako število pade, zaradi tega, ker je pač ena zbisala temi. Če jih pač ne bo nazaj jih pač ne bo - se ne sekiram.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#14 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2006 - 09:53 AM

Jest se strinjam s Špelo. Konec koncev je važno sodelovanje in ne tekmovanje kdo nabije več postov wink.gif

Ta vikend sem bila bolj malo doma in zato posledični šok, ko sem včeraj zvečer pokukala na forum. najprej me je zagrabilo, da se nekdo spet šali na naš račun, zato sem tako odreagirala, zdaj pa vem zakaj se gre.

Sej po eni strani je dobro naredila, ker so se asociacije in besede že krepko ponavljale in kljub nenehnemu izmišljevanju, je bilo težko 'pogruntati' frišno besedo.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#15 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 24 April 2006 - 10:45 AM

sam očitno enim zelo veliko pomen število postov če se tko zelo prtožujejo rolleyes.gif
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 April 2006 - 01:27 PM

.
Saj se tudi meni ne gre za št. postov oz. se močno nagibam k temu, da je pomembna vsebina postov od uporabnika in ne število. Ampak vseeno je še nekakšna ustaljena praksa, da se teme zaklepajo in ne brišejo (pa četudi so naravnane bolj k nabijanju postov). Ker potem se bi tudi lahko slejkoprej pobrisale teme 'trenutno počutje', pa 'kaj trenutno delaš', itd. - tudi te so lahko smatrane kot nabijalke postov. Sicer pa se mi tudi samo zaklepanje bolj ali manj nepotrebno, ker je forum naštiman tako, da je vseeno, če je 10 strani ali pa 100 - ni tema nič počasnejša, nič manj placa ne zavzame. Nič.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2006 - 05:38 PM

Men tud ni jasno, zakaj sta se tedve temi mogli zbrisat. Zdej se pa pač na novo nadaljujeta. Če se nič drugega ne briše, zakaj se je pol to?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 April 2006 - 08:12 PM

Morda je bila pa pomota.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2006 - 09:13 PM

Ja tko imajo drugač na Cosmo forumu - pa je zgleda pol še tuki treba met tko. biggrin.gif

Pa da ne bo kdo mislu, da delam reklamo za ta forum. Neee, ker mi sploh ni ql pa nočem, da bi še tuki tko ratal kot je tam.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 April 2006 - 06:08 AM

QUOTE(miss*sixty)
Men tud ni jasno, zakaj sta se tedve temi mogli zbrisat. Zdej se pa pač na novo nadaljujeta. Če se nič drugega ne briše, zakaj se je pol to?


No evo, mene ravno to moti, zakaj brisat ene teme, sej se jih lahko zaklene.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users