Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#281 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2019 - 08:27 AM

Razna olja za konice je zelo težko dobit brez silikonov.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#282 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2019 - 09:05 AM

Ahaa, razumem problem. Morda res vseeno poskusim z nego, kot pravi Tasika, škode ne bo. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#283 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 August 2019 - 09:10 AM

Kar navadno olje, ne prav za konice. Npr šipkovo ali kokosovo...


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#284 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2019 - 09:21 AM

Ja, ampak to je treba sprat. Nekaj za leave-in in da poleg olj nima silikonov, pa vprašanje, če sploh obstaja.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#285 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 August 2019 - 10:28 AM

Zakaj bi pa moral to nujno sprati? Če daš smo kako kapljico ali dve ni nujno izpirat, seveda pa je to predvsem odvisno od tipa las. Na mojih npr. to ni dobra ideja, marsikatere kodrolaske pa si dajo olje tako in so super rezultati. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#286 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2019 - 11:17 AM

V negovalne namene ponavadi daš malo večjo količino? Vsaj jaz. Poleg tega se po mojih izkušnjah kapljica kokosovega olja ne razporedi tako dobro po laseh kot recimo kako olje s silikoni.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#287 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 August 2019 - 11:33 AM

Večjo količino olja sama dajem pred pranjem in mi je del glavne nege, to na koncu pa vidim bolj kot ohranjanje las v nekem normalnem stanju, da ne podivjajo. Meni je drugače olje pretežko na koncu, tako da raje v šprico zmešam vodo in balzam in potem popršim dan ali dva po pranju oz po potrebi. 

 

Drugače pa je meni ful pomagalo, ko sem začela balzam nanašat na ful mokre lase in potem ''squish to condish'' tehnika. Pred tem sem lase oprala jih ožela in malo osušila z brisačo/majico in nato balzam. Je bilo to nekaj časa ful popularno tu na forumu. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#288 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2019 - 10:31 PM

^^
Preverim. Tudi jaz sem si včasih vzela več časa za nego z balzamom, zadnja leta se mi pa ne da več.

Druge Fructis maske ste tudi že preizkusile? Sem danes v DM gledala, da so štiri različne.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#289 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2019 - 07:52 AM

Jsz sem imela se bananino.
Planet, ti imas valovite lase?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#290 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 August 2019 - 08:13 AM

Jaz imam makadamijo. Meni je super, imam ful bolj definirane kodre ce jo uporabim. Sem jo pa kupila na Hrvaskem v akciji. 🙂
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#291 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 August 2019 - 08:17 AM

Jaz tudi bananino, ne nahrani mi las pa še ful preveč diši.
  • 0

#292 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2019 - 12:49 PM

Jaz sem tudi imela bananino in mi je bila čisto brezvezna. Všeč mi je bila prvo in drugo pranje potem pa ni bilo več efekta.

Samo zadnje čase mi je vse pretežko za lase odkar se ne barvam več in imam res samo aloe balzam od garnierja in mi je več kot dovolj. Si sploh ne predstavljam, da bi si nekaj dala gor kar potem ne bi sprala. Leto nazaj sem imela pa čisto obraten primer, preveč suhi lasje. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#293 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 August 2019 - 12:53 PM

Men je tud prodajalka prvo ponudila bananino, pa sem raje vzela aloe vero, ker je pomoje bolj vlazilna.
  • 0

#294 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2019 - 09:51 PM

Frčica, ja, valovite, goste, močne in neubogljive. : )

Ok, hvala za mnenja!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#295 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2019 - 12:35 PM

Fructusova aloja mi ne ustreza (ni učinka ne kot balzam, ne kot leave-in, lasje so kot slama), podarim, če katera želi. Uporabljena samo nekajkrat. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#296 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2019 - 03:37 PM

Nisem še poskusila te maske, ker se mi je takrat bananina malo zamerila, ni bilo nobenega efekta.

 

Meni za lase zmagata Aloe Vera Hydra Bomb balzam in pa Oil Repair 3 - ta mi sploh zmaga oz. se mi zdi, da je z njim težko zgrešiti. Super navlaži in ne obteži las. Jaz jih sicer malo izmenično kupujem, vendar rumenega nedvomno večkrat. Če se ti da naslednjič reskirat še 2€ ga poskusi, priporočam! 

 

s-l300.jpg1172729-n0.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#297 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2019 - 03:56 PM

Emily, hvala, preverim, tako ali tako sem v iskanju novega balzama za lase. : )

Pri mami sem preizkusila Loreal Elseve Total repair 5, všečen, lepo zgladi lase.

https://trgovina.mer...e-loreal-200-ml
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#298 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 September 2019 - 09:01 AM

Fructusova aloja mi ne ustreza (ni učinka ne kot balzam, ne kot leave-in, lasje so kot slama), podarim, če katera želi. Uporabljena samo nekajkrat. : )

 

jaz tudi ne najdem nič pametnega, kar ne bi imelo silikonov. Karkoli dam gor, imam lase kot slamo.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#299 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2019 - 11:15 AM

Kami, žal enako pri meni.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#300 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 September 2019 - 11:35 AM

Jooj, men pa ful hitro razne maske obtežijo in preveč zgladijo lase!
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users