Jump to content


Krema/serum - MANTRA Silken Water Balancing Hydration


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 - odlicno (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 - zelo dobro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 - zadovoljivo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 - slabo (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 - zelo slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1

  • Guests

Posted 12 June 2007 - 07:24 PM

Tale krema je se ena v vrsti naravne kozmetike, ki je zdaj na udaru, na ovoju pise, da je narejena na osnovi ayurvede. Uporabljam jo zdaj ze en teden in moram rect, da mi izjemno pase na kozo. Moja koza je se kr cudna, ma izbruhe mozoljev in ogrcev tudi pri kremah, ki so garantirano nekomedogene, tako da se kr bojim kupit kaj novega, ampak ker mam dobre izkusnje z drugimi ayurvedskimi proizvodi (krema, zobna pasta), sem rekla, dejmo probat. Krema je gosta, ampak vseeno deluje take bolj lahke konsistence. Pise, da je za suho kozo, samo js bi jo priporocala skor bolj za normalno. Vpije se takoj, kozo nardi svileno in mehko in jo matira. Disi tk... pomarancasto zacimbasto.. kaj jaz vem kaj za en vonj je to, meni je bozanski, tak cisto azijski. Skratka, moja koza ma za tole stvarco zaenkrat same pohvale. Pakunga je plasticna, 50ml flaska na pumpico, v Leclercu stane 9,55€

5/5

IPB Image
  • 0

#2 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 19 August 2007 - 02:38 PM

Ne morem kaj veliko razglabljati o tej kremi, saj sta me ob prvem nanosu zmotili dve stvari. Krema pusti na obrazu lepljiv občutek in to mi ni všeč. Od kreme namreč pričakujem, da se takoj vpije v kožo in hkrati pusti gladek občutek. Druga stvar, ki pa je še najbolj moteča je vonj bruh.gif Meni res smrdi in to pa nenakšnih lesnih začimbah. Enostavno ne prenašam tega vonja, tako da si kreme ne bom več dala gor. Po enkratnem nanosu tudi ne morem poročati o čudežnih učinkih.

Ocena: 2
  • 0
IPB Image

#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2007 - 09:34 AM

Imam nekaj testerjev te kremice, pa mi je zelo zelo všeč!
Kožo naredi čudovito in tudi kot podlaga za MU se odlično obnese!

Vonj je pa meni zelo všeč - tak nežen je in paše k celotni podobi izdelkov Mantra.

Takoj ko porabim zadnji testerček, jo grem kupit. wink.gif

5/5 thumbup.gif

Edit: po daljši uporabi kreme se še vedno strinjam z oceno 5/5 - moji koži zelo paše! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users