Jump to content


Photo

Maskara - MAYBELLINE The Colossal Volum' Express


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (Odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (Zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (Zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (Slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (Zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 10 July 2010 - 05:10 PM

Maybelline The Colossal Volum' Express maskara

IPB Image

Jaz sem maskaro kupila kvečjemu zato, ker me je zanimalo kakšna je po efektu glede na to, da ima zelo veliko krtačko z gosto posajenimi ščetinami in je zlo lepe, globoko črne glamurozne glossy barve.

Vzela sem odtenek 100% Black in moja maskara je rumeno-črna in nima tistega vijoličnega kot ta na sliki, razlikujeta se sicer samo v odtenkih(moja je za malenkost bolj črna).

Ko sem maskaro prvič sprobala se mi je zdela dokaj povprečna, ker je bila še zelo mokra in je ob nepazljivem nanosu znala malo zlepiti(ne veliko ampak tak čisto malo). Jaz imam raje bolj suhe maskare kot bolj mokre ker dajo suhe več volumna. To semiskala, ko sem kupila to maskaro.
Maskaro sem potem ene 2x po pol ure pustila odprto, da se je malo sušila in efekt je neprimerljivo boljši. Sicer rabi še par tednov da bo krasna ampak je ne loči več veliko od tega. Maskara da krasno črno glossy barvo, podari dober volumen, se ne grudi, ne odpada iz trepalnic, krtačka je super, velika a zelo efektivna, tudi dolžino mi malo poudari.
Všeč mi je, ker je dobro topna in gre zelo dobro dol z umivanjem(oz. dobro se raztopi), vonj mi ni nič posebnega, ene punce so opisovale vonj kot obupen zadušljiv nagravžen vonj, kar meni sploh ni.

Maskara je torej zelo dobra maskara še v plus ji štejem da dejansko VSEBUJE nekaj kolagena thumbup.gif in mi po njej trepalnice ne odpadajo, embalaža mi ni všeč ampak dobro saj mi ne kaže na trepalnicah..trepalnice imam namazane z živokričečo rumeno maskaro.

Količinsko jo je ogromno, pomoje jo itak ne bom uspela vse porabiti, pa všeč mi je, ker Maybelline maskare zelo dolgo zdržijo in se ne sušijo hitro, lift up prejšnja mi je zdržala celo leto pa je še imela enak vonj kot na začetku ampak sem jo spraznila in zavrgla(in kupila novo skupaj z tole colossal volume biggrin.gif ).

Cena je nekje 8€.
Priporočam, meni je zelo všeč.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users