Jump to content


Photo

Svinčnik/Eyeliner - REVLON Eyeliner Pencil


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 September 2006 - 03:36 PM

Odlično kajal črtalo, zelo pigmentirano in neverjetno obstojno. Imam ga v močno črnem odtenku, ki se zlahka nanaša zaradi čudovite teksture, je fino mehek, vendar ne premehek in omogoča precizno nanašane, lep efekt naredi tudi, če se ga nekoliko zabriše za bolj smokey izgled. Še enkrat naj omenim, da je zelo obstojen in edini kajal, ki izpolnjuje moje zares stroge zahteve ... vsi drugi so mi bili namreč preveč trdi, preveč voskasti (in so se zato zelo malo poznali) alo pa premalo obstojni. Količina je zelo velikodušna, svinčnik meri kar 16 cm in pomoje ga ne bom nikoli porabila ... uporabljam ga redno že dva meseca, pa je še vedno takšen, kot prvi dan ... ga ni bilo potrebno niti enkrat ošilit.

Naj še omenim, da ima dober, malo debelejši plastičen pokrovček, ki ni tako zlahka lomljiv kot pri drugih kajalih. Cena je ugodna, okoli 1300 tolarjev.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2006 - 09:57 PM

Sem enakega mnenja kot Dilema, super svinčnik, obstojen, lepo se nanaša in počasi rabi. Ugodna cena.

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 09 November 2007 - 06:27 PM

Tale svinčnik imam že dolgo časa, pa sem ga zelo malo porabila. Je obstojen, cenovno ugoden. Priporočam.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#4 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2007 - 10:22 PM

Tale svinčnik je v moji lasti že kar nekaj časa, ga je nemogoče porabiti smile.gif Je ravno prav mehek in zavidljivo obstojen.


5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users