Jump to content


Photo

Maskara - ESSENCE Lash Mania Ultra Volume Mascara


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  4. 2 (slabo) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2007 - 07:19 PM

Tole je verjetno imitacija Diorjeve maskare Diorshow, saj tudi tole Essence maskaro kiti naravnost presunljivo ogromna ščetka, človek bi rekel, da je celo dovolj velika za čiščenje veceja. =) Tle moram posebaj omenit, da kljub velikosti uporaba ni težka ali okorna, ampak čisto v redu. Ščetine so zelo goste in dolge, vendar pa je efekt na trepalnicah bolj žalosten. Trepalnice so sicer lepo ločene, vendar mi maskara trepalnic ni lepo gladko poudarila, ampak so bile malenkost grudaste oz. niso dajale tistega lepega, zglajenega efekta. Maskara sicer precej podaljša, tudi curl ni tako slab, je pa volumen pod pričakovanji, glede na to, da gre za volumensko maskaro in tudi odtenek maskare ni dovolj močno črn, ampak malce bolj medel. Maskaro bi priporočala predvsem za nežen dnevni mejkap in za že naravno precej goste in lepe trepalnice, konec koncev ni tako zelo slaba, da ne bi bila vredna tistih 600 tolarjev.

3/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 February 2007 - 11:04 AM

Jaz imam to maskaro v lasti že kaj nekaj mesecev, uporabila sem jo par krat, predvsem za to, na mojih trepalnicah ni pustila želenega efekta. Trepalnice rahlo poudari, kaj več pa žal ne. Ne morem rečti, da je slaba, ampak od maskare (sploh z imenom Lash mania=)) pričakujem, da mi ful privzdihnila, zgostila, ter podaljšala trepalnice. Vendar ne morem reči, da je slaba, priporočila bi jo tistim, ki imajo naravno dolge in goste (kot je že napisala Dileme), in jih hočejo samo nežno poudarit.

2/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#3 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 27 February 2007 - 08:59 AM

Se pridružujem mnenju mojima predhodnicama. Men je čist preveč mokra in se mi zdi, da mi trepalnice kr dol padejo po njej. Edina plus točka pri njej mi je ta, da ma to veliko ščetko, to mi je superca. Zarad te ščetke dobi 3-ko, drugače pa mi ni všeč.
  • 0

#4 Desiree

Desiree

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts
  • Location:Maribor

Posted 27 February 2007 - 12:26 PM

sploh se mi ne dopade hmm.gif
da se mi sploh kaj pozna morn enih 10x nanest huh.gif

2
  • 0
Dancing on his grave...

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2007 - 07:19 PM

Sem jo kupila par tednov nazaj. Uporabila pa samo 1x! ermm.gif

Vse kar naredi je to, da mi obarva in rahlo odebeli trepalnice. Nič drugega.

Katastrofa.

Glede na embalažo in ime sem pričakovala veliko več.

2/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 12:46 PM

Ker sem firbec, sem kupila to maskaro.
Je kar Ok, ker za malo denarja (cca 600 starih tolarjev) ne moreš pričakovati veliko. Trepalnice rahlo podaljša in obarva, kaj več pa ne. Trepalnic ne zlepi skupaj in se ne spaca.
Je bolj taka za vsak dan, jaz sem jo podarila mamici in je ful zadovoljna


2/5
  • 0

#7 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 09 November 2007 - 06:25 PM


Tole maskaro imam že nekaj časa, pa mi ni preveč všeč. Embalaža je sicer ok, vendar je krtačka izredno velika in posledično štorasta. Sam učinek na trepalnicah ni nič posebnega, ubistvu pride zelo naravni in se ne opazi, da bi bile namazane.

3/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users