Jump to content


Photo

LUSH izdelki


  • Please log in to reply
323 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 July 2006 - 01:40 PM

QUOTE(Claudija)
Kaj ga dela tak posebnega? Malo bolj ga še opiši biggrin.gif


temeljne točke za moj slavospev so sledeče: mnimalna poraba (se tut cenovno splača; mislim, da je malo čez 2k), res fajn zmehča dlake (še sploh, če se ga nanese in pusti na koži minutko, dve), super mazljivost, koža po britju ne potrebuje dodatne nege, ker jo razorantium tudi nahrani, koža je na otip mehka in nič zategnjena, ostanki po britju se z lahkoto sperejo. meni prekaša vse mogoče brivske kreme, gele in pene.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 15 July 2006 - 01:45 PM

Kot dolgotrajni uporabnik Razorantiuma moram pritrditi - ta zadeva je zakon. Fora je v tem, da je naenkrat krema za britje in krema za obraz. Vsebuje:

- almond oil, cocoa butter, beeswax and shea butter, kar zagotavlja, da je za kožo res lepo poskrbljeno,

- 'mucilage' lanenih semen (mucilage [mju:silidž] noun botany rastlinska sluz, cedika; lepilo)

Edit: Ja, posebej za močenejše dlake je pametno pustit gor vsaj 1-2'.

Užitek za britje!!!

P.S.
Za vse predele biggrin.gif
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#43 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 15 July 2006 - 01:50 PM

Aja, še ena stvar, a ne povezana z Razorantiumom.

Ob zadnjem obisku v Lushu nam je neimenovana oseba razkrila, Lushevo politiko od strank, ki pa je iskreno povedano ne razumem.

Baje, da imajo direktivo, da strank ne smejo pustit niti za sekundo na miru. Torej ko vstopiš noter, te MORAJO (ne hočejo) oblegat z raznimi nasveti, čeprav si poučen o njihovih izdelkih in poveš, da ne rabiš pomoči.

ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif:

Jaz zase vem, da če pomoči ne prosim, mi gre na k. če mi nekdo skače zraven, in mi ni jasno kako je to lahko dobra poslovna politika.

Ko bom imel voljo bom ka mail na Lush napisal. Me zanima, če mi bodo odgovorili.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#44 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 July 2006 - 01:57 PM

Ja, ok, verjetno imajo dekleta v Lushu res navodila, da morajo stranke poučiti o svojih izdelkih in biti pripravljene skočit na pomoč, da pa ti res visijo za vratom vsakič ko prečkaš prag štacune je pa že vsiljivo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#45 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 15 July 2006 - 02:29 PM

Crna:

Se strinjam, a baje imajo tako navodilo - da stranke ne pustijo na miru dokler ali ne kupijo kaj ali pa ne 'kidnejo na lijevo' iz trgovine.

Weird I say....
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 15 July 2006 - 09:58 PM

[quote=Špela][quote=Claudija]Kaj ga dela tak posebnega? Malo bolj ga še opiši biggrin.gif[/quote]

temeljne točke za moj slavospev so sledeče: mnimalna poraba (se tut cenovno splača; mislim, da je malo čez 2k), res fajn zmehča dlake (še sploh, če se ga nanese in pusti na koži minutko, dve), super mazljivost, koža po britju ne potrebuje dodatne nege, ker jo razorantium tudi nahrani, koža je na otip mehka in nič zategnjena, ostanki po britju se z lahkoto sperejo. meni prekaša vse mogoče brivske kreme, gele in pene.

cry.gif A niso mogli Lusha še v Mariboru postavit? cry.gif Pa tak dobre stvari ko majo... sad.gif
  • 0
Memento mori.

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2006 - 07:42 PM

.
V Lush mi žal ta vikend ni uspelo priti. Bom pa šla sigurno v bližnji prihodnosti.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 July 2006 - 12:59 PM

razorantium stane natanko 2.580 sit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 July 2006 - 01:13 PM

.
Tole kremo si bova s fantom ziher omislila v bližnji prihodnosti.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 July 2006 - 07:18 PM

QUOTE(Jenna)
Tole kremo si bova s fantom ziher omislila v bližnji prihodnosti.

In sem tudi si jo..... dans. Ko sprobam, seveda poročam.
In Mirror Mirror, nad katero sem že čisto navdušena. Namreč, ima enak vonj kot masažna ploščica Fever, ki mi je absolutno njami! Sestavinsko torej fantastična, pa fajn mazljiva, glih primerno mastna, vpije se nekje srednje hitro. Cena je pa skoraj 3k (kar se mi niti ne zdi preveč za tako dobre sestavine) za 45g, embalaža kar lepa (kar v mojih očeh ni odlika Lusha) na pumpico.

Sem pa ta prava..... čisto pozabla pogledat ceno za oni tonik :clown:, me je spremljevalec teroriziral, da moram hitro spokat, ker se mu je mudilo. Ampak se ziher cenovno giblje nekje tam, kot je že Špela napisala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 18 July 2006 - 03:53 PM

zanima me a sta tedva izdelka primerna za mastno oz. mešano kožo?

krema za obraz:Imperialis
IPB Image
Ingredients: Lavender Infusion (Lavendula hybrida), Mullein Leaf Infusion (Verbascum thapsus), Orange Blossom Water (Citrus dulcis), Olive Oil (Olea europaea), Stearic Acid, Shea Butter (Butyrospermum parkii), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Glycerine, Cetearyl Alcohol, Orange Blossom Absolute (Citrus dulcis), Tiger Lily Extract (Lilium candidum), St. Johns Wort Extract (Hypericum perforatum), Elderflower Extract (Sambucus nigra), Sweet Violet Extract (Viola odorata), Sunflower Petal Extract (Helianthus annuus), Alkanett Extract (Alkanna tinctoria), Triethanolamine, Methylparaben, Propylparaben,

tole kremo sm uzela na morje s sabo pa je bla kr nekaj časa na soncu. a je še uporabna? ermm.gif

čistilo za obraz:Aquamarina
IPB Image
Ingredients: Glycerine, Calamine Powder, Kaolin, Irish Moss Infusion (Chondrus crispus), Aloe Vera Gel (Aloe barbadensis), Sea Salt (Sodium Chloride), Nori Seaweed (Fucus vesiculosus), Sweet Orange Oil (Citrus dulcis), Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Carrageenan, Perfume,
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 July 2006 - 04:19 PM

To sem že nekje ocenjevala.

Krema je premastna za mastno/mešano kožo. Namenjena je suhi in normalni koži in je dobra. Teh krem ni dobro imeti na soncu, ker so preveč naravne.

Čistilo je pa v redu za mastno kožo, ker vsebuje glino.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 07:35 AM

Maska Cosmetic Warrior

IPB Image

Ingredients:
Kaolin, Fresh Green Grapes (Vitis vinifera), Fresh Free Range Eggs, Honey, Cornflour (Zea mays), Glycerine, Fresh Garlic (Allium sativum), Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Perfume.

Description:
Cosmetic Warrior's arrival by express post at your doorstep ought to be accompanied by the sound of a symphony orchestra playing Hollywood style 'here comes the hero' music, but you probably just get the postman saying 'parcel for you, love.' The garlic and tea tree are magnificently
anti-bacterial, fighting some of the worst causes of spots while each drop of honey and each molecule of grape juice soothes your troubled skin. The free-range eggs feed your skin protein and act as an astringent. When you have spots, you absolutely must be gentle with your skin, even if it’s being horrid to you. Plaster Cosmetic Warrior all over a troublesome face and let the forces of nature take on your annoying skin.

Apply to clean damp skin avoiding the eye area; leave on for ten minutes then rinse off with warm water. At least four treatments per pot. Use twice weekly until the pot is finished, take a break of a week then start your next one.

Sonchika, kako je s to masko? Bi bla okej za mojo nečisto kožo?
Pa še zanima me, če bi bila kremica Dream Cream primerna za obraz?
Včeraj sem bila v Lushu in sm ratala čist obsedena, še zdej mi lasje dišijo po tej trgovini k sem bila tolk časa notri smile.gif
  • 0

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2006 - 08:42 AM

Dobra maska s precej AOK. Edino ne vem, čemu služi česen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 09:00 AM

Sonchika hvala. Glede česna-če ne škoduje koži v tej maski, pol je ok.

Pa še tole, Dream Cream kremo si ocenila že na prvi strani - a je okej za obraz? Na kremici piše, da je to hand and body lotion, samo po tvoji krasni oceni, bi jo mela jest za obraz...
  • 0

#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2006 - 09:19 AM

Ker je tista krema malo bolj mastna, jo priporočam tistim z normalno do suho kožo. Mislim, da bi jo lahko porabila za obraz.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 09:23 AM

O noro. Glih zame.
  • 0

#58 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 10:29 AM

Jenna, kakšen se ti zdi Razorantium? Jutri grem spet v Lush po tole masko, k jo je Sonchika ocenila pa bi mogoče še tole kremo za britje nabavla... biggrin.gif
  • 0

#59 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 12:23 PM

QUOTE(sonchika)
Dobra maska s precej AOK. Edino ne vem, čemu služi česen.


Je najbolj učinkovit in znan naravni antibiotik. wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#60 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 12:29 PM

Glede na to, da je notri česen, maska sploh nima naprijetnega vonja. Komi čakam, da jo grem kupit!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users