Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#41 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 08:20 AM

blink.gif tazadna je noro huda blink.gif
  • 0

#42 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 17 July 2007 - 08:44 AM

Te barve se strahotno hitro izperejo...moja sestra je mela čokoladno rjavo (sam ni iz te nove linije), ampak vseeno palette deluxe. Pa mislim, da po 1 mesecu skoraj nič več nima gor. Jaz pa sem mela tudi eno Schwarkopfa, nevem že katero, pa isti učinek, mogoče mal boljši.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#43 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 17 July 2007 - 08:45 AM

Aha, hvala .. potem se verjetno ne bom pobarvala, pa še lasje ne bodo trpel thumbup.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#44 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 17 July 2007 - 09:37 AM

Saj mogoče je v teh novih odtenkih kakšna nova revolucionarna formula laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#45 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 August 2007 - 05:28 PM

Js mam eno vprašanje. zdej mam pobarvane lase v globoko črno barvo že kak mesec. In je to pač navadna barva. Zdej pa bi si rada barvala lase v črno s kano. Pač ko se mi spere in da prekrijem narastek. In naravne lase mam svetle kostanjeve. Kako bo črna kana prijela na že barvane lase in narastek, če katera ve? Če bo sploh prijela. Ker nočem bit šekasta in z navadno barvo se nočm barvat k mi samo unicuje lase k mam že tko tanke in oslabele.
  • 0

#46 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 03 August 2007 - 06:44 PM

Hm, vem samo, da si na s kano pobarvane lase ne smeš devat barve, verjetno velja obratno tudi. Oziroma ne vem.

Vem samo, da sem dvakrat v lajfu naredla oslarijo. Saj sem enkrat dala na lase barvo , ki mi ni bla ušeč (otenek je bil drugačen kot sem si ga želela) sad.gif in čez kako uro sem se pobarvala z drugo.
K sreči ni bilo nič hudega, ker imam močne lase. To pa ne pomen, da niso bli poškodovani, ampak se ne spomnem več kako je blo. Pač preživela sem, lasje pa tut.

oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0


#47 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 August 2007 - 07:03 PM

js sm ze dajala enkrat kano na barvane lase. samo da je bla takrat rdeča. sam ne vem zakaj mi črna kana deluje kot da ne prime dobro
  • 0

#48 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 04 August 2007 - 03:53 PM

glede barve in kane je tak- če imaš barvane lase,lahk enostavn uporabš kano....na barvah pa res piše d če maš kano na laseh, ne uporabljaj barve-ker na kano ne bi prijela navadna barva in bi grdo izpadlo...to je vse.....

  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#49 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2007 - 03:57 PM

Pa na blanžiranih laseh ne smeš uporabljat kane!
  • 0

#50 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2007 - 10:24 PM

Jaz sem na s kano pobarvane lase (rjava) dala blond navadno barvo. Prišlo je svetlo rjavo-blond. Med barvanjem s kano in z barvo je minilo cca.3 mesece.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#51 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 05 August 2007 - 10:55 AM

QUOTE(moonshine @ 4. 8. 2007 - 16:53) View Post

glede barve in kane je tak- če imaš barvane lase,lahk enostavn uporabš kano....na barvah pa res piše d če maš kano na laseh, ne uporabljaj barve-ker na kano ne bi prijela navadna barva in bi grdo izpadlo...to je vse.....


Aja, jz sn pa misla , da si jih fula uničiš pa to. Dober, da zdej vsaj vem.
  • 0


#52 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 05 August 2007 - 05:19 PM

jz mam naravne temno rjave lase pa sm se včasih skos barvala na črno. pa sm isto hotla probat kano, k ako ne uniči las. prjel mi ni pa čist nč, res niti mal. itak edina črna k mi je prijela ČRNO je bla od tricolor (pa sm jih kr nekej sprobala)
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#53 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 07 August 2007 - 05:59 PM

men je vsaka takoj prijela res črno. smile.gif sam pol je blo pr spiranju pa prav neki druzga... ok hvala vam vsem. si bom kupla kano in upam da mi bo prijela
  • 0

#54 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 31 August 2007 - 05:41 PM

Ej dekline... šla sem v mullerja.. in po parih minutah prepričevanja same sebe sem le kupila barvo za lase: Palette deluxe od schwarzkopf,odtenek 351.
Ampk stvar je taka, da čeprav sem prebrala navodila, si še zmer ne upam glih spustit v to ne da tukej mal prekomentiramo stvar.
Moje frendice se na barvanje tut niti ne spoznajo, ker se vse barvajo pač v salonih. Tko da bi se rajš sama v to spustila-ker če že zaserjem, hočem sama zasrat hmm.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Imam že blond pramena po laseh, ampk mam malenkost narastka, pa še te tavrhnje lase bi rada bol pozlatila in ta odtenek se mi zdi perfekten.

In ker sem čista amaterka pri vse stvari, grem kar po vrsti po navodilih:
1.) piše, da za odtenke med katerim odtenek ki ga imam jaz ni omenjam, naj ne prekrijemo las s folijo ali uporabljamo sušilca. Torej sta za odtenek, ki ga imam jaz, obvezna folija+sušilec?
2.) narastka mam bol mal, ampk bi kr še mal čez potegnila, kjer imam že pobarvane lase-a to ful škod? Ker hočm da postopoma preide barva iz bol zlate na tako bol "navadno" blond..
3.) Dodat je treba vodikov peroksid-kaj bi blo če bi jst mal zmanjšala količino le tega, pa za kolk lahko zmanjšam?
4.) Kako je to s časom-recimo če pustiš barvo gor mal dlje ratajo lasje svetlejši, če manj časa temnejši, je tko?
5.) Še kaka posebna priporočila?

Pa prosim, ne mi svetovat naj me kaka kolegica pobarva, ker se hočm sama! twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#55 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 31 August 2007 - 06:45 PM

Malo težko se boš sama ker ne vidiš lahko celih las in kaj izpustiš. Mene je barvala že mama in kolegica oz že ene 3 kolegice in tudi tip in oni nimajo pojma o barvanju in so prvič barvali pa je pršlo ven popolno. smile.gif
  • 0

#56 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 31 August 2007 - 07:20 PM

jz sm se sama, edin po preči zadej na sredi (en poteg) me je mami. sploh ni kakšna znanost, sam un špegu morš met k se "prepogne" lol1.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#57 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 31 August 2007 - 08:07 PM

No, pol le ni tko komblicirano kt jz kombliciram? biggrin.gif Ampk še vseen bi rada čimveč odgovorov na tista moja vprašanja... wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#58 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2007 - 08:32 PM

jaz ne vem, kako barvo maš ti to, da omenjajo folijo in fen? hmm.gif ne vem, po mojem ne rabiš s folijo delat. to verjetno mislijo za narastek? ne vem, jaz bi delala kar brez. glede fena pa je po mojem mišljeno, da ni škodljivo, če si jih pol s fenom posušiš? pojma nimam.
vodikovega peroksida bi jaz dala toliko, kot piše v navodilih.
kaj ti se nameravaš samo po narastku barvat? po mojem je boljše, da se po celotni dolžini, stem, da na narastku namažeš barvo, pustiš 20min in potem še 10 min na ostalih. drugače lahko prideš ven z neenakomerno barvo. škodi pa itak v vsakem primeru, tak d ače se boš s tem obremenjevala se rajši ne barvaj.
barva se razvije v pol ure in če boš še jo ti pustila tri ure na glavi, ne bo nič svetlejša, le lase si boš zažgala oz. uničila. pusti gor tolko časa, kot piše v navodilih.
v glavnem, jaz ti priporočam, da se čimbolj navodil držiš.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#59 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 31 August 2007 - 08:55 PM

Ja, samo narastek mislim, pa še to po pramenih... U bistvu, sem si že kar zamislila sedaj kako bom to storila.. In sem prišla do spoznanja da pravzaprav ne bo dost da sama to ustvarjam..bom res rabila pomoč.. bom mami naluštala smile.gif In bom kar uporabila folijo... drgač ne bo šlo...
Hvala za nasvete .. pa za te odgovore u glavnem, ker sem rabila psihočno podporo, ker je zame to tak podvig kot da bi se odpravljala na vrh himalaje biggrin.gif biggrin.gif
Vam sporočim in prikažem rezlutate wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#60 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 11 September 2007 - 09:25 PM

Pravkar sem kolegici pobarvala do pol hrbta dolge kostanjeve lase z bakreno rdečo kano. Ful dobr je prišlo - joj, kak sem vesela, da je ratalo biggrin.gif

Zaj pa morma sam še špice porezat...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users