Jump to content


Photo

Lepotni miti busted


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2007 - 07:39 PM

Kateri lepotni miti v vašem primeru nikakor ne držijo?

Rek, da ne smeš nikoli puliti obrvi nad lokom, zame definitivno ne drži. Pri meni se super obnese smile.gif
  • 0

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 October 2007 - 11:18 AM

Eden večjih idiotizmov po mojem mnenju je, da lasje v čopu hitreje rastejo.
  • 0

#3 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 October 2007 - 10:24 AM

^^ lol kje si to sploh slišala? biggrin.gif

Meni je blo najbolj bedno to da kao ne grejo skupaj zlo naličene oči in ustnice. Sam letos je to pa kar v modi.
  • 0

#4 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 October 2007 - 10:29 AM

Baby, a si ti na avatarju?

Jaz sem tudi to o laseh slišala. biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#5 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 October 2007 - 10:31 AM

Ne nism jaz. smile.gif
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 October 2007 - 10:52 AM

Meni je najbolj idiotski mit to, da lasje hitreje rastejo, če jih redno strižeš. Mislim, to pa mi je največji smeh, ej. Tisti, ki si je to zmislu, je totalno blesav. laugh.gif Kako hitro lasje rastejo, je odvisno samo od rastega cikla lasu, ne pa od konic. rolleyes.gif Če so lasje redno striženi, so kvečjemu bolj zdravi, na hitrost rasti pa to popolnoma nič ne vpliva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 November 2007 - 11:57 PM

Da se obrvi ne striže - seveda se jih lahko, niso razmršene, pa še lepo urediš lok.
Da moraš imet puder vsaj dva odtenka svetlejši od tona kože. Samo v primeru če hočeš ispast totalno bolehen; obvezno se mora barva pudra ujemat z barvo vratu goddamnit.
Ali pa da s temnejšim pudrom in bronzerjem dosežeš zagorel videz bruh.gif .
Da maskara uniči trepalnice (ej, slišim vsako toliko iz okolice).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#8 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 02 November 2007 - 12:25 AM

QUOTE(DiLeMa @ 29. 10. 2007 - 10:52)  

Meni je najbolj idiotski mit to, da lasje hitreje rastejo, če jih redno strižeš. Mislim, to pa mi je največji smeh, ej. Tisti, ki si je to zmislu, je totalno blesav. laugh.gif Kako hitro lasje rastejo, je odvisno samo od rastega cikla lasu, ne pa od konic. rolleyes.gif Če so lasje redno striženi, so kvečjemu bolj zdravi, na hitrost rasti pa to popolnoma nič ne vpliva.




evo točno to sm dans razmišljala,ko sem prah brisala po policah biggrin.gif biggrin.gif sm se na to spovlna pa sploh ne vem zakaj.

sam najbolj žalostno je ker ljudje to mislijo da je res ermm.gif ermm.gif

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#9 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 November 2007 - 12:50 AM

Da ti zaradi britja nog dlake hitreje rastejo. Dlake rastejo kot pač rastejo, ne vem od kod ideja, da bi jih lahko zunanji dejavnik pripravil do hitrejše ali počasnejše rasti.
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2007 - 08:53 AM

Moja mama pravi, da si s pudom uničujem kožo, ker koža pod pudrom ne diha. In da bom ko zombi čez nekaj let.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 November 2007 - 08:57 AM

Moja mama pravi, da uporabljam iste kreme kot ona in da ne ve, kaj bom uporabljala čez 30 let, ker že sedaj uporabljam tiste "za zrelo kožo" smile.gif
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2007 - 04:34 PM

Ja, ker so kao kreme za zrelo kožo bolj 'močne' in podobne bedarije. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 02 November 2007 - 07:05 PM

joj, ja-popolna bedarija da je krema proti gubicam neprimerna za npr 20 letnice. To ma moja cimra včasih finto ko ji dam kaki tester in me vpraša...jooj a lahko dam to jaz gor ko je proti gubicam, misliš da nič ne bo... ja WTF ti pa bo??
  • 0

#14 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 November 2007 - 07:28 PM

QUOTE(DiLeMa @ 2. 11. 2007 - 18:34)  

Ja, ker so kao kreme za zrelo kožo bolj 'močne' in podobne bedarije. =)


In pol jo vprašam, kako močne, kaj misli s tem. Pa reče bolj hranljive. Pa ji jaz povem, da imam suho kožo, da rabim hranljivo. Pa ona pravi, da je to preveč. In pol se takole vrtiva v krogu... biggrin.gif
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2007 - 10:02 PM




Jaz sem zadnjič v lekarni hotela imeti od Nuxe kreme ene testerje, pa mi jih nikakor ni hotela dati - da jaz rabim za mladostno kožo, da so tile za starejšo, ker je krema bolj močna. Točno to je rekla. Sem se samo nasmehnila in šla. Ni se mi dalo ukvarjati, ker tak ne bi nič dosegla. Na koncu še onih testerjev za mladostno (LOL) kožo ne bi dobila. =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 05 November 2007 - 05:04 AM

Da je alkohol primeren za mastno kožo.Da nekateri še vedno (jap v tem stoletju) mislijo da mozolji nastanejo zaradi tega ker se ljudje ne umivajo.Poznam pa tolko ljudi z suho kožo,ki res ne skrbijo za nego,niti higieno.Če je voda dovolj ob vsem tem smogu in svinjariji v zraku,naj me kap.
Da tudi depilacija ne pomaga pri redčenju dlak.Gensko je pogojeno koliko dlak bomo imeli in to se ne spremeni. (baje)
Da je stiskanje mozoljev doma neprimerno.Jah če ne poznaš dejavnikov ki povzročajo vnetje potem ja.
Da kozmetičarke ne povzročajo brazgotin pri globinskem čiščenju.
Da so babike mele oz še maj lepo kožo zato ker so uporabljale navadno niveo in podobno sranje.In da je najboljša krema iz svinjske masti ter ognjiča. thumbup.gif (nevem mogoče,ampak dvomim,pa tudi ne bi to dala jaz nase)
Da so zdravila za akne škodljiva.Jap to bo to,vsa kemija za suhcano kožo je pa super.Ah nepoučenost.
  • 0

#17 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 05 November 2007 - 09:48 AM

je pa res, da sem jaz imela najlepšo kožo, res popolno takrat, ko sem uporabljala niveo soft. sem bla na višku pubertete brez enega mozolja. jaz sumim, da je alkohol opravil svoje hmm.gif in "pobil" vse mozolje laugh.gif . ko pa sem začela uporabljat naravne kreme, torej take brez alkota pa mam kar nepravilnosti na koži.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 November 2007 - 09:50 AM

QUOTE(sade @ 5. 11. 2007 - 9:48)  
je pa res, da sem jaz imela najlepšo kožo, res popolno takrat, ko sem uporabljala niveo soft. sem bla na višku pubertete brez enega mozolja. jaz sumim, da je alkohol opravil svoje hmm.gif in "pobil" vse mozolje laugh.gif . ko pa sem začela uporabljat naravne kreme, torej take brez alkota pa mam kar nepravilnosti na koži.

Ko sem jaz uporabljala od Vichy-ja Thermal S Mat, ki je alko bomba, sem mela prečudovito, takorekoč zretuširano kožo. Saj zdaj tudi nimam švoh (nisem nagnjena k mozoljem, sama sreča), ampak sem takrat mela lepšo. Kdove, če je samo to krivo. Ziher ni. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19

  • Guests

Posted 05 November 2007 - 09:54 AM

Jaz sem bila celo tolk prtegnjena eno obdobje, da sem si kožo parkrat očistila z vatkami, ki se uporabljajo za čiščenje pregiba roke, preden ti vzamejo kri. Ja, sam alkohol.
Ampak kožo sem mela pa ko dojenček ritko. Je pa res, da prav tako nimam problemov z mozolji.
  • 0

#20 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2007 - 09:59 AM

jaz sem si morala po navodilih dermatologinje kožo čistit s salicilnim alkoholom (pomagalo ni nič, ker so bili moji mozolji itak hormonske narave).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users