Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - LAVERA Basis Sensitiv Shower Shampoo Sea Breeze


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2007 - 04:05 PM

Šampon za prhanje – morska sapica za vsak tip kože čisti blago in nežno in je primeren za nego telesa in las. Vonj po plaži in morju vam prinese daljni ocean s svojo ščemečo svežino neposredno v kopalnico. Šampon nanesite na kožo in lase in vtrite tako, da se rahlo zapeni. Potem z obilico tople vode izperite.

Tole sem kupila zato, ker me je pritegnila lepa embalaža in dober opis, predvsem pa tudi zato, ker imam izredno dobre izkušnje z Lavera proizvodi. Poleg tega sem potrebovala nežen in naraven gel za čiščenje obraza in izbrala sem tole, čeprav je predhodno namenjeno umivanju telesa in las. Sestavin tokrat predhodno nisem videla in sem kupila na blef, ampak odločitev je bila prava - šampon vsebuje izredno nežne čistilce, pantenol, ekstrakte alg, agave, akacije, rožmarina in aloe vere, proteine ter morsko sol. Gre za srednje gost in zelo kompakten gel, ki se zelo lepo porazdeli po koži in tvori nežno, ampak kremasto peno, ki odlično očisti, ob enem pa neguje in absolutno ne izsušuje, niti suhe in občutljive kože. Jaz tale šampon uporabljam skoraj izključno za čiščenje obraza, saj se mi ga zdi kar malo škoda za čiščenje moje nezahtevne kože telesa. Dobro očisti tudi puder in je glede na nežnost res temeljit čistilec. O nežnosti priča tudi to, da ob stiku z očmi niti malo ne peče ali draži, niti mojih izredno občutljivih oči. Dvakrat sem ga uporabila tudi kot intimno milo in tudi pri tem se je odrezal krasno, nežno in brez draženja.

Vonj je lep, vendar za moje pojme nikakor tipično morski - pod morski vonj si sama vedno predstavljam mešanico slane morske vode in obveznih sladkastih primesi sončnih krem, kot to dobimo recimo v Dior Sweet Sun toaletni vodici. Vonj tega šampona je zeliščen, vendar ne vsiljiv ali premočen, ampak zelo svež, malce sladkast, meni izredno prijeten. Kot sveži vetrc, ki potegne skozi sončni nasad zelišč. =) Ovojnina meni nadpovprečno simpatična, okrogla (valjasta) plastenka z zelo privlačno nalepko. Odpira se odlično, luknjica za doziranje je ravno prav velika. Cena za 250ml je 5€ (1200 SIT) kar ni ravno poceni, je pa glede na kvaliteto povsem primerno. Tole je limited edition zadeva in verjetno si bom naslednji mesec naredila zalogo, če slučajno tale čudež ukinejo.

Priporočam vsem z nežno in/ali občutljivo kožo, ki potrebujejo nekaj nežnega, a na drugi strani tudi učinkovitega, ne glede na mesto uporabe (obraz, telo, lasje).

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users