Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
3794 replies to this topic

#41 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 November 2019 - 04:03 PM

Mogoče kakšna potovanja ali pa kakšna, ki ima dober stil samo kot rečeno mi gredo hitro na živce, ko nabijajo miljon story-jev, jaz jih itak ne poslušam, ker imam telefon na vibriranju.

Tasika kje jih pa najdeš :)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#42 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 November 2019 - 07:45 PM

Od popotniskih so meni trenutno najbolj fajn:
@swissfamilyfun
@delightfultravellers
@travel_beans
@kitkat_ch
@withinhikingdistance

Od slovenskih popotniških pa:
@slovenians_travel
@placesandnotes
@bluemarblevagabonds
@ursadolinar
@sandrapotisek
  • 0

#43 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 November 2019 - 08:10 AM

Ma sej ne rabiš story-jev gledat, če ti ni. Jaz si jih ponavadi naštimam ko kuham, da mi ni tečno in hitreje mine. :)

 

Dostikrat kaj najdem ko greš na lupic in ti predlaga slike oz profile, glede na to kaj iščeš, ko koga novega slediš ti spodaj podobne profile pokaže. Zadnjič sem kar nekaj zanimivih našla na @nomago, ko sem Kalypso spremljala in imajo med highlights destilacije in potem profile, ki so jih tam objavili, ali pa ki so njihovi ambasadorji. Drugače pa če (pre)dolgo brskaš se vedno kaj novega najde. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#44 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 09:05 AM

Na živce mi gre, kako se IG feedi teh bolj popularnih slovenskih blogerk spreminjajo v reklamne letake.

Vse manj hodim na IG ravno zato, ker je to postala platforma namenjena predvsem marketingu, za bolj globoke, izobaževalne vsebine

je pa vse manj prostora.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#45 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 16 December 2019 - 09:57 AM

Odsledis pa je (jaz bi marsikatero, ker se mi ne da vec teh jajc spremljati, pa ene poznam v zivo, algoritem mi jih pa se naprej mece, jok). Saj se najde tudi kaj kvalitetnega. Drjoshuawolrich, ta bi bil zate. Nasprotje Ane :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#46 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15071 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 December 2019 - 10:08 AM

Ana je postala katastrofa. Kot prvo, ima kok - 10k sledilcev?. Odgovori mi nikoli. Oopsi jih ima ne vem 70k, odgovori mi vedno. Danes sem jo deletala. Sem mislila se napisat kaj si mislim o njej njej sami, pa je skoda moje energije. Nima vec nobenih storyjev o zdravju, samo te k. kreme šopa, pa na vsakem storyju je koda. No thanks.
Men sta kul barbi in matic oppsika mi je tud v redu, mashanator, foodiva....pol je pa ze konc.
  • 0
 

#47 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 10:27 AM

Niti nisem imela ADP v mislih, ona me je že nekaj časa nazaj zablokirala, očitno pa velja trend da več sledilcev kot imaš, bolj marketinške so vsebine. (btw zdi se mi da itak malo krši Kodeks zdravniške etike, ker zdravnik naj se ne bi okoriščal s promocijami teh izdelkov)

 

Potem pa ni nenavadno, da firme kot Afrodita Cosmetics povabijo nekaj blogerk v njihove laboratorije (obvezno izberejo take z 10k+ sledilci, vsebina bloganja je sekundarnega pomena), niso pa spustili kozmetologinj notri, torej potencialnega kadra za zaposlitev. (to zgodbo videla na IG cosmedoc).

 

Saj odsledim, itak, ampak tem vsebinam se je težko povsem izognit poleg tega, da instagram sam kr naprej vsiljuje reklame.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#48 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 03:18 PM

Na živce mi gre, kako se IG feedi teh bolj popularnih slovenskih blogerk spreminjajo v reklamne letake.

Vse manj hodim na IG ravno zato, ker je to postala platforma namenjena predvsem marketingu, za bolj globoke, izobaževalne vsebine

je pa vse manj prostora.

 

Se strinjam, vse je marketing dandanes. Ko greš po cesti letaki, mimo trgovine letaki, na youtube reklame ki se jih ne da preskočit, vlogerji/blogerji perejo možgane...vse se vrti samo okrog denarja. Mene je že parkrat prijelo, da bi kar vse zbrisala, ampak sem se potem malo znašla. :)

 

In sicer imam dve rešitvi: - ena fajn čistka - da odslediš vsemu kar te ne zanima

- ali pa da odpreš še en račun (tako imam jaz), če se nočeš komu zamerit zakaj jim ne slediš. Jaz imam še en račun na katerem mogoče sledim 15 ljudem (razne ustvarjalnice in pa prehrana) pač po želji kaj te zanima in tako se večina prijavljam na ta račun in dnevno potem pogledam res tisto kar mi je v veselje in ne izgubljam časa s storyi od vseh možnih znancev. Na privat osebni račun pa se potem vpišem kdaj ko mi je res dolgčas. :D Poskusi, preklapljanje med računi je pa itak najbolj enostavno na instagramu. Pa ne poveži seveda tega računa z nobenim drugim računom npr. fb itd. drugače se ti spet naberejo nepotrebni sledilci...


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#49 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25843 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 03:25 PM

Se strinjam, vse je marketing dandanes. Ko greš po cesti letaki, mimo trgovine letaki, na youtube reklame ki se jih ne da preskočit, vlogerji/blogerji perejo možgane...vse se vrti samo okrog denarja.


Žal res.

Jaz nikomur ne sledim, sproti poiščem, kar me zanima.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#50 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 03:26 PM

Mene je enkrat ena nora podjetnica in veganka napadla, zakaj sem jo odsledila :o Kaj takega pa še ne. Res je postalo izrojeno vse skupaj
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#51 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25843 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 03:53 PM

🙈
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#52 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 04:19 PM

Jaz sicer imam Ig, ampak sploh ne sledim nikomur (takemu). Vidim da nič ne zamujam :lol:
  • 0

#53 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 05:53 PM

Jaz podobno. Imam Instagram, ampak sledim ene petim, šestim. Nekaj kozmetičnih zadev, Kam z mulcem in Pedosana. Ostalo pa sproti pogledam, pofirbcam, če me kaj zanima. Se pa strinjam, sploh ko pogledam kake mami blogerke....to je vsaka objava Mali zakladi, Afrodita, Malinca....
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2019 - 10:39 PM

https://instagram.co...id=enoztj0lgvn4

:lol1:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25843 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2019 - 10:50 PM

Hahahaaha!! : )))

Cocooo, Kamiiii!! : ))) Aha, Matildo sem še pozabila. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#56 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 December 2019 - 11:05 PM

Nobenemu ne sledim.
  • 0

#57 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 December 2019 - 07:20 AM

^^To je eden mojih ljubsih slovenskih profilov, jih redno cekiram. :D Upam, da mene danes ne slika nihce, ker jih imam tudi ven, 15 stopinj bo, halo. Prakticno poletje po svedskih standardih. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#58 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25843 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 07:49 AM

: )))))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#59 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 11:28 AM

Haha, poznam ta profil. Ne rabis jih cekirat, samo ven gres v mesto, poooovsood soo :lol:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#60 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15071 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 December 2019 - 08:27 PM

Wtf, ne vem kaj mi je hujse..

Al gleznje ven medtem ko mam jaz gor uggice in stumfe do riti potegnjene, ali oni v supergah,7/8 hlacah - superge obvezno crne, in belih stumfih do kolen. Wtf?! Jeb.ga.stara sem..
  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users