Jump to content


Photo

Revlon ColorStay Soft Flex For Normal/Dry Skin SPF 15


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2006 - 05:12 PM

Active Ingredients: Titanium Dioxide 4.4%, Zinc Oxide 2.0%

Inactive Ingredients: Aqua Eau (Water), Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG - 10/1 Dimethicone, Polyglyceryl - 4 Isostearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Nylon 12, Phenyl Trimethicone, Magnesium Sulfate, Isododecane, Boron Nitride, Methicone, Laureth 7, Malva Sylvestris Extract (Mallow), Lilium Candidum Bulb Extract (Lily), Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Serica Soie (Silk), Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Bisabolol, Silica, Alumina, Isohexadecane, Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, May Contain: Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Zinc Oxide (CI 77947)

IPB Image

torej ta naj bi nadomeščal CS Natural. Je podoben po sestavi? Bi tudi ta lahko mašil pore??
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2006 - 05:47 PM

Dobra UV zaščita, nemasten puder, po sestavi zelo dober (veliko AOK). Pa nekomedogen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 07:26 AM

Punce, kje se da to kupit, ker jaz tegale še nisem vidla...
sad.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2006 - 09:07 AM

Nov je. povsod ga dobiš. Ziher pa v Leku in Nami.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 09:16 AM

QUOTE(sonchika @ 13. 10. 2006 - 10:07) View Post

Nov je. povsod ga dobiš. Ziher pa v Leku in Nami.


Aha. Sam ko sem iz MB, pa nimamo Name - za Lek tud ne vem, kje bi bil v Mb... A mogoče ktera ve, če se to dobi tud v MB al pa okolici?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2006 - 10:39 AM

V Mullerju. če ni razprodan.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 13 October 2006 - 10:42 AM




Ta bo definitivno moj.Revlon rox biggrin.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#8 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 11:19 AM

Pol pa letim popoldan gledat, bom vprašala, če slučajn ne bo na polici... njam.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#9 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 05:08 PM

Evo, našla danes v MB-ju, sam ko so mi vsiiii odtenki pretemni - groza... Kaj je imela še katera probleme s tem?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#10 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13767 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2006 - 05:31 PM

Zame so tud vsi pretemni, sem pol vzela age defying od revlona in mi je super! Sam upam da ne bo mozoljev delu. Zaenkrat je po dveh tednih super.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#11 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 05:40 PM

Za katera leta pa je ta puder primeren - age defying? Jaz sem 23.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#12 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13767 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2006 - 05:49 PM

Jaz tud biggrin.gif
Poglej si oceno pod sestavine:
http://www2.lepa-si....lon age defying
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#13 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 October 2006 - 05:52 PM

Hvala lepa. Sem že pogledla. Kul. Naslednjič kupim tega. biggrin.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2006 - 07:53 PM

Joj kaj jz spraušujm... blink.gif oops.gif pomota-

Sam zdj me pa vseen neki zanima-ker puder od revlona je bil tist k je bil bolši kle gor večini uporabnic?
Baje nej bi enim uporabnicam kle sicr kao mozolčke delu-no ime za tega me zanima.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2006 - 08:02 PM

A misliš Age Defying? Ta mislim, da je čisto nov. Ta, ki je pa zdaj prišel ven, je pa zamenjava za Natural.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2006 - 08:27 PM

Ma jz sm mal za****** oops.gif ,pa sm popravla uprašanje uzgor smile.gif

Ubistvu me zanima-kako bi to zdj napisala-vem,da sta bla 2 pudra pred časom od revlona kle gor na veliko omenjena.In sicr nej bi en od teh dveh povzročal enim uporabnicam kle mozolčke....pol je bil pa še en(se mi zdi da natural-pa še en? ).
No in zdj me zanima razlika tko u 2 stavkih med obema-ker je bl prekriven-večje razlike,no.Vem,da je bil en bl težk.

No,zdj me pa zanima k si me prašala če mislm age d.-a to je ta k je kle u tej temi slikan ?Al zakaj si me to uprašala?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 October 2006 - 07:30 AM

Revlon ima (je imel) 2 pudra, o katerih je bilo največ govora - CS Natural in CS. Natural je manj prekriven in utegne mašiti pore. CS je bistveno bolj prekriven, težji in ne maši por.
Age Defying je pa razmeroma nov puder (ni ta, ki je na sliki) in je namenjen bolj suhi koži. Je pa takisto odličen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13767 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2006 - 10:11 AM

Jaz age defying uporabljam brez kreme, samo tonik pa je super. Imam pa mešano kožo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 October 2006 - 11:50 AM

Age Defying pa natural pa ta k je na sliki ker je najbolši?Ker ma največ aok?Ker grem na to kocko,da upam,da mi antural nau mašil por....če je drgač sestavinsko ok,a veš...
Sonchika,kle v sestavinah je dilema napopala slike revlomovih pudrov prej pa za vsakega naslednika(sj veš kaj mislm)a so to zihr nasledniki z istimi sestavinami,kej veš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13767 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2006 - 12:05 PM

Mislm da ima age defying največ aok...
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users