Jump to content


Photo

Neckermann,quelle,otto..


  • Please log in to reply
213 replies to this topic

#161 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2006 - 11:55 PM

QUOTE(tinca)
Ma to menda zaračuna pošta in ne uni s kataloga - njim plačaš samo 1x, pošti pa plačaš vedno za vsak paket - menda

čist brezveze... men bi se fržmagal!! IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#162 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 12:02 AM

QUOTE(tinca)
Ma to menda zaračuna pošta in ne uni s kataloga - njim plačaš samo 1x, pošti pa plačaš vedno za vsak paket - menda

ok, zaračunava pošta poštnino - kul

sam ne pa da iz Neckermana pošljejo moje stvari HKRAT v dveh paketih, ko bi lahko une tangice miniaturne dal zraven brisač evil.gif

  • 0
Posted Image

#163 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 January 2006 - 12:11 AM

A veš, da nisem nikoli pomislila na to, ponavadi sem dobila vse v eni škatlo.... oops.gif res je brezveze...pošta reče neckermannu 'dejte robo v čimveč paketov, da bomo tudi mi več zaslužili' ermm.gif . Bom ob prvi priliki vprašala prijatelja - poštarja kako je s tem.
  • 0

#164 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2006 - 12:25 AM

Tanjci, to se lahk pritožiš, če se ti kaj takega zgodi. Jaz sm zadnjič dobla po pošti en modrček, za majčko pa so mi rekli, da jo dobim malo kasneje, ker jih je zmanjkalo. Pol pa, ko sm dobila majčko, so mi hoteli še 1x poštnino zaračunat, pa sem rekla, da ne bom plačala, ker sem že in se mi ne zdi fer. In so rekli, da mam prav.
  • 0

#165 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 09 January 2006 - 09:10 AM

Jaz sem preko Neckermanna kupila sedežno, pred cca. 3 mes. in sem zadovoljna.

Drugače pa je kolegica enkrat iz Neckermanna kupila posteljnino in barve niso bile tako žive kot v katalogu, tko da malo razočaranje.

Otto se mi zdi res drag, za takšno ceno lahko greš v trgovino.

Enkrat mi je pri Qulle kupil fant za roj. dan pižamo s medeki (full srčkano), vendar mi je bila 2 št. prevelika... Tko, da se mi bolj ne da ukvarjat s kataloško prodajo oz. preko nje kupovat cote, ker morš nazaj pošiljat itd...
  • 0

#166 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 January 2006 - 09:22 AM

Jaz sem prek Neckermanna samo 1x naročila neke hlače in spodnjo majčko. Spodnja majčka je bila ok. Lepa je bila pa tudi kar dolgo sem jo imela. Hlače pa so bile za kar nekaj številk prevelike, čeprav so bile moje konfekcijska številka. Na koncu so bile prav babici. biggrin.gif Tako da jih nisem nazaj pošiljala. Kako pa je z poštnino pa se ne spomnim, ker je bilo to uhhhh nazaj. smile.gif
  • 0

#167 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30707 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 January 2006 - 09:34 AM

Ja, številke so itak večje od naših, vsaj za eno številko, jest pr nas nimam nikol 36/38, iz Neckermana in Otta pa, vsaj za zgornji del.

Pa mi ni nič težko stvari nazaj poslat, sej sam na pošto neseš, oni vzamejo in je.
Do zdej sm bla kar zadovoljna.
Tisto, kar pošta zaračuna za paket, je pa okrog 100 al 200 sit.
  • 0

#168 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 12:09 PM

QUOTE(Michelle)
Tanjci, to se lahk pritožiš, če se ti kaj takega zgodi. Jaz sm zadnjič dobla po pošti en modrček, za majčko pa so mi rekli, da jo dobim malo kasneje, ker jih je zmanjkalo. Pol pa, ko sm dobila majčko, so mi hoteli še 1x poštnino zaračunat, pa sem rekla, da ne bom plačala, ker sem že in se mi ne zdi fer. In so rekli, da mam prav.

hvala... ker sem si rekla, da nikol nč več ne kupim. Resnično se mi je za mal zdel. rolleyes.gif Evo, še dons prelistam ta nov katalog.

QUOTE(_M_)
Tisto, kar pošta zaračuna za paket, je pa okrog 100 al 200 sit.

IPB Image kaj?! tolk mal? kr neki, jst sem dala čez jurja, sam k sta bla dva paketa un od brisač je bil pa kr velik, tko da se "recimo" niti nisem tolk čudila
  • 0
Posted Image

#169 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 12:16 PM

QUOTE(dora)
Jaz sem preko Neckermanna kupila sedežno, pred cca. 3 mes. in sem zadovoljna.

kolk je pa tebe pršla poštnina biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#170 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30707 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 January 2006 - 12:23 PM

[quote=Tanjci]

[quote=_M_]Tisto, kar pošta zaračuna za paket, je pa okrog 100 al 200 sit.[/quote]
IPB Image kaj?! tolk mal? kr neki, jst sem dala čez jurja, sam k sta bla dva paketa un od brisač je bil pa kr velik, tko da se "recimo" niti nisem tolk čudila

Ne, lej, eno so od Neckermanna stroški pošiljanja, ampka ko plačaš poštarju končni znesek, je vedno 100 ali 200 sit več. To pa gre pošti. Drgač im apa Neckermann te stroške okol 800sit, če je pa kaka tehnika, pa več.
  • 0

#171 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 01:21 PM

aha... no tolk da bom vedla

a pol se vedno bl splača več stvari hkrat naročit, a ne? tko da pride pol manj poštnina - manj v primerjavi s tem, kolk dejansko daš za stvari, ki si jih naročil. Torej, da se ti ne splača kupin neki kar je 500 sit, ker bo pol ful še poštnina oz. stroški pošiljanja

  • 0
Posted Image

#172 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 15 January 2006 - 11:57 PM

A je kera že naročila tale plašček iz Neckermana? Meni je čist zakon kroj...sam me moti, k je pravo usnje, bi rajši imela skaj.

IPB Image
  • 0

#173 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 16 January 2006 - 12:06 AM

zakaj pa to? a rada švicaš? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#174 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 16 January 2006 - 01:36 AM

Ne. Imela sem že skaj jakno, pa je bila čist kul. (za dve sezoni, pol je razpokala ermm.gif ) Pač, če že lahk izbiram, raje ne bi pravega usnja, pa tut skaj je cenejši. Čeprav tale jaknca ni draga, 24 čukov je. Fulll mi je lepa v glavnem.
  • 0

#175 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 16 January 2006 - 11:10 AM

Jaz sem moje naročilo že oddala za Quelle. 8)
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#176 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 16 January 2006 - 12:55 PM

Jaz pa za Modaplus in Neckermann. V Modi plus en kostim v bež barvi (blazer in elegantne hlače), še en blazer v črni(tut eleganten) in črne hlače (napol športne).

V Neckermannu pa belo srajčko. Jaknca bo še mal počakala cry.gif
  • 0

#177 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 16 January 2006 - 12:56 PM

QUOTE(Marjetka)
Jaz sem moje naročilo že oddala za Quelle. 8)


Jst tud. smile.gif
  • 0
IPB Image

#178 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 16 January 2006 - 11:03 PM

callista sam nekaj bi te rada vprašala kaj so ti rekli glede izdelkov?Meni so rekli,da jih dobim šele drug mesec,ko bojo zalogo obnovili. evil.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#179 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 17 January 2006 - 01:09 PM

js ful narocim pri otto in majo delno super kvaliteto,delno je pa sam shit...saj,ce ti ni vsec pa nazaj posles. wink.gif
  • 0

#180 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 17 January 2006 - 06:31 PM

QUOTE(Marjetka)
callista sam nekaj bi te rada vprašala kaj so ti rekli glede izdelkov?Meni so rekli,da jih dobim šele drug mesec,ko bojo zalogo obnovili. evil.gif


Aja? Jst sm preko neta poslala naročilo, pa mi niso nič takega poslali nazaj. Samo pisalo je, da bojo blago dostavili čim hitreje. Kaj si pa naročila? Verjetno jim je zmanjkalo...
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users