Jump to content


Photo

Neckermann,quelle,otto..


  • Please log in to reply
213 replies to this topic

#181 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 17 January 2006 - 08:43 PM

spodnje perilo in športne hlače
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#182 Barbii

Barbii

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts

Posted 22 January 2006 - 05:27 PM

Hey! Jaz pa bi si rada naročla kopalke iz katalogov pa me zanima a tukaj tudi vzameš eno številko manj kot imaš v trgovini?
  • 0

#183 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 22 January 2006 - 05:32 PM

ne,isto stevilko.ce pa nisi segurna si pa naroci 2 razlicne.saj lahko nazaj poslel ce ni prava stevilka.
  • 0

#184 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 January 2006 - 05:36 PM

men so tud ene kopalke v quelle všeč pa ne vem če bi tvegala.. itak bi mogla vzet manjšo št. kot mam drugač, ampak 5k ni malo ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#185 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 22 January 2006 - 06:14 PM

QUOTE(pupa)
men so tud ene kopalke v quelle všeč pa ne vem če bi tvegala.. itak bi mogla vzet manjšo št. kot mam drugač, ampak 5k ni malo ermm.gif


Jap, sem v isti situaciji. Kopalke so ful zajebane za naročevanje. A res nebi blo bolš, če si človek naroči malo manjše? biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#186 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 January 2006 - 06:39 AM

Po mojih izkušnjah so nemške številke vedno večje, kot naše in je fajn naročit eno manjšo.

Pa sej ni noben problem vrnit stvar ali pa zamenjat, nevem..Jst bi probala.

Mene pa trenutno ene bundice v ModiPlus matrajo, k so tok pocen, manj kot 5k, pa še enotno ceno imajo za vse številke.. smile.gif
  • 0

#187 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 24 January 2006 - 12:52 AM

Za quelle sicer ne vem, za neckermanna pa imam dvakratno izkušnjo, da so številke čisto mimo...meni so bile 4-5 številk prevelke. Ob tem, da sem si izmerila točno tk kot piše na tabeli..in ne glede na moje običajne številke. Tk da mislim, da je bolje naročit isto ali manjše, večje pa nikakor ne.
  • 0

#188 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 24 January 2006 - 08:49 AM

Obvezno vzamem najmanjšo št. 32/34 ker so št.res zelo velike!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#189 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 February 2006 - 12:11 PM

bejbe kje se da narocit katalog od otto pa le redoute?
  • 0

#190 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 18 February 2006 - 12:55 PM

Za Otto: www.otto.si
  • 0
IPB Image

#191 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 19 February 2006 - 05:06 PM

a ste zadovolne z modrcki pr neckermanu al quelle k jih imajo zlo poceni
  • 0

#192 Jolly

Jolly

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 20 February 2006 - 09:48 PM

QUOTE(Estera)
Za quelle sicer ne vem, za neckermanna pa imam dvakratno izkušnjo, da so številke čisto mimo...meni so bile 4-5 številk prevelke. Ob tem, da sem si izmerila točno tk kot piše na tabeli..in ne glede na moje običajne številke. Tk da mislim, da je bolje naročit isto ali manjše, večje pa nikakor ne.


"M" ima prav glede ženskih številk pri Neckermannu; naročiti je potrebno eno številko manjše, ker so nemške številke večje.

Glede hitrosti pa je najbolje naročati telefonsko, ker se naročilo takoj obdela in tudi takoj izveš, če česa ni...
  • 0

#193 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 24 February 2006 - 09:29 PM

Zadnje dni sm ful naročevala s teh katalogov (Neckermann, quelle, otto) tk da zej si loh sam še denar prpravim in čakam naslednje 3 mesece biggrin.gif

Se mi je pa ful lepo zdelo, k so mi od Otto-ta poslali mejl, k so vidl da sm iz Idrije in so mi dal možnost da pridem paket osebno iskat v njihovo skladišče in se s tem izognem poštnini. Resnično, tega nism niti najmanj pričakovala tongue.gif

Se mi je pa že večkrat zgodilo pr Neckermannu, da pol k sm že par tednov čakala na pošiljko, sm namesto pošiljke dobila pismo, kjer so mi sporočil da tistih izdelkov ni več. Pa mi ni blo nič jasno k sm res pomoje med prvimi naročila ermm.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#194 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2006 - 09:34 PM

To se dogaja pomoje zato, ker pač nismo edina država, v kateri se prodaja roba iz določenega kataloga.
In tudi tako je, da se katalogi tiskajo že ful prej, kot dejansko stopijo v veljavo, v tem času pa se lahko zgodi marsikaj..

Lolita, jaz sem pa delala tam pri Ottu.. wink.gif
  • 0

#195 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 24 February 2006 - 09:56 PM

Mja najbrž, sej zdej upam da bom dobila čimveč od tisga kar sm naročila.
Je pa res, da če bi se zanašala na to, da bom vse dobila, bi najbrž naročila veliko manj izdelkov biggrin.gif

No _M_, če je pa to res, morm pa res pohvalt Otto, k se mi zdi da so tam res najbolj prijazni s kupci. wink.gif
Se mi je zgodilo da sm enkrat pr Neckermannu naročevala po telefonu pa je bil tok sitn tip, da sm kr prekinla, pa pol naslednijč rajš z eno žensko govorila biggrin.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#196 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2006 - 10:04 PM

Nevem, kako je drugje, ampak če pomislim, smo se res trudili imet čimbolj oseben stik s stranko.
Včasih, ko so bile kake težave z dobavo določenega artikla, je cel naročniški oddelek spremljal "usodo" te stranke in njenega naročila..
Dejansko je pa res, da krivda za nevšečnosti največkrat ni bila na naši strani, ampak na strani nemškega Otta..
Stranke so bile jezne pa na nas..Logično.
  • 0

#197 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3440 posts
  • Gender:Male

Posted 25 February 2006 - 09:44 AM

Oki vprašanje! Jaz sem zdaj prvič naročla pri neckermannu preko interneta. A to vsakemu sporočijo, kdaj bo dobil oz če sploh bo dobil blago al pač čakaš in upaš? In kako te o tem obvestijo (pismo, e-mail ali telefon)?
  • 0

#198 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 February 2006 - 11:10 AM

Hm, nevem, jaz vedno najraje naročam po telefonu, ker ti približno pove, koliko časa boš čakala na paket, povprečno nekje od 10dni pa dp 2 tedna, vsaj pri meni je bilo tako.
Pokliči pa vprašaj pomoje, najbolje.
  • 0

#199 karksenja

karksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 03 August 2006 - 07:05 PM

A je že kdo dobil novi katalog La Redoute jesen/zima 2006/2007 -mali ali veliki katalog????????(Moja mami ma že 2 meseca naročen izborni katalog, pa ga še ni dobila, jaz pa kot njihov redni kupec še tudi nisem dobila velikega kataloga...
  • 0

#200 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 August 2006 - 07:24 PM

Pri Neckermannu ti prek telefona povedo, kdaj dobiš naročene artikle, oz. če sploh so na zalogi. Se mi pa zdi, da je nivo na katerem je nekoč Neck. bil ful padel, dobava nekaterih stvari se ful zavleče, cifre so ful čudne in mi skoraj nič ni prav, tiste malo lepše stvari pa skoraj nikoli niso na zalogi in ne vejo, če se jih da dobit. klinac.
Otto se da predvidevam naročit z njihove spletne strani?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users