Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 05:25 PM

Torej opažam, da se v ocenah izdelkov pojavljajo razni off topici, čeprav je bilo večkrat povedano, da so te teme namenjene samo in zgolj ocenam posameznih izdelkov ... zakaj imam filing, da skos govorim sama sebi? biggrin.gif In ker se mi res ne da tle cele dneve dežurat in brisat te zablodele poste prestopniških ali delikventnih (kar vam bolj paše) forumašev, bom v vsakem sklopu odprla tole temo, kamor lahko sproti postavljate vprašanje, ki se vam porodijo ob branju ocen izdelkov.

Ne težim vam zato, ker me to rajca. Ne težim vam zato, ker sem control freak. Vsekakor ne težim zato, ker sem hudobna. In še manj zato, ker bi me to zabavalo. Težim zato, ker drugače tle ne bo nobenega reda in bo čez 14 dni takšna zmešnjava, da bo vse skupaj popolnoma nepregledno. Torej še enkrat - prosim, če v posamezne ocene izdelkov ne pišete off topicov, kakšnih koli neumestnih komentarjev, vprašanj in podobnega, ampak se za takšne zadeve sproti poslužujte te teme.

Vaša s šibo mahajoča in z bičem tleskajoča moderatorka DiLeMa.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 10:12 PM

Torej, vsa prebičana upam, da zdaj sprašujem na pravem mestu: kje se da kupiti Libresse vložke (danes jih moji očesi nista ugledali v Mercatorju)?
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 10:14 PM

Sprašuješ na popolnoma pravem mestu ... na boljšem ne bi mogla. biggrin.gif wink.gif Ti pa na žalot ne znam pomagat, ker ne kupujem teh vložkov ... sicer pa zihr ktera druga ve. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 08:16 AM

Nila, jaz jih ponavadi kupim v Intersparu, sicer pa veliki Merkator centri tudi imajo. Tamale trgovince pa žal res ne.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#5

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 11:41 AM

Hvala, grem ravno danes v Špar (sem se naveličala vedno istih vložkov in bi rada sprobala še kakšne nove wink.gif ).
  • 0

#6 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 03:43 PM

Malenkost! Poročaj kako so ti bili všeč...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#7 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 18 September 2006 - 10:47 PM

Mene pa zanima kak te lahko vložke testirajo na živalih? Mislim, ni mi treba zdaj podrobno opisovat tega, samo vseeno ne razumem... Zgleda, da ne bom več always vložkov kupovala....
  • 0

#8 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 September 2006 - 10:51 PM

vložk prvežejo na rit in pol boge živalce lulajo not. in pr tem blazno trpijo!
twisted.gif
ne pretiravite!
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 September 2006 - 10:54 PM

.
Najbrž kakšne potencialno iritirajoče reči v sestavi samega vložka...



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 19 September 2006 - 10:26 AM

joj, če bi za vsako stvar tak komplicirale, pol tak ne bi smele nič uporabljat. A mislite, da tiste firme, ki ne testirajo na živalih ne uporabljajo sestavin, ki so testirane na živalih?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 September 2006 - 10:15 AM

Prosim za pozornost moderatork:

torej, bi lahko v tej temi ocenjevale tudi leče in ostali pripomočki za oči? Ali bi kaj takega bolj pasalo v Nego obraza? Je sploh "dovoljeno" ocenjevanje teh reči?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 September 2006 - 08:20 PM

QUOTE(crna @ 22. 9. 2006 - 11:15) View Post

Prosim za pozornost moderatork:

torej, bi lahko v tej temi ocenjevale tudi leče in ostali pripomočki za oči? Ali bi kaj takega bolj pasalo v Nego obraza? Je sploh "dovoljeno" ocenjevanje teh reči?


Hm, razmišljam, pa razmišljam in pravzaprav ne vem čist točno. Namreč, po eni strani leče za oči nimajo nobene veze niti posredno z ličenjem in negovanjem (npr. pilice, vatirane blazinice, ipd. imajo); po drugi strani pa tudi vložki in tamponi ne vem, če spadajo glih pod kakšno nego, kamoli ličenje - a jih vendar ocenjujemo. Torej jaz mislim, da bi še to lahko ocenjevale, sploh, če si bo katera lahko s tem kako pomagala, a ne. smile.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 September 2006 - 08:25 PM

Jaz bi se kar z Jenno strinjala ... ocenjujte te zadeve v temi OSTALO.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 09:25 PM

Ja, sej tudi sama nisem vedla, kam pravzaprav uvrtsit zadevo... Leče niso neki negovalen preparat, so pa neke vrste pripomoček za ostrejši vid... wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 04 October 2006 - 07:26 AM

Ola Luminelle in DiLema, kje prodajajo te čopiče, ki sta jih ocenli??? Jaz si morm nekaj zravn nabavit.

Katere čopiče pa priporočate tako nasploh?


Hvala.


  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 October 2006 - 09:58 AM

Jaz nisem ocenjevala teh čopičev, si neki zamešala. wink.gif Ocenjevali sta jih Luminelle in Sonchika. So pa to The Body Shop čopiči, ki jih prodajajo samo prav v njihovih trgovinah, ki jih v Sloveniji nimamo ... najbližja je menda v Avstriji.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 October 2006 - 12:52 PM

Mene sam zanima kake so kej cene od teh čopičev za blusher nanašat?Pa kera forma je kej fajn pa da ni drago?Ker ne bi dala za čopič 5000 down.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 04 October 2006 - 05:28 PM

QUOTE(DiLeMa @ 4. 10. 2006 - 10:58) View Post

Jaz nisem ocenjevala teh čopičev, si neki zamešala. wink.gif Ocenjevali sta jih Luminelle in Sonchika. So pa to The Body Shop čopiči, ki jih prodajajo samo prav v njihovih trgovinah, ki jih v Sloveniji nimamo ... najbližja je menda v Avstriji.


Aha, pol pa že. Sorry. Kje pa v Avstriji, in kakšne so kaj cene?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 October 2006 - 09:21 PM

QUOTE(Suzyka @ 4. 10. 2006 - 18:28) View Post

Aha, pol pa že. Sorry. Kje pa v Avstriji, in kakšne so kaj cene?

Jaz poznam zgolj TBS v Celovcu, v Arkaden center. Cene pa niso med najnižjimi, ampak se bojda za njihove čopiče splača dat malo več.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2006 - 08:24 AM

body shop je tudi v grazu na glavnem trgu (in nekje v možganih se mi skriva podatek, da tudi v tistem shoping centru pred grazem /ne ikea in ostalo, ampak drugi/, nisem pa prepričana, zato za ta podatek ne garantiram; v centru pa je definitivno)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users