Jump to content


Photo

Maska - MURNAUERS Totes Meer Urschlamm Maske


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 08:43 PM

Mineralno bogata obrazna maska pradavnega blata iz Mrtvega morja odstrani odmrle kožne celice. Po uporabi bo koža čista, bolje prekrvavljena, revitalizirana, nežna in napeta. Vsebuje tudi dodatek kamilice.

Tale maska je namenjena čiščenju vseh vrst kože, vendar bi jo sama priporočala predvsem za normalno do mastno kožo, saj zelo dobro vpija maščobo. Poleg tega tudi lepo očisti odmrle kožne celice, ko se jo spira, je koža deležna tudi mini pilinga, saj je nekoliko bolj grobe konsistence. Kožo naj bi tudi revitalizirala, s čimer se tudi precej strinjam, koža je namreč po uporabi lepo napeta in gladka, vendar moja trenutno bolj suha koža deluje tudi malenkost izsušena, saj jo nekoliko zateguje - seveda se to v momentu popravi z nanosom kreme. Maska je drugače res takšna kot srednje gosto blato, po konsistenci in po barvi. Vonj ima tudi bolj blaten, vendar mene ne moti, ker ni močen. Naj omenim, da na 4. mestu vsebuje alcohol denat, kar pa mene ne moti, ker je ne uporabljam pogosto in ker svojo nalogo dobro opravi. Nanaša se jo na suh obraz po umivanju in se jo pusti učinkovat 10-15 minut, v tem času pa se tudi strdi in posuši. Spira se jo povsem brez problema. Dobi se jo v vrečkah po 15 ml, kar meni zadostuje za približno 3 uporabe. Cena je primerna, okoli 400 tolarjev, dobi pa se jo v Sanolaborju.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 anemari

anemari

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 29 January 2007 - 11:34 AM

sem ji dala 4. je kar dobra maska vendar ne morem reči da je najboljša. vsekakor pa jo bom še kupila
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users