Jump to content


Photo

Lotion po britju - CLINIQUE Skin Supplies For Men - Post Shave Healer


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (prav dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 26 December 2006 - 12:15 PM

IPB Image

Ker na netu ne najdem sestavin, bom samo povedal, da je aloe vera sok na tretjem mestu. Vsebuje tudi precej alkohola, kar pa za izdelek po britju mene osebno ne moti, prav nasprotno, celo mi paše da razkuži majhne ranice, ki se potem zaradi visoki vsebnosti aloje (v izdelku se pojavi tudi v obliki praška, torej dvakrat) hitreje celijo.

Losjon je precej redek in se lahko ter hitro razmaže. Nima dodanih parfumov in barvil, ima pa veliko zeliščnih izvlečkov. Ker je izjemno lahek in se hitro vpije, je primeren za nadaljnji nanos še kake močnejše kreme. Jaz res opazim, da se mi koža hitreje opomore po britju ob uporabi tega izdelka.

Priročna plastična flaška s 75ml stane 5.600 SIT, dobi se v Muellerju. Kljub visoki ceni bi izdelek verjetno ponovno kupil, a me je za božič prijetno presenetila božička. smile.gif

Skupna ocena: 5 (ne poznam primerljivega izdelka s takimi dobrimi lastnostmi)
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users