Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#1 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 April 2004 - 06:05 PM

ojla

mene pa nekaj zanima... (nevem, če tole ravno spada pod tole temo..ma mislim da ja)...
Evo večna ženska nadloga...britje! Spet je pomlad in poletje k je treba mal več kože pokazat...in dlakce vsekakor niso zapeljive IPB Image
Zdj mam pa jst eno vprašanje...mam zelo občutljivo kožo...kar pomeni da depilacijske kreme in voski in podobne zadeve nepridejo v upoštev! Torej mi ostane samo britje...kar koli drugega sem poskusila....joj prejoj!
Britje je edina rešitev...ampak... mam eno težavco...kako preprečit mozolčke ki nastanejo po tem "posegu" rolleyes.gif
Bom full hvaležna za vse triki nasvetke k jih dubim smile.gif
Pridne bote

lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 April 2004 - 06:12 PM

Ja je res neprijetno, čeprav je z rednim britjem vse manj mozoljčkov.

Tole bo zdej mal smešno, ampak pred britjem si naredi peeling, pa uporabi kar tistega za nego obraza. Je koža molj mehka, pa še lažje se boš obrila. laugh.gif

Me pa zanima nekaj....kar naprej se pogovarjamo o britju, pa o negi, pa o ličenju, celulitu, se ubadamo z vsako dlako, vsako gubo...zakaj? blink.gif A je to samo boljši občutek, samozavest, zapeljevanje moških...modna muha?

lp Nadi
  • 0

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 April 2004 - 06:25 PM

Ej Nadja hvala ti!!!!!!
Bom probala pa ti sporočim...
Hm zakaj britje....nevem...jaz mislim...vsaj kakor jaz takole mal opažam...meni spada britje k osnovni higijeni...se mi zdi da poleti tudi potenje nima takšnega izrazitega vonja če ni dlak pod podpazduho.....
Pa priznajmo si...ni ga boljšega občutka kakor da si ženska vzame čas zase.... se obrije, stušira, namaže z mlekom.....Jaz se počutim kot prerojena! IPB Image

Sicer pa...a ni vse skupaj povezano?.....se pobriješ...se bolje počutiš kar pripomore k samozavesti s katero je pa lažje zavajat moške twisted.gif


lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 April 2004 - 06:30 PM

Sporoči, če je kaj bolje...verjetno ne boš preprečila rast dlak, ampak obrila se boš pa lažje.

Hmmm, saj nisem mislila, samo na britje, ampak na vse... Včasih se mi zdi, da smo tako obremenjene s svojim videzom.... rolleyes.gif

Lp Nadi
  • 0

#5 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 April 2004 - 06:40 PM

Sej negre u bistvu zato da se težko obrijem...to sploh ne...sam mozolčki so nadležni!
Ma ja videz.....vsaka ženska k reče da se rihta samo zase....hm....dvomim!
Nekaj je res na počutju na samozavesti...ampak...tko je...okolica od nas "zahteva" da smo obremenjene s tem......ali pač ne?

lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#6 giti

giti

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 14 April 2004 - 08:21 PM

jest namesto pene za britje uporabljam baby bath, nalijem v roko, spenim in nanesem na željeni predel ki ga nameravam obrit...pod pazduho potem uporabim deodorant, bolj od dalec seveda, noge pa namažem z baby oljem...

GitiNazadnjePobritaVsoboto laugh.gif
  • 0

#7 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 15 April 2004 - 10:56 AM

Jaz osebno se najraje epiliram oz depiliram kakor koli ze kdo to poimenuje (odstranjevanje dlak z epilatorjem). Toplo vsem priporocam odstrani ti dlake in imas pol 3-4 tedne mir seveta to je za noge... Za itimne predele grem pa najraje v kozmeticni salon....

lp
  • 0

#8 Čokoladna

Čokoladna

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2004 - 02:58 PM

tudi jaz se najrajši depiliram s strojčkom,depilatorjem.Rezultati so najbolj dolgotrajni pa tudi ni tako agresiven način odstranjevanja,kot naprimer vsakodnevno britje.
  • 0

#9 sena

sena

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 15 April 2004 - 03:19 PM

vse ki se vam po britju pojavljajo mozoljčki vam priporčam raztopino dveh aspirinov v kozarcu vode in to namažite s kosom vate ali blazinice po koži laugh.gif , upam da bo moj nasvet pomagal tongue.gif
  • 0

#10 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 15 April 2004 - 08:33 PM

Če po britju namažete noge z losionom, ki vsebuje alojo vero bo tudi rdečih pikic manj.

wink.gif LP Jadranka
  • 0

#11 laury

laury

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 18 April 2004 - 08:18 AM

kaj pa tiste ki imate kosmate roke, jst jih imam in me full moti, kaj si pustite dlacice al si jih kako odstrante, kr res ni lepo vidt zensko z kosmatimi rokami.
  • 0

#12 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 18 April 2004 - 10:41 AM

QUOTE(laury)
kaj pa tiste ki imate kosmate roke, jst jih imam in me full moti, kaj si pustite dlacice al si jih kako odstrante, kr res ni lepo vidt zensko z kosmatimi rokami.


"razredci" si jih z depilatorejem/epilatorjem mal boli sam je kar ucinek
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2004 - 05:17 PM

QUOTE(sena)
vse ki se vam po britju pojavljajo mozoljčki vam priporčam raztopino dveh aspirinov v kozarcu vode in to namažite s kosom vate ali blazinice po koži  :lol: , upam da  bo  moj nasvet pomagal  :P


Tale aspirin je res dobra zadeva.... laugh.gif

Sena, če se strinjaš, bi tvoj nasvet objavila v rubriki ...ups

Mislim, da marsikatera ženska potrebuje dober nasvet....

Hvala,

Nadi
  • 0

#14 Mihi

Mihi

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 07 May 2004 - 11:57 AM

Punce, nisem še uporabljala epilatorja, pa me zanima, kako dolge dlake je treba imeti, da deluje, in katerega priporočate???
HVALA!
  • 0

#15 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 May 2004 - 12:44 PM

blink.gif
  • 0

#16 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 May 2004 - 12:45 PM

Ej, ce gre s kosilnico bo slo tudi z (d)epilatorjem laugh.gif Ampak - menda ti to ne resno ermm.gif: ermm.gif
  • 0

#17 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 16 May 2004 - 09:44 AM

Depiliranje s strojčkom najmanj boli, če imaš kar kratke...po 3-4 tednih, ko se prikažejo dlačice, takoj depiliram.

Jaz si vedno pred britjem s strojčkom noge stuširam s kar vrelo vodo, tako se pore razširijo in zares ne boli. In podrgnem si jih z rokavico za masažo.

Kakšne strojčke pa uporabljate? Jaz imam Philipsovega Satinelle sensitive. Je že kar star, zato razmišljam o nakupu novega. Katerega mi svetujete?

Lepo nedeljo...
  • 0

#18 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 17 May 2004 - 06:08 PM

QUOTE(_tan_)
Depiliranje s strojčkom najmanj boli, če imaš kar kratke...po 3-4 tednih, ko se prikažejo dlačice, takoj depiliram.  

Jaz si vedno pred britjem s strojčkom noge stuširam s kar vrelo vodo, tako se pore razširijo in zares ne boli. In podrgnem si jih z rokavico za masažo.

Kakšne strojčke pa uporabljate? Jaz imam Philipsovega Satinelle sensitive. Je že kar star, zato razmišljam o nakupu novega. Katerega mi svetujete?

Lepo nedeljo...


jap jz istega uporablam sam se mi je tisti "blazilec" ze cist znucu
  • 0
lp, Vrtnica

#19 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 17 May 2004 - 06:42 PM

Ma meni tisti blažilec ne pomaga prav ničsad.gif
  • 0

#20 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 17 May 2004 - 07:29 PM

QUOTE(_tan_)
Ma meni tisti blažilec ne pomaga prav ničsad.gif


jah saj meni tudi ne pac tist si izpukam dlakce pol pa ponevadi grem pod tus (me ne boli vec tok to puljenje) sam spodi ob gleznju (mal visji no) pa me se kar boli so kar mocne dlakce
  • 0
lp, Vrtnica




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users