Jump to content


Photo

Nivea - Toddies Kopf Bis Fuss Waschgel


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (4 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. 2 (slabo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  5. 1 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 January 2007 - 10:25 PM

IPB Image

Novost pri Niveji, Toddies gel za umivanje v otroški liniji. Namenjen je za umivanje celega telesa, tudi obraza - zaradi nežne sestave ne draži oči. Res je precej nežen (kljub temu temeljito očisti MU), moje k suhosti nagnjene kože ne izsuši (uporabljam ga torej izključno za umivanje obraza). Vsebuje roza in modre bunkice, ki so vitamin E - z vodo se v stiku s kožo razblinijo. Sam gel se dobro zapeni, potrebna je le majhna količina. Embalaža je otroška, 150ml, zelo prikupna, z medvedkom in praktičnim patentom za odpiranje/zapiranje (isto kot npr. Tigijevi šamponi, regeneratorji). Z vonjem ni za pričakovati aromaterapij, diši pa nevsiljivo prijetno. Cena okoli 400 bivših tolarjev.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 January 2007 - 02:59 PM

Ta gel sem kupila predvsem zato ker me je pritegnila lepa embalaža, ha ha. Morem pa povedat da sem bila kar začudena, ko sem ga zagledala v trgovini na polici, jaz sem namreč, nevem zakaj, najbrž glede na sliko, pričakovala bolj veliko flaško. Ta pa je čisto taka lična majhna flaška (150ml). Mi je všeč tudi način odpiranja in zato ker je prozorna, in lahko vidim koliko porabim biggrin.gif .
Gel je izredno nežen, ne izsuši kože, občutek po umivanju je fantastičen, in koža izredno gladka in mehka, meni je super. Jaz bi lahko celo rekla da se mi zdi nežnejši kot opevani Scheller mineralni, če pa že ni bolj nežen, je pa najmanj toliko. Vsebuje neka mikro barva zrnca notri, jaz sem na začetku se vstrašla da bo to delovalo bolj kot blagi piling, pa še zdaleč ni tako. Zrnca se takoj raztopijo in jih ne čutiš nikjer.
Vonj je meni osebno zelo všečen, tak nežni sadni, ne bi pa znala definirati točno po čem.
Aja gel naj bi bil najbrž namenjen za celotno telo?.. jaz ga uporabljam samo za obraz. Cena je, čeprav je količinsko tega gela dokaj malo, primerna, 2, 60 €.

Od mene dobi najboljšo oceno, 5

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2007 - 02:28 PM

uporabljam ga za obraz. odlična stvar, ostrani tudi najmočnejši in najdebelejši nanos pudra, maskare in senčil. čeprav mi potem malce zateguje kožo (verjetno ker sem sedaj eno leto uporabljala pene, ki niso tako koncentrirane), mi je všeč.
edini minus: slab okus (grenek; ko si umivam obraz se je parkrat zgodilo, da mi je prišel v usta- ni pretirano dober).

ocena:5/5
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 March 2007 - 10:03 AM

prozorn gel z modrimi in roza bunkicami (domiselno, verjetno bolj všečno otrokom, ki, predstavljam si, kar stegujejo ročice po embalaži in rahlo sitnarijo mamicam, da bi imeli te bunkice smile.gif) v simpatični, meni že malo (pre)kičasti embalaži (zelo zelo mi je pa všeč detajl, da so neke vrste bleščice na delu pokrovčka), ki pa je dokaj uporabna.

ne prenesem vonja, ker me spominja na osvežilce (torej, smrdljivce) zraka, in malo potrpim pri nanašanju na obraz. očisti solidno (pri MU odstranjevanju ga še nisem poizkusila), je nežen in prijeten za uporabo, ampak nikakor presežek in ga ne bom več kupila - še ta nakup je bil zgolj iz radovednosti in ker sem se Lushvega Olive Brancha naveličala.

ker je embalaža priročno majhna (drži 150 ml, navajena pa sem standardnih 250), jo bom z veseljem transportirala sem in tja, dokler gela ne porabim.

vsekakor mi ne deluje tak, da bi si zaslužil ponovno priložnost, je pa za sprobat.

skupna ocena: povprečno.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2008 - 05:34 AM



Ker sem potrebovala kak nov in nežen čistilec za obraz (Suki še ni v prodaji) sem si omislila tega Niveinega, po dobrih ocenah tukaj na forumu. Pa še v Mercatorju je bil malo v akciji (oz. z oznako, nizka cena) okrog 2,5€.
Za razliko od ostalih me je kar krepko razočaral. Vsebuje rdeče in modre granule vitamina E, ki se ob stiku s kožo (z masiranjem) nežno stopijo in razblinijo, nikakor ne delujejo kot piling. Gel se spremeni v nežno peno, ki pa mojega obraza nič kaj nežno ne umije. Po spiranju mi namreč obraz zateguje, mislim, da mi gel tudi malo izsuši kožo. Ne vem, kako je to možno, glede na to da je za otroke in da je nežnost še na embalaži izrecno poudarjena. Morda mu delam krivico, ker včasih bi mi najbrž pasal, sedaj imam pa mal izsušeno povrhnjico, pa še zelo občutljivo kožo povrhu.
Embalaža je luškana, še posebej bi bila všeč otrokom, pokrovček je na isti princip kot šamponi od Tigija npr.
Sestavinsko ni nič posebnega, vitamin E ter izvleček nepozebnika, ne vsebuje SLES-a, ampak to meni očitno ne pomaga kaj preveč. Ne bom ga več kupila, ne zase, kaj šele za majhnega otroka - zanje so veliko bolj primerni naravni izdelki.
Tudi vonj mi je odbijajoč, sicer ni neprijeten, je pa ful kemičen, in Baby zadeve od Nivee imajo vse čuden vonj. In ja, zanič okus je, če pride kaj pene v usta. laugh.gif

2/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#6 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 18 April 2008 - 02:18 PM

Jaz sem šla kupit ta gel, ker sem iskala nekaj nežnega za obraz in po ocenah in navdušenju na forumu se mi je zdelo, da bo ok. Vendar pa meni kožo izsuši, na ličkah in okoli ust, čeprav nimam tako zelo suhe.
Verjetno ga bom porabila do konca za telo. Kupila pa ga ne bom več.
Sicer pa embalaža je prisrčna, vonj pa mi ni všeč.

3/5

  • 0

#7 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 26 November 2008 - 01:18 PM

tole zadevščino sem najprej zasledila pri prijateljici doma.sem parkrat uporabila, zdaj pa sem si končno omislila svojega.
torej..meni osebno so tele bleščice vitamina E ful špasne za male otroke (beri zame biggrin.gif )
gel uporabljam izključno za umivanje rok in obraza.o tem ali izsuši kožo ali ne ne morem povedati kaj posebno pametnega.meni tako ali tako VSE zadevščine izsušujejo kožo na obrazu.tudi tiste, ki so naravne in prav namenjene negi suhe kože.
si pač dam kremo za obraz takoj gor (ali za roke, če si jih predhodno umijem z dotičnim gelom) in je kul.
vonj je rahlo presladek, ampak prebavljiv.
cena ugodna.

5
  • 0
mačka figa.

#8 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 16 December 2008 - 11:05 PM

Poleti sem tudi jaz uporabljala tale izdelek za umivanje obraza. Moram rečt, da je kožo lepo spucal, tudi MU, ampak mi je kožo zategovalo kar orenk. Zato druge pakunge nisem kupila in sem se vrnila k Scheller morskemu gelu.

3/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#9 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2009 - 12:56 PM

Meni tale gel zelo odgovarja. Vse na njem mi je všeč - od embalaže, vonja, cene... do učinka in porabe.

Vsakič me razveselijo tudi drobne bleščice in kroglice, ki so prav luštne. Škoda, da tega ni tudi v kakšnih gelih za odrasle. tongue.gif

Drugače pa se gel res super obnese za čiščenje obraza. Po uporabi imam občutek res dobro očiščene kože, ki pa ni izsušena.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users