Jump to content


Photo

Extravaganja - Body Butter


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 December 2006 - 10:30 PM

IPB Image

Za moje pojme eden najboljših body butterjev. Kupila sem ga lani in ga čez poletje nisem uporabljala... do konca pa ga nisem porabila in mi je zato splesnel. =) Zagotovo pa ga imam namen kupiti v bližnji prihodnosti spet. Njegova totalno močna točka je vonj. V trgovini sploh nisem bla navdušena nad njim, pravzaprav mi je smrdel. Ampak sem rekla, ajde, zaradi dobrih sestavin gremo z njim domov. Ko pa sem ga potem kasneje doma začela ovohavati in potem še na koži, pa me je vonj obnorel. Tako poseben, maslen... strašno privlačen. Sam bb je goste konsistence, razmaže se temu primerno (torej ne ravno z največjo lahkoto, a gre) in vpije nekje srednje hitro. Kožo (sploh zelo suho) pa zadovoljivo nahrani vse do naslednjega tuširanja/kopanja. Embalaža lepa, cena okoli 2k v DMu oz. njihovi trgovini v mestu (Lj).


Ocena: 5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 December 2006 - 07:48 PM

tole sm tud jst mela pa nism porabla do konca, ker sm kura jst pozabla pogledt do kdaj je rok uporabe in pol ugotovim de je sam še slaba 2 mesca uporabn :/. drugače je pa zlo fajn, sicer se mal težko razmaže pa dolgo se vpija - sam to itak velja za večino body butterjev. vonja pa res ne znam opisat, sam ma res en tak posebn lih prov močn bi rekla =). pr meni pride v poštev bol pozimi, ker nimam posebnih težav s suho kožo razen na rokah, pa še to ne pogosto. se pa ne porabi tko hitro in tud vonj ostane na koži kar nekaj časa. v oko mi je pa najhitreje padla embalaža - res simpatična, taka naravna z zelenim pokrovčkom... jo še vedno hranim doma biggrin.gif. v naslednjih mesecih bom verjetno rajši kupla mleko oz. losjon, ker je bol primeren za mojo kožo. body butter pa vseeno priporočam tud jst predvsem tistim ki mate težave s suho kožo --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#3 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 17 November 2008 - 02:37 PM

V redu BB – vonj je znosen, če pa ga nanesete preveč, morda že rahlo moteč. Moti me, da gre težko razmazat, ker je bolj gost. Kupila sem ga v akciji, tako da je bila cena zmerna, sploh ker je lepo hranljiv. Treba je nekoliko dlje počakati, da se vpije, in je bolj primeren za zimski čas, za poletje ne tako (čeprav da nogam tak lep diskreten lesk).

Ne vem, kdaj ga bom spet kupila, ker je še toliko drugih, ki jih moram sprobat. biggrin.gif

Ocena: 4 (zaradi cene, vonja, goste konsistence)

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users