Jump to content


Photo

Nega stopal - KNEIPP Fussbutter Ringelblume-Rosmarin


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:50 PM


IPB Image

Sestavine: Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Urea, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Glyceryl Stearate, Myristyl Myristate, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almon) Oil, Potassium Palmitoyl Hydroyzed Wheat Protein, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Champor, Menthol, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Humulus Lupulus Cone Extract, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance), Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Triacetin, Tocopherol.

Zdaj pa res čakam moment, ko me kateri Kneipp izdelek ne bo navdušil, res. ;) Za nego stopal sicer uporabljam že nekaj časa Gehwol Lipidro kremo, ki je krasna, ampak rada sprobavam nove izdelke, sploh, če sumim, da so kvalitetni. No, že po prvi uporabi sem vedela, da bo tale izdelek pri meni večkrat v nakupovalni košari in ga bom souporabljala z GL kremo. Gre pravzaprav za maslo za stopala, z odličnimi sestavinami, izpostavljajo ognjič in rožmarin, izdelek pa vsebuje tudi ureo (bojda 10%), karite maslo, panthenol, vitamin E in še dobršen nabor ostalih naravnih sestavin. Ne vsebuje barvil, konzervansov in mineralnih olj, alkalnih mil. Razvito pa bi naj bilo v sodelovanju s pedikerji. Ognjič obnavlja in neguje, urea vlaži, olje rožmarina pa vzpodbuja prekrvavitev in osvežuje. Je masleno-oljnate teksture, rumenkaste barve, se zelo dobro razmazuje, jaz masla sploh ne porabim veliko. Nisem simpatizerka obujanja v bombažne nogavičke (ker se mi zdi, da itak potem vse one vpijejo in ne koža), ampak maslo dodobra vmasiram v podplate, potem pa jih imam nekaj časa v položaju, da se pač maslo lepo vpija (odlično za posedanje pred tv, hehe). Maslo se takorekoč popolnoma v roku ene pol ure vpije, najbrž še manj. Moja koža je lepa, nič suha, gladka, mehka. Je pa res, da podplate vedno negujem še s souporabo kvalitetne in nežne pile ter nožnih kopeli. Menim, da je tole vse predhodno nujno za dobro učinkovanje kreme. Krema res zelo osvežilno diši (in ne smrdeče, kot 98% vseh krem za stopala), mene vonj čisto spominja na evkaliptus, materino dušico, celo sivko bi zaznala. Maslo je pakirano v meni zelo šik in simpatičen lonček ... najbrž se bo zdaj marsikatera zmrdovala, a mene takšna pakiranja ne motijo, v določenih primerih so mi celo bolj všeč. Vsebnost je 100ml, cena okoli 8eur. Jaz sem jo kupila v Lepota in zdravje, v DMu je še nisem zasledila. Priporočam za kvalitetno nego, jaz zagotovo še kupim. Kneipp rulz! sleep.gif

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users