Jump to content


Photo

Olje za nego telesa - KNEIPP Hautöl Mandelblüten Hautzart


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:12 PM


IPB Image

Sestavine: Isopropyl Myristate, Helianthus Annuus (Sunflower Seed) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Ethyhexanoate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Pogostemum Cablin Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Guajacum Officinale Wood Oil, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Geraniol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Tocopherol.

Again, izjemen izdelek. Namenjen je suhi in občutljivi koži. Vsebuje hladno stiskano mandljevo, sončnično in jojobino olje, vitamina A in E, ne vsebuje konzervansov in barvil. Olje se mi zdi kot en tak multi purpose izdelek, saj je res primeren za vse sorte. Uporabljam ga za nego celotne kože po telesu, za masažo, izdatno za podplate in roke, pa tudi za moj razdraženi in suh nos (v hladnejši dneh se to meni rado dogaja). Par kapljic ga kanem tudi v kakšne bolj lahke lotione, ki mi potem zadostujejo kot samostojna nega. Mojo suho kožo res dobro nahrani, naslednje jutro je čudovito mehka in gladka (tudi roke mi presenetljivo spravi v red že čez noč, tudi nos se dobesedno regenerira ... a za to je bilo pri meni potrebno nekoliko dlje časa … 2 dni sem si večkrat na dan kapljico vtrla). Se tudi precej kmalu vpije v kožo, kar je meni vsekakor precejšnji plus. Olje ni gosto, ampak redko in krasno razmazljivo, poraba je zatorej minimalna. Diši božansko, kot pač celotna Kneipp mandljeva linija. Mene je tale vonj res popolnoma obnorel in ni videti, da bi ga kaj kmalu imela dovolj. Izdelek, ki bo pri meni postal stalnica, saj je res kvaliteten in učinkovit. Embalaža je steklena, pokrovček na navoj, vsebnost 100ml. Cene žal natančno ne vem, ker sem račun vrgla stran, a mislim, da ni pretirana … mislim, da tam okoli 7, 8 eur. Priporočam!

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users