Jump to content


Photo

AKAMUTI Olje otoških cvetov


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2008 - 08:36 PM

»Oljem pasijonke, grozdnih pečk in breskovih jedrc dodana eterična olja ylang ylanga, pačulija ter krvomočnice koži povrnejo elastičnost ter jo ohranjajo prožno in mehko svilnato. Mešanica dišečih olj je redka in se globoko vpije v kožo, uravnoveša proizvodnjo sebuma ter ne maši por, zaradi česar je primerna za vse vrste kože, še posebej za mešano in mastno.«

IPB Image

Tole olje je eno najboljših zadev, kar sem jih preizkusila na svoji koži po telesu; je čudovite konsistence, ki jo zlahka razmažeš po koži, ima zelo prijeten, svež vonj, ki se kar dolgo obdrži na koži (zdajle je ura 21.30 pa ga še voham), kožo izredno lepo navlaži in nahrani. Koža se po njem ne sveti, kljub temu pa dobi tak lep glowy videz, kar je posledica navlaženosti in ugodja, ki ga je deležna. Ker imam na komolcih bolj suho kožo kot kjerkoli drugje, sem seveda to čudežno olje najprej preizkusila prav tam; neverjetno, ampak resnično: če bi moji komolčki znali govoriti, bi predli od ugodja. Za reševanje problema suhih komolcev sem v preteklosti preizkusila že veliko proizvodov, takih in drugačnih, pa so bili moji komolci vselej suhi. No tokrat lahko rečem, da sem odkrila pravo stvar.
Koža po telesu je še zvečer lepo navlažena, gladka in sijoča. Če bi jo lahko opisala, bi rekla, da vsaj vizualno poka od zdravja. Ravno danes sem denimo dobila čudovit poklon na moje roke in dekolte – hmmm, zanimivo J
Steklenička je lepe oblike, ni nerodna in res ni nikakršnih problemov z zlivanjem iz flaške, kot se to dogaja pri mnogih drugih proizvodih; olje je dovolj gosto, a kljub temu izredno tekoče, da lepo spolzi na dlan.
Tudi vonj je čudovit. V začetku se ga mogoče nisem mogla povsem navaditi, vendar ko se spoji s kožo res čudovito zadiši okrog tebe. Ima zelo tak svež, cvetličen – a diskreten vonj.
Pred odkritjem tega oljčka za telo sem uporabljala razno razne kreme, ki pa so mi več ali manj povzročale hude iritacije ali mozoljčke iz nerazumljivih razlogov; ker sem se že nasploh orientirala bolj v naravno sfero in želim za nego telesa in obraza ter las uporabljati kar se da naravno kozmetiko, je to olje in tudi Akamutijevo mandljevo olje (ocena še prihaja) več kot le dobrodošla pridobitev v moji negi telesa.
Enostavno sem se zaljubila vanj in že danes komaj čakam, da ga zjutraj spet nanesem J

Izdelku prisojam seveda najvišjo oceno, to je 5/5. Čudovit izdelek, ki resnično lepo pocrklja suho in izsušeno kožo telesa.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users