Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - L'OCCITANE Orange Ribbon - Sunny Shower


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2008 - 01:22 PM

IPB Image

Mehka kašnata tekstura gela in iskriva dišava citrusov dajeta prijeten občutek sproščenosti in poživitve. Koža je nežno očiščena in prefinjeno odišavljena s čudovito osvežilno dišavo. Za vse vrste kože.

Tale gel sem kupila v potovalni različici, predvsem zaradi vonja, ki mi je zelo všeč - draž pomaranče pač. Pri vsem drugem pa je gel povprečen - dobro umije (ga uporabljam tudi za umivanje obraza, temeljito umije tudi MU), občutljivo/suho kožo izsuši (to sem tako pričakovala, ker mi vse, razen redkih izjem, izsuši kožo), vonj žal ni dolgo obstojen. Gel je redkejši, oranžne barve, se zelo speni - posledično se ga res malo porabi. Torej njegova najmočnejša točka je vonj, ki je res pristno pomarančast, zelo osvežujoč in poživljajoč! Normalne pakunge gela ne bom kupila, me pa mika losion za telo. Predpostavljam, da mora biti krasen za tople dni. Cena potovalne pakunge je okoli 6eur, 75ml.

Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 August 2008 - 05:13 PM

Tud js sem kupila tale gel za tuširt.Z eno besedo pvedano FANTASTIČNONADNARAVNO dober vonj.Tak sončen, ne preveč ostro pomarančast ampak tako lepo nežen, oljnat, super.biggrin.gif

Sestavinsko je fajni, vsebuje nekaj olj in naravnih snovi, kožo dobro očisti in odišavi.Žal pa vonj ne traja dolgo, recimo nekje 1 uro po kopanju se ga še voha potem pa izgine.
Embalaža mi je všeč. priročna, majhna, pokrovček se da lepo odpirati in se ne zlomi.

5/5
  • 0

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 August 2008 - 02:31 PM

Tudi sama imam tale gel zgolj v mini potovalni različici, ker me je matral in sem ga mogla preizkusit, full size pa je kar drag. Kot mojima dvema predhodnicama je tudi mene vonj dobesedno očaral. Sama že itak nimam pretirano rada kako osladne, sladke ali še huje, kokosove vonje pri izdelkih za tuširat, raje posegam po bolj osvežilnih, zato sem tega pač morala preizkusit, ane. In me ni razočaral, vohala bi ga non stop. Vonja samega pa ne znam opisat ker je čisto nekaj posebnega, nikakor pa se ne strinjam s predhodnico da naj bi bil oljnat pomarančast vonj, niti se mi ne zdi klasična citrusasta pomaranča, vsaj zame ne, ampak taka posebna, ne vem, morda spicy pomaranča? Meni se zdi da ima nekaj spicy, nekaj moškega v sebi kar jo dela tako posebno in super. Meni uglavnem super lepo diši, sploh zdaj za poleti je idealna. Žal pa lahko uživate samo med tuširanjem, saj se vonj kmalu porazgubi in se ga ne voha, vsaj jaz se ne voham čisto nič.
Drugače pa je gel kakor gel, ni kaj nadpovprečen, se vredu speni in to je to. Sicer pa sama nisem najboljši naslov za tole ker imam čisto nezahtevno kožo po telesu in so mi vsi geli kar se tega tiče enako dobri in mi še noben nikoli ni izsuševal kože ali kaj takega. Tako da se strinajam da je vonj brez dvoma njegova najmočnejša točka.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users