Jump to content


Photo

parfumi in vrečke


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 19 May 2004 - 05:02 PM

Sem bila zadnjič v Mulerju, sem kupila prijateljici parfum in sem prosila, da mi dajo eno lepo darilno vrečko. Pa sem dobila samo pvc vrečko, ena ženska pred mano pa je kupila čist neki druzga, pa je dobila vrečko od enega parfuma. Se mi je zdelo full trapasto, resno ermm.gif A nisem bila dovolj fancy al kaj?

Pozdravček
  • 0

#2 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 19 May 2004 - 06:27 PM

QUOTE(anitka)
Sem bila zadnjič v Mulerju, sem kupila prijateljici parfum in sem prosila, da mi dajo eno lepo darilno vrečko. Pa sem dobila samo pvc vrečko, ena ženska pred mano pa je kupila čist neki druzga,  pa je dobila vrečko od enega parfuma. Se mi je zdelo full trapasto, resno  :?  A nisem bila dovolj fancy al kaj?

Pozdravček


Nekateri parfumi nimajo tudi svojih vreck escada vem da jih ima sam ne vem ce jih ima muler
  • 0
lp, Vrtnica

#3 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 19 May 2004 - 06:41 PM

Ja, sej to vem, samo trapast se mi je zdelo, da ena ki kupi šampon, pa balzam dobi vrečko D&G, jaz pa kupim parfum in jo ne dobim.

Pa ista pesem je tudi z vzorci. Vsi govorijo, da je dobro testirat vzorce preden kupiš kremo, vzorcev pa nimajo.

Pozdravček
  • 0

#4 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 20 May 2004 - 07:52 PM

QUOTE(anitka)
Ja, sej to vem, samo trapast se mi je zdelo, da ena ki kupi šampon, pa balzam dobi vrečko D&G, jaz pa kupim parfum in jo ne dobim.  

Pa ista pesem je tudi z vzorci. Vsi govorijo, da je dobro testirat vzorce preden kupiš kremo, vzorcev pa nimajo.  

Pozdravček


ja to se pa cist strinjam s teboj! evil.gif pa za licila tudi nimajo (sminke) ipd na katere sem kdaj kar alergicna in kupim in dam par 1000 in nato je ne morem uporabljati evil.gif

V L'Occitanu dobis vedno lepo vrecko njihovo in tudi lahko ti lepo zavijejo
  • 0
lp, Vrtnica

#5 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 23 May 2004 - 11:44 AM

Po moje sploh nočjo v trgovinah dat vzorcev, dajo sam tistim, ki se dobr skeširajo evil.gif

Pozdravček
  • 0

#6 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 02:25 PM

Vzorcev ne dajajo, ker si jih trgovke same odnesejo domov! :!: Tako je to, zakaj bi kupovale, če je zastonj. evil.gif
  • 0

#7 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 28 May 2004 - 02:51 PM

QUOTE(Sasmo)
Vzorcev ne dajajo, ker si jih trgovke same odnesejo domov! :!:  Tako je to, zakaj bi kupovale, če je zastonj.  :evil:


Ja, se men tud zdi, da je tko. evil.gif
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 May 2004 - 12:26 PM

QUOTE(anitka)
QUOTE(Sasmo)
Vzorcev ne dajajo, ker si jih trgovke same odnesejo domov! :!:  Tako je to, zakaj bi kupovale, če je zastonj.  :evil:


Ja, se men tud zdi, da je tko. evil.gif



Hej,

mislim, da gre bolj za sistem kdor prej pride, prej melje smile.gif Žal trgovina ni direktno odvisna od tega koliko vzorcev dobijo. Nekatere trgovine ( bolj založene in večje ) dobijo več vzorcev kot recimo manjše. Torej, vzorci in vrečke so pogosto vezane na to koliko materiala dajo trgovinam dobavitelji posameznih blagovnih znamk.

Dobavitelji pa so vezani nato, koliko vzorcev lahko naročijo in kupijo pri proizvajalcu. Tako, da ni vedno vse tako črno kot se zdi. Smo pa res mi zadnji, končni potrošniki. sad.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users