Jump to content


Photo

Sušilnik las oz. FEN :)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 May 2008 - 09:18 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 5. 2008 - 21:49) View Post

Jaz tudi nisem pričakovala razlike, ampak jo definitivno opazim. Lase imam zdej manj naelektrene, bolj zglajene in zdi se mi, da se mi hitreje posušijo. Verjetno je tudi od las odvisno, kakšno razliko boste opazile - na mojih laseh definitivno razlika je.

Ja, zdej sem se spomnila da tudi moji SO nekam bolj zglajeni, taki svilnati, samo lahko da pa samo fantaziram in je to zgolj posledica preparatov. Se pa vseeno naelektrijo, če ne drugega že zato, ker jih češem, pa še ko sem v kontaktu s kakim puloverjem in vse.
Pred tem sem imela en res star fen, ki je pihal res tisti vroč zrak ven, pri tem pa naštimam na srednje toplega in gre zato počasneje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 09:26 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 5. 5. 2008 - 12:36) View Post

Jst mam prvi dan zmeri mal čudne lase, naslednji dan pa fenomenalno frizurco. Probi počas sušit - torej z nižjo temperaturo, mogoče celo nižjo hitrostjo. Kakšne maš pa lase, ko sušiš na zraku?

Js..mam tak postopek..da ko si jih operem si jih zavijem v brisaco...in pol strasim z ono brisaco po stanovanju...kako urco dve...potem dam brisaco dol...ponavad so zmeri vlazni k dam brisaco dol...in pustim da se posusijo na zraku...in mam ful manj naelektrene pa efekt sračjega gnezda je manjši...lasi so ful lahki...pa mehki...sam drug dan je že...katastrofa..vsak las na drugo stran štrli tongue.gif
  • 0

#83 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 04 December 2008 - 06:27 AM

Ojla punce!
No jaz grem jutri iskat nov fen ampak še nevem točno katerega bi izbrala. Predvsem me zanimata tale dva ampak se ne morem odločit keri bi bil boljši. Predvsem mi je pomembno da hitro suši lase saj si zdaj po eni uro sušim ker imam dolge. Keri se vam zdi boljši?
http://www.bigbang.s...10-susilnik-las
http://www.bigbang.s...700-susilec-las

  • 0

#84 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 04 December 2008 - 03:46 PM

Teh dveh ne poznam, imam pa sama fenomenalen fen doma: in sicer od Rowente, ionski, z močjo 2200W (pomemnno je, da je močan, saj tako prej posuši in las ne poškoduje tako). Ta moj od Rowente suši zelo hitro moje goste lase, lasje so po njem gladki in mehki, kot iz frizerskega salona, ni primerjave z nekim navadnim prastarim fenom, po katerem sem imela prav občutek, da mi jih precej osmodi in skrepa... S tem si sušim že eno leto dvakrat na teden, pa nimam po njem nič slabših las:

http://www.mimovrste...rowenta-cv-8052



  • 0

#85 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 December 2008 - 04:48 PM

Mi tudi mamo rowento doma, ionskega in je krasen.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2008 - 07:04 PM

Jaz imam od Remingtona ionskega (sem ravno par dni nazaj spisala oceno) in ga ne zamenjam. Fantastičen je, sem res zelo zadovoljna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2008 - 01:26 AM

jaz imam Babyliss ionskega. Se mi zdi, da se ful pozna - ionski ali pa ne-ionski. Če uporabim navadnega, mi vse štrli nekam.
  • 0

#88 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 March 2010 - 03:58 PM

ker jaz nimam fena, mami pa ima enega predpotopnega, sem mal gledala, kaj lahko kupim ..... v bistvu bi jaz verjetno vzela Rowento in likalnik, mamici bi pa dala Philipsa, ker ima zdaj podobnega, kot je ta spodaj, samo, da ni ionski. pa ona si vedno fena lase, verjetno bi blo fajn, da ji tut Fashionista uno kremco kupim? hmm.gif


IPB Image
Moč: 2000 W
Število nastavitev temperature: 2
Število hitrostnih stopenj: 2
Dodatno: ioni, nastavek za volumen
Garancija: 2 leti
Blagovna znamka: Sassoon
IPB Image
Moč: 2200 W
Število nastavitev temperature: 3
Število hitrostnih stopenj: 2
Dodatno: funkcija Vital (avtom. nastavitev temp.)
Dodatno: hladen zrak, ioni, nastavek za volumen
Blagovna znamka: Rowenta
IPB Image
Moč: 1800 W
Število nastavitev temperature: 3
Število hitrostnih stopenj: 2
Funkcije: ioni
Dodatno: ravnalec las: segrevanje do 230°C, keramično turmalinska prevleka, digitalen zaslon
Blagovna znamka: Philips Mga

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#89 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 17 April 2010 - 05:40 PM

Jst mam problem, da imam zadnje čase skoz bolj ravne lase, skoz bolj drekasto gladke, pač "slabo kvalitetne" za skodran tip. In se bom zdele ene 3cm postrigla, pa fen mislim kupit s tem nastavkom za kodre. In me zanima, če ve, ker fen ma najboljši ta nastavek, druge karateristike mi niso tako pomembne.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 April 2010 - 05:50 PM

Meni se zdi, da so so difuzerji med sabo ful podobni, vsi so po istem principu.

Tole je super fen, dovolj močen, ionski, ima tudi difuzer:

http://www.si.reming...gton-europe.com
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 17 April 2010 - 06:14 PM

Sem vidla ja, da so te za volumen zlo podobni. Sem mislila, da ma kakšen model tak nastavek, podoben tistemu, ki ga ma frizer, ko suši skodrane.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#92 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 21 April 2010 - 05:38 AM

Sm včeraj remingtona kupila in sem TAKE kodre dobila s tistim nastavkom ohmy.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#93 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2010 - 03:34 PM

če maš ful skodrane včasih pridejo ful grdo nafuclani...to vidm pr frendici... zj je pa začela s tem nastavkom sušit in so prav lepo skodrani, nobenih foclov res leeepi lasje k da so skodrani s kodralnikom..neki tazga: IPB Image

dej se sliki mladoletna wub.gif
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#94 Rainbow

Rainbow

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 17 September 2010 - 06:43 PM

Za rd dobila remington fen shine therapy
  • 0

#95 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 October 2010 - 06:41 PM

komi čakam jutri, da grem za mami in zase kupit nov fen - Remington D5010, ki ga s Piko dobim za manj kot 17€. w00t2.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#96 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2010 - 04:57 PM

QUOTE(Rainbow @ 17. 9. 2010 - 19:43) View Post

Za rd dobila remington fen shine therapy
In kako si zadovoljna z njim?

  • 0

#97 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 May 2015 - 08:43 PM

Rabim pomoč :) Rada bi kupila nov fen, a sem čisto v temi glede tega. Do sedaj sem uporabljala enega čisto navadnega starega xy, ki smo ga pač imeli doma in nisem posebne pozornosti polagala nanj. Zdaj bi si pa rada nabavila kaj novega, malo boljšega, zase, pa se mi niti sanja ne, kaj mora dober fen imeti? Ione? :D To vem, da se je čas nazaj ful omenjalo, a je to še aktualno ali jih ima zdaj že vsak fen? Še kej, kak predlog? Proosim :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#98 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2015 - 08:40 AM

Jaz imam od Rowente, mislim da tega: https://www.mimovrst...erline?v=526821

Piše, da ima to funkciojo z ioni. Jaz osebno ne vidim nobene razlike med tem in brez ionov. Tistega nastavka s špicami, kao za volumen, itak nikoli ne uporabljam. Vedno imam gor tisti ozki nastavek, ki pa mi je super, ker se mi zdi, da prej posuši lase. 

Ima 2 hitrosti in 3 stopnje toplote, kar se mi zdi ravno prav. Uporabljam 2. stopnjo toplote, razen, ko se mi mudi, dam na 3. Na notranji strani ročaja ima še en gumb za hladen zrak, ki pa se mi tudi zdi dokaj neuporaben...uporabim ga mogoče le kdaj, ko imam fen na 3. stopnji toplote, da se s tem pritiskom na hladen zrak malo ohladim. Aha, zdaj sem prebrala, da je funkcija hladnega zraka namenjena utrditvi frizure, sploh nisem vedela. :D Ne vem, se mi zdi, da kaj več, kot so te funkcije, pri fenu res ne rabiš. Še pri svojem jaz ne uporabljam vsega. :)

 

Vidim, da ima Rowenta tudi nek hud fen za 72 eur, ki ti kao samodejno določi optimalno kombinacijo temperature in pretoka zraka in ima Boost funkcijo za izjemno hitro sušenje. Ampak pomoje že za pol manj dobiš več kot v redu fen, z vsem, kar potrebuješ in tudi z ioni. :)

Tale turbo boost funkcija je pa pomoje uporabna zadeva. Tega moj nima recimo. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#99 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2015 - 09:58 AM

Kateri je najboljši potovalni fen (majhen, zložljiv, a vseeno zmogljiv in da se da preklopiti na različno elektriko)? Se priporočam za izkušnje/mnenja. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#100 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2015 - 05:47 PM

Jaz sem nabavila tega Remingtona in sem super zadovoljna, mi je žal, da nisem že prej investirala v dober fen, ker razlika definitivno je. :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users