Jump to content


Photo

Miss Sporty - laki za nohte


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Splošna ocena : (20 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [15.00%])

    Percentage of vote: 15.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  4. 2 (slabo) (5 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (6 votes [30.00%])

    Percentage of vote: 30.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 September 2006 - 01:52 PM

V bistvu sem pričakovala ful več. Laki so sicer lepo mazljivi in odtenki so ful lepi ampak ostalo pa je pod kritiko. Obstojnost je ful slaba - meni se že po dveh dveh začne lak lupit. Grozno. Lak pušča tut sledi na papirju. ful se hecno sliši ampak je res - na vseh zvezkih mam rdeče črtice. biggrin.gif Saj v bistvu za tako ceno ni kaj dosti za pričakovat.

2/5 - dve točki dam zaradi cene in mazljivosti.


IPB Image

Dodam še eno kritiko : laki so za odstranjevanje grozni. Meni se je vse spacalo, ko sem rdeči lak dol spravljala. Cele nohte sem mela rdeče (kr zažrlo se je noter vse !!!) obnohtno kožico mam še zdaj rdečo. Groza no. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#2 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 September 2006 - 04:10 PM

jst tudi dam dve.... men se že isti dan zčne lupit!! ermm.gif ermm.gif ermm.gif ermm.gif rolleyes.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 September 2006 - 04:18 PM

Meni se zdijo pa ti lahki ful obstojni, imam bež, živo rdeč in temno rdeč odtenek, vsi trije so zelo fajn. Bež mi zdrži ene 4 dni, tista močna dva pa tudi cel teden - brez nadlaka. Pa vsak dan zihr ene 5X pomijem posodo, ampak vseen zdržijo. Se tudi enkratno mažejo in se ne zgostijo hitro ... jaz sem zadovoljna, sploh glede na smešno nizko ceno.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 06 September 2006 - 06:11 PM

Meni se tako ali tako začnejo vsi laki krušit že prvi/drugi dan. So pa lakci miss sporty dobri, ker se lepo mažejo, se ne sušijo prehitro (v steklenički).

Dala bi jim 4/5 (ker so glede na ceno kvalitetni)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2006 - 09:22 PM

.
Sprva sem bila kar navdušena nad temi laki, predvsem zaradi dobre obstojnosti in izredno nizke cene. No, čez čas je tole navdušenje minilo, ko sem opazila, da je prekrasna mazljivost zgolj na kratek rok, saj so se mi začeli vsi nadpovprečno hitro že v pakungi sušiti, so postali gosti in nemogoči za uporabo. Tako sem morala hitro kupiti nove. In ugotovila, da se računica kljub nizki ceni vseeno ne izide meni v prid. Ne bom jih več kupila.



Ocena: 2


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 07 September 2006 - 12:15 PM

Laki se zelo hitro izsusijo,sploh niso (zame) obstojni in zelo so mi nohte izsusile.Nohti se mi lupijo.

1/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#7 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 09 September 2006 - 04:17 PM

QUOTE(nihrida)
Meni se tako ali tako začnejo vsi laki krušit že prvi/drugi dan. So pa lakci miss sporty dobri, ker se lepo mažejo, se ne sušijo prehitro (v steklenički).  

Dala bi jim 4/5 (ker so glede na ceno kvalitetni)


Aha!! rolleyes.gif Bom morala na žalost spremenit svoj post. Včeraj sem si hotela namazat kremplje s svojim Miss sporty lakom in ugotovim, da je vse skupaj ena sama limasta kepa.
No, in na koncu sem ugotovila, da je tist lak, ki je tko fino fajn in se ne suši hitro, lak S-he. Se opravičavam. :banghead:

Miss sporty lak, ocena: 1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#8 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 September 2006 - 04:40 PM

tudi jaz sem zelo razočarana. krušijo se mi že prvi dan, nekaj ur po nanosu, kar pri metalni barvi zgleda izredno zanemarjeno, hitro se v pakungi posušijo, posledica je obupno slaba mazljivost. so mi pa še kr všeč barve.
2/5
  • 0

#9 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 09 September 2006 - 04:56 PM

jz mam samo prozornga, pa je blo par dni ok, fajn se je mazu, ni se krušu, zdej je neuporabn rolleyes.gif ...

2/5 , 2 dobi sam zarad tega, ker mi je prve dni dobr služu biggrin.gif
  • 0

#10 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 30 September 2006 - 02:37 PM

Mene so pa ti laki prav presenetili, glede na ocene tukaj. Imam ga v dveh odtenkih (bordo rdeč in črn) pa sta oba super. Zdržita mi do enega tedna, brez nadlaka. Mazljivost je super, zaenkrat se še ne sušijo biggrin.gif Cena je pa kar smešna, zato

5/5
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#11 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 09 December 2006 - 09:56 PM

strdil se je ta lahk takoj!...aja, pa tut pri odstranjevanju se use tk okol nohta zapaca, da maš pol še neki cajta use pobarvano okol...

ocena:1
  • 0

#12 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2007 - 11:05 AM

Ti laki se mi ne zdijo tako zelo slabi, kot pišejo nekatere moje predhodnice, vsekakor pa obstajajo tudi veliko boljši laki kot je ta. Sama imam srebrn odtenek, ki ga imam že pb. leto in pol, pa je še vedno tekoč in mazljiv. Seveda se je malce strdil, če primerjam kakšen je bil ko je bil nov, ampak še vedno se da nohte lepo nalakirat. Všeč mi je tudi to, da se hitro sušijo. Odtenki, ki so navoljo so lepi, cena je zelo ugodna.
Najslabše se ti laki odrežejo pri obstojnosti, ki je izredno slaba. Če ne umivaš posode ali česa podobnega se celo lahko ohranijo štiri, pet dni, ampak to je že njihov maksimum. Meni običajno lak zdrži dva do tri dni, včasih še manj.


Ocena: slaba 3
  • 0

#13 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2007 - 02:09 PM

miss sporty ake sem kupila lani za pusta (ne lakiram si nohtov z živo rdečim oz. črnim lakom) in moram reči, da so po enem letu še vedno uporabni.
vmes sem si kupila še en lakec (metalic look) in sedaj še temno rdečega hitrosušečega.
za to ceno so laki zakon! ne glede na pustno rajanje in ostale norije mi je lak zdržal 5 dni (pa se mi vsak lak odkruši po max. 3 dneh). tako, da nima pripomb. nanos je gladek, sušenje relativno hitro. edini minus (pa še to ni kriv lak, temveč odtenek): priblemi pri odstranjevanju laka!

ocena: 4/5 (4, ker jih ne uporabljam pogosto, vendar pa primerni za hiter nakup posebnega barvnega odtenka)
  • 0

#14 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2007 - 11:46 AM

Slaba kvaliteta, slabo obstojni, barva pušča sledove na papirju, se hitro lušči, nanos treba ponovit, ker eden ne zadostuje.

2/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#15 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2008 - 12:57 PM

Zelo slabi laki, res da so poceni, ampak še tistega denarja niso vredni. Meni se lak lušči že prvi dan nanosa, dobesedno se kar odlepi dol - cela ploskev na nohtu. Če dam več plasti laka gor se še hitreje odlušči. Sploh pa se je lak zelo hitro strdil tako, da je sploh neuporaben. Ni vredno nakupa, tudi tistega malega denarja ne.

Ocena: 1
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#16 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 27 July 2008 - 01:12 AM

barve so mi všeč..samo kvaliteta je pa zelooo slaba
  • 0

#17 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2010 - 11:08 AM

Slaba mazljivost, prehitro se posuši, češka embalaža in predvsem odtenki, ki izgledajo v steklenički bistveno drugače kot na nohtih. Ne kupim več!

1/5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users