Jump to content


Photo

Kaj imate doma oblečeno?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 April 2005 - 12:27 AM

Najbrž spada sem ta tema, ker se govori o oblačilih.

No, malo podebatirajmo, v čem ste najrajši doma/najbolj sproščeni.

Jaz mam, tak kot večina, najrajši kar trenerko (ene par jih imam, čist navadne, črne, nizek pas), pa kakšno čist navadno majčko. Poleti kakšno oblekco al pa samo v majčki in hlačkah (to si v svojem stanovanju lahko privoščim, ker sem sama...) in to je to. Sicer še skos urejena in ne kakšna razcapana (če me kdo npr. preseneti z obiskom :=) ), ampak mi je ful pomembno, da sem komot in da počutim, kot da nimam nič na sebi. Si ne predstavljam, da bi mogla skos biti brezhibno narihtana... mi umrla.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 02 April 2005 - 09:18 AM

Je ni čez trenerko... biggrin.gif . Najraje imam majice fruit of the loom - tiste s kapuco in kenguru žepom biggrin.gif biggrin.gif . Poleti pa bermuda hlače in čisto navadno bombažno majčko. Predvsem, da je vse skupaj udobno. Jaz pa ne maram preveč nizkega pasu (ledvičke imam rada na toplem), nekje do popka, kar je več pa tudi ne.
Mene ne moti če je malo strgana oops.gif , no, ne sme bit razcapana.
Ravno včeraj sem ugotovila da imam ogromno majic in hlač, ki jih ne nosim več niti "za doma".

Kako sovražim delat "čistko" po omari mad.gif !!

lp, tinca
  • 0

#3 Jadore

Jadore

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 02 April 2005 - 09:21 AM

Za doma imam tudi jaz rada da je komot, da me nikjer nič ne tišči, če se slučajno preveč najem oops.gif Drugače pa kakšne že ponošene kavbojke, pulover, jopico...Poleti pa najraje kakšno "frfotavo" oblekco, ali pa majčko in spodaj okrog zvežem pareo (tisti ta kratek, kot minica). V glavnem udobno, da se dobro počutim, ne preveč neurejeno, če me kdo preseneti z obiskom!
wink.gif
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2005 - 10:44 AM

Za doma sem vedno v trenirki, večinoma imam temno modre in črne, raven kroj z nizkim pasom. Zraven imam vedno kar kakšno majico, že bolj zdelano, ki ni več za v javnost, sicer ne raztrgano ampak npr. sprano ... uglavnem bolj neugledno. biggrin.gif

Zdaj poleti pa imam kar spodnjo majčko pa kakšne bolj ohlapne kratke hlače, jih imam polno, takih že malo raztrganih in ne preveč lepih ... ampak me ne moti, glavno da mi je udobno. wink.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 April 2005 - 01:58 PM

Čez vikend ko ne delam in mi ni treba ven, sem cel dan v šlafroku. In ne delam nič.
Drugače imam pa hlače ali pa kavbojke. Pa pulover.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 02 April 2005 - 02:01 PM

Sonchika kaj pa je tole "šlafrok" oops.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 April 2005 - 02:17 PM

Kopalni plašč. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 02 April 2005 - 02:22 PM

doma sm vedno v trenirkah ali pa v bolj grdih starih cunjicah, ki niso več za nikamor... ne zgleda preveč lepo, ampak važno da je udobno. smile.gif
  • 0
user posted image

#9 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 02 April 2005 - 03:53 PM

taka zlo zvlečena trenirka pa majce kr take bl so razvlečene boljše so....nedelje so samo moje in vedno moje...vsaj dopoldnevi in takrat rula pižama, valjanje po dnevni, čokolino in tv oops.gif biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 April 2005 - 04:08 PM

ponavadi sem kar v pižami ali ne predebeli trenirki in majčki s kratkimi rokavi, bosa. tudi, če me preseneti kak nenapovedan obisk, ne padem skup od presenečenja in se ne letim preoblačit ... saj sem vendar doma ... laugh.gif
  • 0

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 April 2005 - 04:10 PM

ah, ja, poleti sem v kaki majčki z naramnicami in bratovih boksarcah, ker so mi full udobne, pa še kratkih hlač ne nosim, tko, da so silno priročne kake pisane boksarce. tut smeti nesem ven v njih in se ne sekiram za sosede ... laugh.gif
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 11:05 AM

QUOTE(sonchika)
Čez vikend ko ne delam in mi ni treba ven, sem cel dan v šlafroku. In ne delam nič.
Drugače imam pa hlače ali pa kavbojke. Pa pulover.


Hehe ja šlafrok ... pa sem misla, da samo naša familija uporablja ta izraz ... me je že dost folka vprašal, kaj to pomeni. biggrin.gif wink.gif
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 11:40 AM

Jaz sem pa mislila, da je to splošno znana beseda. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 April 2005 - 11:56 AM

trenirke pa kšne fantove zvelečene majce. poleti pa kšne boxarce pa majčke na naramnice
  • 0

#15 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 12:00 PM

QUOTE(Nikita007)
Najbrž spada sem ta tema, ker se govori o oblačilih.


Jaz mam, tak kot večina, najrajši kar trenerko (ene par jih imam, čist navadne, črne, nizek pas), pa kakšno čist navadno majčko. Poleti kakšno oblekco al pa samo v majčki in hlačkah (to si v svojem stanovanju lahko privoščim, ker sem sama...) in to je to. Sicer še skos urejena in ne kakšna razcapana (če me kdo npr. preseneti z obiskom :=) ), ampak mi je ful pomembno, da sem komot in da počutim, kot da nimam nič na sebi. Si ne predstavljam, da bi mogla skos biti brezhibno narihtana... mi umrla.


Tudi jaz.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 12:12 PM

QUOTE(Nikita007)

Jaz mam, tak kot večina, najrajši kar trenerko


Mimo grede ( smile.gif ), reče se trenirka. Trenerka je oseba ženskega spola, ki trenira.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 April 2005 - 02:03 PM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(Nikita007)

Jaz mam, tak kot večina, najrajši kar trenerko


Mimo grede ( smile.gif ), reče se trenirka. Trenerka je oseba ženskega spola, ki trenira.


biggrin.gif Napiše se "mimogrede".
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 04:42 PM

QUOTE(Ka)
QUOTE(sonchika)
QUOTE(Nikita007)

Jaz mam, tak kot večina, najrajši kar trenerko


Mimo grede ( smile.gif ), reče se trenirka. Trenerka je oseba ženskega spola, ki trenira.


biggrin.gif Napiše se \"mimogrede\".

biggrin.gif:D
Če se bi jaz začela modro v vsako besedo soforumašev vtikovati, katera ni popolnoma v skladu s SSKJ-em, bi imela že zavidljivo veliko število objav, začenši s tabo, kolegica sonchika.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 05:00 PM

Tudi jaz najraje nosim trenirko/trenerko doma biggrin.gif Je full udobna.

LP N
  • 0

#20 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 05:05 PM

Punce prosim ne se kregat IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users