Jump to content


Photo

Ponaredki parfumov


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2007 - 06:21 PM

a ni ena tovorna ladja nasedla? sm se zdej spomnila, da mi je zadnjic ena trgovka rekla, k sm za hlace gledala - da jih se niso dobil, ker je use pod vodo. mozno tud, da je blo kej druzga, no, that's what i've heard.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#2 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 March 2007 - 06:26 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#3 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2007 - 06:32 PM

kaj pa vem ... men se zdi se bl oderusko, da ma parfum samo zarad tega, ker ma 'ime', ceno tako, da glava boli ... je pa res, da ce stvari niso legalne, ponavad ne utrpi firma ampak ksne prodajalne. ampak euphoria bo moja njam.gif .
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 March 2007 - 06:53 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#5 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2007 - 06:56 PM

kaksne so vase izkusnje s ponaredki, ste za ali proti, itd.. razpiste se!!!!
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#6 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30598 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 March 2007 - 07:09 PM

Sem imela, je bil vonj čisto super, sodelavci so ga celo prej prepoznali in zavohali, kot takrat, ko sem še imela original (Lancome Miracle)
Sedaj ne vem, če bi ga še kupila, morala bi prej povohati tako original kot tudi ponaredek.
Pa denar mi ni več problem, tako da niti ne vem...
  • 0

#7 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2007 - 07:15 PM

citiram Adriane (iz druge teme, pa ne znam profičko narest citata): Za firme, trgovine in njihov dobiček mi je prav malo mar. A priori sem proti takšnim nakupom in ljudem, ki to počnejo... Karkoli pač že, kar se bije z mojimi moralnimi vrednotami. (konec citata)

mene tud ne ganejo firme - mi je useen, a ma stvar zvenec ime, al ne. zdi se mi pa cist mim - pa sej verjamem, da se vseen razlikuje cena proizvodnje, kvaliteta al pa karkoli - to ok - ampak tok visja cena pa ne more bit. hodim pa euphorio ze tok cajta snifat v parfumerije, da ... sm se ze odlocila, da jo kupim, pa sm prisla u parfumerijo, pa me je cena spet odbila.

glede ponaredkov pa tko ... naceloma sem proti, ker gre ta denar vecinoma za ksne cudne/sumljive/nelegalne/.../ namene. zgleda nism dost mocan karakter, da bi rekla 'ne' ksnim stvarem, k so mi res *hude*. ampak zadeva, okoli katere se je razvila tale debata, zgleda 'cista' (call me naive, if it makes you feel better).

ksnih (dosedanjih) izkusenj s ponaredki parfumov pa nimam.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#8 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 March 2007 - 07:18 PM

Jaz sem imela oziroma še imam en parfum fake, in sicer Light Blue od Dolce&Gabbana. Embalaža je bila identična in to, če si res dobro pogledal si opazu. Vonj pa je tudi kar ok morem rečt, se ne pozna na en kolometer da je fake. Poznam originalen vonj, in težko zavohaš da moj ni tapravi, moreš ga res dobro poznat da se to zgodi. Je pa manj obstojen bi rekla.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#9 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 March 2007 - 07:31 PM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2007 - 07:43 PM

QUOTE(Adriane @ 5. 3. 2007 - 19:31) View Post

Prav tako naj bi zgubljal sčasoma na kvaliteti arome.


Tko je itak z vsemi parfumi pod soncem, pa naj bodo original ali pa ponaredek. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2007 - 07:43 PM

Tudi jaz ne uporabljam ponaredkov. pa ne iz moje nečimrnosti, ampak zato, ker če sem se zaljubila v kakšen vonj, sem si ga kupila in ga nisem iskala po raznih Ebay-jih. Torej je razlog bolj ta, da ponaredkov nikjer nisem našla.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 March 2007 - 08:00 PM

In kje v dobite ponaredke?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 05 March 2007 - 09:51 PM

Mimogrede: kje je pa začetek te teme, v malih oglasih?

No, da ne bom OT.
Moj fant je enkrat kupil v Zagrebu na Črnomercu na tržnici fake Fahrenheit za 20 kun. Pa saj je vedel, da ni pravi. So bili pa prodajalci kar vsiljivi. Pokrovček se ni dobro zapiral, dišal je kar lepo, kot original oz. verjetno podobno kaj vem, nisem ekspert. Pa še nekaj: napis se je ful hitro zluščil dol.
dobro, sprobal je in ga porabil.

  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2007 - 09:55 PM

ja v malih oglasih. ful je zmeden use skp, cist sm zajebala. sam sej ste pametne punce, boste ze pogruntale kako pa kaj ane
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2007 - 09:57 PM

post od piko*biko nej bi bil zacetek teme (se je pa zacela v Malih oglasih, pa je blo pol prestavljeno pod Disave). bomo probal uredit, ce se da.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#16 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 March 2007 - 09:59 PM

bomo probal ja biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 March 2007 - 10:09 PM

pa sm ze misla, da mam idejo, k bi delvala, pa vidim da so posti po casu zlozeni :/. se predam laugh.gif sm pa poslala sajku link, tako da ce zna oz. ce se da zrihtat bo verjetno zrihtal, k bo mel cas. bom rekla, da teb izstavi racun laugh.gif wink.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 March 2007 - 10:59 PM



Ne simpatiziram s ponaredki. Mi je itak malo parfumov všeč, tisti, ki pa so mi, pa so mi do te mere, da niti ne razmišljam v kateri drugi smeri, kot tej, da si kupim oriđinal.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 05 March 2007 - 11:16 PM

A ni to kraja intelektualne lastnine? Mislim, pravkar sem prebrala post od Sammyke, v katerem citira en sestavek, kako so ti "ponaredki" še boljši kot original (Glejte Mali oglasi).
Če so tile proizvajalci tako hudi, zakaj se pa ne morejo svojega lastnega originalnega vonja spomnit?
Saj to je retorično vprašanje.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#20 sammyika

sammyika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 05 March 2007 - 11:28 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 5. 3. 2007 - 23:16) View Post

A ni to kraja intelektualne lastnine? Mislim, pravkar sem prebrala post od Sammyke, v katerem citira en sestavek, kako so ti "ponaredki" še boljši kot original (Glejte Mali oglasi).
Če so tile proizvajalci tako hudi, zakaj se pa ne morejo svojega lastnega originalnega vonja spomnit?
Saj to je retorično vprašanje.


Regratova lučka, nisi me zastopila. Jaz tega ne prodajam, sploh ne poznam, ampak je na drugem forumu napisan enak seznam, kot ga ima hudiček in sem kopirala, ker gre za isto stvar, kot je pisala hudiček, le da ona ni omenila od koga ali kaj so ti parfumi. Če malo pobrskaš po netu, najdeš marsikaj. wink.gif
Prav tako je na enem forumu nekdo prodajal te parfume in točene parfume za 4000 sit in so imeli okoli tega cele probleme.

Jaz nisem nikjer hvalila robe, ker je ne poznam. wink.gif

Ali ste morda že slišale za parfume podjetja Frederica Mahori? Še ne? Za informacijo Vam lahko povem da jih parfume polnijo v istem podjetju kot polnijo originale (Droom-Munchen). Razlika med našimi (Frederica Mahori) in originali je samo v embalaži in stekleničkah. Obstaja pa res samo ena večja razlika in ta je da naši ženski parfumi vsebujejo 20% ekstrakt, originali pa 16% ekstrakt. Da so res naši parfumi takšne dobre kvalitete so jih prodajalke v trgovini DM testirale, tako da so probale original na eni roki na drugi pa naš proizvod. Čez nekaj minut sploh niso več ugotovile kaj je original in kaj naš produkt. Slišale še za to podjetje morde niste za to ker se naši produkt v Sloveniji prodajajo cca. mesec in pol. Če ste že probale ali že imate naše parfume potem točno veste o čem pišem. Vse stranke katere uporabljajo naše proizvode so zelo presenečene nad visoko kvaliteto.
In kakšne so cene? Iz uvidevnosti do portala cen ne bom omenjal, lahko pa Vam povem da so dosti nižje od originalnih cen. Če Vas ne moti da Vaš najboljši, najljubši parfum ni v original steklenički samo da sta po kvaliteti enaka.
V kratkem času se bo pa naš asortiman parfumov dopolnil z novimi in novimi dišavami.
V prihodnjosti pa bomo ob že obstoječem asortimano dodali še pudre, maskare, ....


Sem prilepila še sem, kar sem PREKOPIRALA in ne SAMA napisala iz enega foruma.
Pa ne vem kje si prebrala, da jaz citiram, da so boljši kot original.

Joj women.... rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users