Jump to content


Photo

Morgan - love love


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 07 September 2006 - 04:15 PM

Sadno sladeka kombinacija, lepo diši po jagodah, osnovne note so jasmin, vrtnica in sandlovina. za ljubiteljice sladko sadnih vonjev. je izredno obstojen in se ga kar ne naveličam smile.gif poleg tega je cenovno ugoden- mislm da okrog 5k, pa embalaža z metuljčkom se mi tud zdi ful lepa smile.gif

ocena: 5/5

IPB Image
  • 0

#2 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 03 November 2006 - 01:38 PM

Ravno zadnjič sem ga vohala, ampak moram reči, da se mi kljub moji siceršnji ljubezni do sladkih vonjev ne dopade preveč - preveč sladek mi je! Res precej močan vonj.
  • 0

#3 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 19 December 2006 - 07:09 PM

edini parfum od takih bol sladkih vonjev, ki mi res fajn diši. tud obstojnost ni slaba, tko da se ne razdiši zlo hitro. embalaža mi je ful luštkana, tud zarad tega mi je hitr v uč padu. cena tud ni pretirana (mislm da tm okol 3 al 4 jurje). skratka fajn parfum za pomlad in poletje --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#4 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 22 December 2006 - 12:12 PM

Embalaža je full lepa.Parfum je bolj za poleti.Sedaj pozimi mi ne odgovarja.Malo sem se ga že naveličala ker je presladek.
  • 0

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 December 2006 - 02:07 PM



Diši ful lepo ampak je totalno neobstojen in posledično - neuporaben.

2/5
  • 0
Viens, reste ici!

#6 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 23 December 2006 - 04:47 PM

QUOTE(katty @ 7. 9. 2006 - 18:15) View Post

Sadno sladeka kombinacija, lepo diši po jagodah, osnovne note so jasmin, vrtnica in sandlovina. za ljubiteljice sladko sadnih vonjev. je izredno obstojen in se ga kar ne naveličam smile.gif poleg tega je cenovno ugoden- mislm da okrog 5k, pa embalaža z metuljčkom se mi tud zdi ful lepa smile.gif

ocena: 5/5

IPB Image



Haha, kaj?Mogoče, če se špričas na 5min. Parfum je kar na top listi najbolj neobstojnih parfumov. Vonj je sicer super, sladek, jumy, mpak je kot je ze rekla ana glede obstojnosti tako slab, da ti to nic ne pomaga.


2/5
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#7 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 10:15 PM

Vonj je meni ful prijeten, po njem je res nemogoče, da bi me bolela glava. Primeren za poletne dni, vendar res žal zelo neobstojen in glede na to ni vreden svoje cene. Embalaža je temu primerno cukrasta, srčkana meni zelo lepa.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users