Jump to content


Photo

Melvita - dentifrice zobna pasta (za občutljive dlesni)


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 odlično (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 zelo dobro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 zadovoljivo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 zelo slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2007 - 02:50 PM

IPB Image

Na škatlici piše:Bio zobna pasta za občutljive dlesni z esencialnimi olji žajblja, rumenega negnoja in rožmarina
Poleg krepitve dlesni se zobna pasta, bogata z zaščitnimi in čistilnimi učinkovinami učinkovito bojuje proti razvoju bakterij in nastajanju zobnih oblog.
Melvita v svojih izdelkih zavrača uporabo kemičnih in sintetičnih sestavin, kot so petrokemični derivati, parabeni, PEG-i in ostale biološko nerazgradljive substance. Melvita, najboljša francoska naravna kozmetika, je med prvimi v svetu pridobila ECOCERT certifikacijo.


Zobna pasta je čudovita; lepo diši in lepo zaobjame celotno ustno votlino. Peni se ne preveč (predvidevam da zato, ker ne vsebuje umetnih penilcev), vendar kljub temu učinkovito očisti vse zobe in za seboj pusti prijeten dah. Jezik po tej pasti ne peče, tako kot pri nekaterih umetnih pastah.
Jaz sem izredno zadovoljna. Še en naraven izdelek več, ki je postal nepogrešljiv v moji osebni negi.

Melvita izdelke sem zaenkrat opazila le v trgovini Dobra misel (na Vrhniki v Šparu). Poleg Melvite prodajajo tudi znamko Logona, tako da predvidevam, da se Melvito dobi tudi v ostalih trgovinah, kjer prodajajo obe firmi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users