Jump to content


Photo

Maturantski in absolventski izleti


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 October 2004 - 10:53 AM

Hy!
Upam, da se bo tale tema kaj prijela foruma... A lahko, tisti ki ste že bili na maturantskem izletu, mal opišete kako je blo-pa če se je kej ful posebnega dogajal, pa če je kakšen nov parček nastal, mal o odnostih med dijaki, pa med vodiči...sej veste, pač kej povejte na to temo, pa razpišite se twisted.gif ... Jaz grem drugo leto, in že komaj čakam:)))
  • 0

#2 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 09 October 2004 - 10:54 AM

baje je veliko s.......... oops.gif oops.gif oops.gif ..saj veš kaj sem s tem mislila........ tongue.gif wink.gif

Drugače pa veliko zabave...pa nikoli ne hodi naokrog sama......bodite vedno najmanj v treh...... 8)
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#3 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 October 2004 - 11:00 AM

UuUu....scarry twisted.gif
Hehe, se hecam.... Si pa hitro odgovorila smile.gif
Ja, to vsi pravjo, da je velik s..... twisted.gif Sam, tolk u skrajnost jst ne bi šla.... 8)
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2004 - 11:05 AM

Hej

jaz sem bila na maturancu in na absolventu in moram reč, da je absolvent še bolj nor. Res veliko zabave, kakršnekoli želiš (odvisno od posameznika). Jaz sem bila na maturancu in na absolventu v Grčiji in je bilo noro.

lp N
  • 0

#5 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 October 2004 - 11:13 AM

QUOTE(Nadi)
Hej

jaz sem bila na maturancu in na absolventu in moram reč, da je absolvent še bolj nor. N


Hehe, Nadi, poznaš tisto pesmico- "Bolj star bolj nor" Pa še res je biggrin.gif Sej se tut jst veselim absulventa...ampak lepo povrsti-treba jit najprej na maturanca:)Jupiiii:)))
  • 0

#6 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 09 October 2004 - 11:44 AM

jst grem tut poleti 2005 na maturanca... se pa še odločamo med grčijo (ios) in bolgarijo! komej čakam 8)
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 October 2004 - 12:09 PM

O, Barb, sva že dve, k še nisva ble na maturancu, pa ga komi čakamo laugh.gif laugh.gif
Kera šola pa si ti? Jst sm ekonomska....mi bomo šli verjetn u Grčijo al pa Španijo, pa po vsej verjetnosti z ladjo- namreč na ladji maš polno vsega, diskače in prenočišča, pa lahko se sprehajaš po ladji :thumleft: :thumright: ....na busu al pa letalu, moraš biti pa večinoma na sedežih, pa vse je bol kot ne "natlačeno" :thumbdown: .....Tolk smo se do zdej že v šoli menil.....Čeprov, sej men je skor vseen kam gremo, važn da gremo nekam, kjer bomo skupi žural :drunken: :flower:
Jupiii :mrgreen:
  • 0

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 09 October 2004 - 07:27 PM

evo...
meni pa verjamete al ne...sm bla pred kr kr neki leti na maturancu v Pragi smile.gif)
ampak mi je boljše kot Grčija...heheheh.....em...kaj nej rečem, pivo poceni, cote poceni, tipi dobri smile.gif))
podzemne železnice še se zdaj nepsomnem najboljše... oops.gif
spomnem se le da sm tm spoznala fanta s katerim sm bla potem 5 let...
heheheh to je edin slab spomin iz maturanca laugh.gif laugh.gif

kimSspominiNaPrago

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2004 - 10:42 PM

Ja jz sm bla letos na maturancu v Bolgariji. Kot razred smo sicer bolj razdvojeni, ampak je fora v tem, da na maturancu kjerkol se imas je super!!! biggrin.gif Gres pa za teden dni ali vec nekam zurat in si ne pustis, da ti karkoli unici pocitnice. Tko da uziwala bos 100%
Parcki... Tisti k so tja prsla s partnerjem so z njim tudi ostali, novih pa ni nastalo. Na maturancih je pac tako, da si en vecer z enim, drug vecer z drugim, ... Ceprav so eni prakticiral, da so bli v enem veceru tud z vecimi, en vecer je bil se posebi tak smile.gif
Sex... vem sam za ena dva k sta sexsala na plazi, k je bla ubistvu cist zdravn lokala, in so ljudje hodili naokoli, ju gledali, en ju je celo sliku biggrin.gif Po temu sta se koncno pobrala....
Placal boste velik, to sigurno... Sam to se mors zavedat, da te povsod caka.
Pijace je blo v potokih, ampak to je itaq povsod. Mel smo en Bolgarski vecer in so bli sodi vina, piva in rakije - neomejeno, lohk si predstavljas kaksn je bil folk zvecer, pol smo sli pa se naprej vn zurat biggrin.gif Glede zabave je 100% poskrebljeno.
Vodici so bli se bolj nori in odstekani od nas biggrin.gif Vodic nasega razreda je bil pravi zadetek, sam ostane tok smesnih spominov nanj.
Edino kar je v Bolgariji, da full kradejo. Enmu tipu so ukradl ene 100.000 sit. Model je mel glih tiste dni 18 rojstni dan in je hotu na veliko castit, pol mu pa en dan prej vse poberejo mad.gif
Blo je hudo in kot pravjo mas maturanca res le enkrat v zivljenju, tko da takrat se splaca it in uziwat, uziwat, uziwat....
Drugac mamo pa mi ta petek v Bofu vsi Jupitrovi maturanti zabavo. Kok bo to ljudi 8)
Sam bo pa sigurn na absolventu se boljs biggrin.gif Takrat pa porocam naprej tongue.gif Party time!
:thumleft:
  • 0

#10 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 October 2004 - 01:58 PM

Ful dobr!!!!
Ej, ma to itak, da bom tega maturanca izkoristla na vso moč!smile.gif) Ne bom šla v skrajnost, tja do sexa al pa kej takega, ampak, vse ostalo pa pride u poštev! biggrin.gif
Aja no, pila bom, ampk ne bom se ga pa zdej tolko napila, da se potli ne bom nč spomnla kva se je dogajal, ampk tolk, da bom ohranila vse nore spomine 8)
Seveda je do maturanca še eno leto!!!! evil.gif Ampk bom pa takrat tut jst absolutno poročala kva se je dogajal twisted.gif
  • 0

#11 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 October 2004 - 02:00 PM

[quote=Kim]evo...
spomnem se le da sm tm spoznala fanta s katerim sm bla potem 5 let...
heheheh to je edin slab spomin iz maturanca laugh.gif laugh.gif

kimSspominiNaPrago



blink.gif Opala!!!!!To pa je neki.... 8) 8) sam kako kje zakaj? biggrin.gif
Ful zanimivo, ka je biv iz tam, al iz slovenije?....Če ni skrivnost tongue.gif
  • 0

#12 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 10 October 2004 - 05:40 PM

na kteri ekonomski pa si, simonchy?? mi bomo verjetn (upam) šli z letalom. odločamo pa se med jupitrom in mondialom... men se zdi bolš jupiter 8) , valda da se kregamo -- kter klas pa se še ni laugh.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#13 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 11 October 2004 - 03:02 PM

QUOTE(*simoncy*)


blink.gif Opala!!!!!To pa je neki.... 8)  8) sam kako kje zakaj? biggrin.gif  
Ful zanimivo, ka je biv iz tam, al iz slovenije?....Če ni skrivnost tongue.gif


laugh.gif laugh.gif
kako?
em...lepo....počas....gvišn smile.gif
mal se hecam...tip je sicer bil slovenec ja...ampak vseen takrat nism vedla da je od mene oddaljen 150 km...ampak ko si mlad si nor in pač.....heheheh
sploh ni skrivnost...če sm kej spustila...praši


lp,
kimGlihIzSLužbe

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#14 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 October 2004 - 03:08 PM

QUOTE(barb)
na kteri ekonomski pa si, simonchy?? mi bomo verjetn (upam) šli z letalom. odločamo pa se med jupitrom in mondialom... men se zdi bolš jupiter 8) , valda da se kregamo -- kter klas pa se še ni laugh.gif


Jst sm ekonomska šola Novo mesto. Pa ti?? Zdej tolk u podrobnosti še nismo šli, da bi se odločil s katero agencijo bi šli, ampk večina k jih poznam, so šli z mondialom, pa pravjo da je ql....ampk to itaq vsak reče da je ql, ne glede na to s kom gre-važn pač da se gre žurat!!!!uiiiiiii :afro:
  • 0

#15 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 October 2004 - 03:10 PM

[quote=Kim][quote=*simoncy*]

blink.gif Opala!!!!!To pa je neki.... 8) 8) sam kako kje zakaj? biggrin.gif
Ful zanimivo, ka je biv iz tam, al iz slovenije?....Če ni skrivnost tongue.gif[/quote]

laugh.gif laugh.gif
kako?
em...lepo....počas....gvišn smile.gif
mal se hecam...tip je sicer bil slovenec ja...ampak vseen takrat nism vedla da je od mene oddaljen 150 km...ampak ko si mlad si nor in pač.....heheheh
sploh ni skrivnost...če sm kej spustila...praši


lp,
kimGlihIzSLužbe


Mislm, da si kr vse povedala že s tem stavkom: "ampak ko si mlad si nor in pač...." ....že prec vem kolk je ura, k to se vsepovsod dogaja....se mal znoriš, pa pač najdeš tam enga tipčka...tko pač to gre wink.gif Al nimam prov? oops.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#16 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 11 October 2004 - 06:38 PM

jst sm iz ekonomske v lj. ... sej u bistvu je skor res useen, s ktero agencijo se gre ampak men je jupitrov vodnik bolj luškan biggrin.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 October 2004 - 08:23 PM

Aja? Aaa, pol pa le ni čist vseen:))Jst sm za JUPITER!!!!!!!!!!! 8) oops.gif 8) 8) twisted.gif
  • 0

#18 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 12 October 2004 - 03:21 PM

QUOTE
Mislm, da si kr vse povedala že s tem stavkom: \"ampak ko si mlad si nor in pač....\" ....že prec vem kolk je ura, k to se vsepovsod dogaja....se mal znoriš, pa pač najdeš tam enga tipčka...tko pač to gre Al nimam prov?


hehe...ok...nism čist tko mislna....ampak v osnovi si kr zadela...
pačsprva sm si dala duška na izletu...ampak je kasnej blo kej več...morem priznat da sem bla mal odlepljena od tal..če je to ljubezen nevem...ker mi še nihče ni definicije povedu...
se pa zavedam tega, da neglede da sem z njim bila 5 let....zdaj z mojimi leti nebi "izbvala" ne vizuelno ne karakterno istega fanta...pa naj se sliši še tok čudn rolleyes.gif

kimKgreVkitajsko

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#19 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 October 2004 - 12:50 PM

QUOTE(barb)
ampak men je jupitrov vodnik bolj luškan biggrin.gif


Kako pa mu je ime? biggrin.gif 8) wink.gif
  • 0

#20 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 14 October 2004 - 05:18 PM

primož tongue.gif oops.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users