Jump to content


Photo

STRIJE


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#21 *Vanilija*

*Vanilija*

    sramežljivec

  • Člani
  • 35 posts

Posted 22 January 2005 - 04:15 PM

ermm.gif Jah... po moje je tud najboljša telovadba za "boj proti celulitu", samo je pa treba redno telovadit, ker če potem od enkrat prenehaš (načina prehranjevanja pa ne spremeniš) si že spet na začetku (tudi jas sem zadnje čase malo popustila oops.gif ). Pa tud samo zdrav način prehranjevanja ni dovolj, ali pa obratno (samo telovadba). Treba je kombinirati oboje in šele potem so vidni rezultati. ...Upss...zdaj sem pa zabluzla o celulitu, ta tema pa je v bistvu o strijah... rolleyes.gif oops.gif

Za strije pomoje tak ni več kaj za dodat razen če se najde še kakšna nova krema wink.gif druge poti pa ni da bi se jih znebili (pa še kreme so nekatere vprašljive). :|
  • 0

#22

  • Guests

Posted 21 April 2005 - 01:23 PM

Zivjo!

Jaz sem nova tukaj, pa me zanima, ce je ze katera sprovala kremico gam11 (razen Jagode seveda).

Hvala in lep pozdrav vsem! smile.gif
  • 0

#23 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2010 - 07:11 PM

Ok ker je ta (iz naftalina povlečena) tema edina na temo strij ki sem jo najdla, bom tuki nadaljevala.

Stvar je taka da je meni že nekje na koncu poletja /torej par mesecev nazaj/ nastala ena lepa velika vijolično rdeča strija na boku in ena na riti. wub.gif Takoj sem si nabavila spodnjo kremico (ta belo, ena je pač nočna ena dnevna, jaz nevem kje je razlika sicer) ampak po par mesecih rednega mazanja (ja, rednega biggrin.gif) ni stanje nič boljše. Strije se še vedno bohotijo v svoji žareči barvi.

Kaj naj nardim. cry.gif Do poletja se jih morem rešiti.

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#24 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2010 - 07:30 PM

Lasersko odstranjevanje?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2010 - 07:34 PM

Hm, o tem čisto nič nevem, I guess da zastonj najbrz ni tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 February 2010 - 09:32 PM

po mojih izkušnjah bodo čež čas postale bele. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#27 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 February 2010 - 09:51 PM

Po kolkem pa? Ker pomoje bi v skoraj pol leta morale že ali ne?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#28 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:15 AM

QUOTE(Sarah @ 1. 2. 2010 - 19:11) View Post

Stvar je taka da je meni že nekje na koncu poletja /torej par mesecev nazaj/ nastala ena lepa velika vijolično rdeča strija na boku in ena na riti. wub.gif



LOL Sarah, glede na tega smajlija, ni potrebe po tem, da bi se strij resila. : ) Salo na stran - sej strij, ko enkrat nastanejo se (s kremami) ne da resiti? Edino, kar je napisala Tašika, da s casom spremenijo barvo in postanejo bele.


OT: lej, lej najbrz eden izmed Nilinih prvih postov. : D V tej temi je kar nekaj postov prvih clanic, me zanima, kdo je clanica No. 1? biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#29 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:29 AM

klik ;P
  • 0
Salvia officinalis

#30 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:49 AM

Zajbelj, sam meni se ne da brskat po tem seznamu. : D Ali obstaja kaksna moznost sortiranja? : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#31 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:59 AM

biggrin.gif Ja, sem dala že sortiran link pa ni "prijelo". Spodaj so možnosti iskanja.. "razvrsti po datumu včlanitve"..
  • 0

#32 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 01:04 AM

Hvala, sem sumila, da mora biti nekaj na tem. Lemme see. : ) Edit: hm, clan je, ne clanica. Haha najstarejsi se aktivni clanici sta .. clana.. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#33 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 01:25 AM

: >
  • 0
Salvia officinalis

#34 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 01:26 AM

;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#35

  • Guests

Posted 02 February 2010 - 02:04 AM

QUOTE(_Planet_ @ 2. 2. 2010 - 0:15) View Post


OT: lej, lej najbrz eden izmed Nilinih prvih postov. : D V tej temi je kar nekaj postov prvih clanic, me zanima, kdo je clanica No. 1? biggrin.gif


Si, si tongue.gif Sploh se ne spomnim točno, ampak verjetno sem od koga slišala za to kremo in sem se tukaj javila. hmm.gif
Imam nekaj črtic, ki so nastale, ko sem (pre)hitro (z)rasla ... yes.gif wink.gif

  • 0

#36 Magnetism

Magnetism

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts

Posted 02 February 2010 - 07:10 AM

QUOTE(Sarah @ 1. 2. 2010 - 19:11) View Post

Ok ker je ta (iz naftalina povlečena) tema edina na temo strij ki sem jo najdla, bom tuki nadaljevala.

Stvar je taka da je meni že nekje na koncu poletja /torej par mesecev nazaj/ nastala ena lepa velika vijolično rdeča strija na boku in ena na riti. wub.gif Takoj sem si nabavila spodnjo kremico (ta belo, ena je pač nočna ena dnevna, jaz nevem kje je razlika sicer) ampak po par mesecih rednega mazanja (ja, rednega biggrin.gif) ni stanje nič boljše. Strije se še vedno bohotijo v svoji žareči barvi.

Kaj naj nardim. cry.gif Do poletja se jih morem rešiti.

IPB Image



Kreme proti strijam ponavadi preprečijo nastanek novih strij. Če pa katera pozna kakšno drugo, pa nam jo lahko priporoča.
Pri meni je trajalo okoli leta, da so se moje rdeče strije pobarvale na belo. Zdaj pa jih imam spet na novo, tako da bom lahko poleti doma sad.gif . Po mojem tudi sončenje ne pomaga, edino laser.

Edino kar mi je mal hecno je to, ko se vsak tip lepo ponosno smeji in pravi da nima strij. No, če bi bla hudobna mu bi jih na riti pokazala. Večina tipov jih ponavadi dobi, ko hitr rastejo in trenutno ne poznam dobenga, ki jih nima. Tak, da prej se nehaš sekirat bolje je. Fajn je sam, da se vsak dan mažeš s kakimi bol hranilnimi kremami, da se ti ne pojavijo nove. Pa še tiste se bodo, če imaš nesrečo.
  • 0

#37 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 February 2010 - 09:41 AM

Jaz jih mam na joškah. blink.gif biggrin.gif Ful mi je smešno, kot da bi mi naenkrat ful zrasle. Pa niso. sleep.gif

QUOTE(Sarah @ 1. 2. 2010 - 21:51) View Post

Po kolkem pa? Ker pomoje bi v skoraj pol leta morale že ali ne?

Pojma nimam, spomnim se samo da je fuuul dolgo trajalo. Pol leta, mogoče celo leto. Sm mazala nekaj časa z kremami, pa ni blo nekega večjega učinka, tako da sem pol obupala. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#38 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 11:16 AM

QUOTE(Nila @ 2. 2. 2010 - 2:04) View Post

Si, si tongue.gif Sploh se ne spomnim točno, ampak verjetno sem od koga slišala za to kremo in sem se tukaj javila. hmm.gif
Imam nekaj črtic, ki so nastale, ko sem (pre)hitro (z)rasla ... yes.gif wink.gif



;)

Jap, tudi jaz imam par crtic, ker sem prehitro zrasla, na riti, ze od nekdaj, ma me ne motijo, so prakticno nevidne.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#39 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 February 2010 - 11:40 AM

Jaz jih imam tudi, FULL, ampak so bele. Brat jih ima tudi ogromno. Jebeš. cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 February 2010 - 11:55 AM

Jaz enako - po riti.
Kaj češ ... pač sem hitro zrastla.
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users