Jump to content


Photo

Cesa ne boste nikoli vec kupile?


  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#21 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 March 2005 - 06:31 PM

Jaz tudi nam kupla NIKOLI VEČ šampona za lase od Dove. Lasje od njega ratajo krepasti, ni nobenega leska, da o tem kako lasje stojijo niti ne govorim - v glavnm, moji lasje so bli kot kupčk nesreče pri uporabi tega šampona. sad.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#22 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 08 March 2005 - 06:33 PM

Meni je Dove cela linija :thumbdown:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 March 2005 - 06:46 PM

Meni je pa Dove kar fajn. Tudi šampon.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 vipercat

vipercat

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:lj

Posted 10 March 2005 - 08:52 AM

nikoli vec nicesra iz kolekcije fructis - groze, prhlaja se od takrat sploh ne morem znebit
  • 0
here I am! now what are your other two wishes?

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 March 2005 - 09:20 AM

A res? Meni je pa ravn Fructis odličen. (je pa res, da nimam problemov s prhljajem, fantu ga je pa naredil).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2005 - 10:47 PM

Nikoli več ne kupim nič od MaxFactor-ja (ne laka, ne maskare, ne pudra), pa kakšni Dove-ji, Baleje, ipd. me že a priori odbijajo.
  • 0

#27 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 18 March 2005 - 11:36 PM

QUOTE(vipercat)
nikoli vec nicesra iz kolekcije fructis - groze, prhlaja se od takrat sploh ne morem znebit


enako!!! na zacetku sm bila navdusena nad njim zdj pa moji lasje nicemer niso vec podobno, fuj,....ne vem kako naj jih spravim k zivljenju(uporabljala pa sm silk and shine)
  • 0

#28 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 19 March 2005 - 09:39 AM

meni je pa fructis super...pa tudi uporabljam silk and shine biggrin.gif
  • 0

#29 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 March 2005 - 01:01 PM

Meni je tut fructis naredu grozno škodo na laseh ermm.gif Sm se pol prb.dve leti borila prot prhljaju da je končno izginil...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:07 PM

Jaz pa sploh še nikoli nisem kupila ničesar, kar bi mi bilo potem izrazito slabo, tako da ne vem kaj bi tle napisala.

Kupujem sicer ogromno kozmetike, ampak vedno prej dobro premislim tako da še nisem imela kakšnih zelo slabih izkušenj.

Mogoče edino ne bi več kupila nobene obarvane kreme za obraz, ker na meni to vse ful čudno izpade oz. ne funkcionira, kot bi želela.
  • 0

#31 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 01:27 PM

- pudra Nivea in Sans Soucis
- sampona Garnier, Herbal in El Vital
- NIC od Max Factorja
- vlozkov Always
- secret deodorantov
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:29 PM

Gisele ob tvojem postu sem pa tudi jaz dobila en flash ... in sicer Secret deodoranti.

To je pa res živo sranje, vsaj meni so obupni ... sploh tisti, ko zavrtiš pa pridejo ven taki beli črvički (deodorant krema). Tisto mi je res obupno ...
  • 0

#33 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 01:33 PM

Secret deo.je tud meni cist mim! :banghead:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#34 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 March 2005 - 01:45 PM

jaz pa res NIKOLI več nebi tistih suhih deodorantov, kot neka bela krema.
Na zunaj zgleda navadno,na obleki ki ni bela pa se poznajo beli madeži. posebej na temnih kratkih majicah. v stiku so, pa dry piše na ovitku.
  • 0

#35 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16912 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 04:04 PM

Trenutno zagotovo vem, da nikoli več ne kupim Miss Sporty korektorja in Niveinih stripov za ogrce. Basta
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 04:13 PM


Šampona Nutri Gloss.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 04:18 PM

Never ever ever Fructisa in pa Pantena... Men je Pantene čist uniču moje (prej lepe, dokaj goste) laske...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 05:22 PM

Ne bi več kupila nič od Pantene, šamponov od Herbal Essences in Avon Advanced Techniques šamponov, krem od Nivee in Avona (razen mogoče M24), one dvojne maskare od Maybelline, ker je res šokantno zanič, pudra Revlon CS Natural, ker mi je totalno mašil pore ... pa še kaj bi se verjetno našlo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 26 September 2006 - 07:50 PM

Dilema, kako to da ti je ta puder mašil pore, kaj ni bilo ocenjeno, da je nekomedogen? Sam zanima me, ker mam probleme z mozolji, pa ga uporabljam... huh.gif

Drgač pa jaz nikol več ne kupim odstranjevalca MU od essence, odstarnjevalca laka od Essence, Niveinih izdelkov - so preagresivni, pa sama kemija... Ne kupim tudi pantena, herbal essences, oriflamovih krem etc.


(Zakaj pa vam niso laki od manhattna fajn, pa maskara Lash arhitect - men je tale super!)
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#40 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 September 2006 - 08:12 PM

Nikoli več Gliss Kur eliksirja za lase (z nekakšnimi olji).

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users