Jump to content


Photo

Cesa ne boste nikoli vec kupile?


  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#1 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 30 January 2005 - 02:03 PM

Jaz sigurno:
-Niveinega gela za umivanje obraza
-niveinih lakov
-maskaro lash architect od l'oreala
-maskara Lash Expansion od Maybelline
-fa gela za tusiranje
pa se kaj bi se naslo!
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 January 2005 - 03:19 PM

Meni so stvari od Nivee po sestavinah sodeč, porazne. Nikoli več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 January 2005 - 07:16 PM

Zdaj sem ves čas razmišljala, kaj bi napisala, kaj je takega, kar nikoli več ne bi kupila. Pa vem, da velikokrat rečem, da tega pa ziher več nikoli. Zdaj pa mi ne pade na kraj pameti niti ena stvar. ermm.gif

Vem samo to, da maskar od Jade nikoli ne kupim več.

Če se še kaj druga spomnim, napišem. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#4 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 30 January 2005 - 07:36 PM

Jst pa nikoli več ne bom kupla stvari od Garnier, ker so ibr zanč. Sm že probala ene par krem od garniera + mleko za telo + tonik, in tako dalje in je biu učinek res zanč - sploh nobenih rezultatov - kvečjemu slabše je bilo. Sploh to kar je ta obraz ODSVEUJEM. Edino gel za umivanje obraza Garnier Pure se mi zdi kar soliden.

Še eno vprašanje: zakaj vam Nivea ni všeč. Sama nimam glih ustvarjenga mnenja o te znamki - se mi zdi čisto povprečna, edino mleko za suho kožo je ful dobro. Mam gel za umivanje za mastno kožo pa še tonik. Rezultati niso ravno slabi se mi pa zdi da bi lahko bli velik boljši. A kera kej priporoča da ne odperam novga topica 8) 8) biggrin.gif

čaw čaw
  • 0
*************

#5 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 30 January 2005 - 08:01 PM

Jst mam zdej en gel za čiščenje obraza Balea od Dm-a in tonik za čiščenje Clean & Clear v modri barvi...pa se mi zdi da super skupaj delujeta wink.gif prov fajn koža je po tem.
Kaj pa ne bom nikol več kupla...hmmm...zihr ne prozornega laka od Oriflema,pa manhetnovega pudra...brezveze zadeva evil.gif ...še kej bi se našl,sam mi trenutno ne pride na misel ermm.gif
  • 0
user posted image

#6 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 31 January 2005 - 04:39 PM

maskar od Jade,
večine stvari od Balee (stvari za suho kožo in čiščenje obraza, za lase),
Nivea gela za tuširanje, niti pene za tuširanje,
Subrine,
poceni lakov iz DMja...
  • 0

#7 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 31 January 2005 - 07:46 PM

Kar je za nekoga dobro je za drugega slabo. Vsake "oči imajo pač svojega malarja". Tudi jaz nekaj izdelkov ne bom kupila nikoli več. Dobro da je v trgovinah velika izbira, da se lahko odločiš za svoj okus in potebo.

LP J
  • 0

#8 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 06 February 2005 - 09:51 AM

Jadranka a ti kupuješ izdelke po občutku? Poznaš sestavine ki so dobre in tiste ki niso dobre? Glede na to da svetujše drugim je to že skoraj nujno potrebno oops.gif
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 February 2005 - 06:48 PM

Kar se tiče Nivee. Sestavine vseh skoraj krem za obraz so zanič. In te kreme resnično niso vredne denarja. Poleg tega na veliko kremah piše, da vsebujejo UV filtra, v bistvu pa vsebujejo samo UVB zaščito, ki je sploh premalo.
Kar se pa tiče Garnierja, mam pa pohvale. Total comfort je odlična za suho kožo, Fresh pa za mešano. Pa še poceni kreme so. Pa s fajn sestavinami.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 February 2005 - 07:26 PM

DOVE sampon, nikoli! Toliko je blo govora po TV, in reklame...pa je za en drek, lasisce me tako srbi, pa kr prhljaj mi neki plese po glavi... cry.gif evil.gif mad.gif
  • 0

#11 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 06 February 2005 - 11:28 PM

Se strinjam z sonchiko! Kremici od Garnier sta čudoviti. O nivei pa ne bi zgubljala besed. Nekateri izdelki so prave alkoholne bombe, nekateri imajo sestavne ki ti zapackajo pore, v glavnem nič dobrega oops.gif
  • 0

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2005 - 08:48 AM

Če katero zanima, katere sestavine so OK in katere ne, naj mi pošlje PM in ji bom poslala spisek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 10 February 2005 - 05:12 PM

Predlagam Sonchiko za glavno svetovalko na tem forumu oops.gif

Mislim da Jadranka in Nadi ne veste toliko kot Sonchika ali se motim? oops.gif
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2005 - 05:25 PM

Jaz imam komaj kanček znanja o tem, tako da raje ne bi bila nasvetodajalec. oops.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 February 2005 - 06:10 PM

Mislim da je zdajšnja izbira (Jadranka, Nadi) najboljša...
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2005 - 06:18 PM

Tudi moje mnenje je takšno. Jaz samo dajem nasvete. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 February 2005 - 08:09 PM

Hej

me veseli, da imamo na forumu fajn punce, ki vejo veliko o kozmetiki, delijo izkušnje in nasvete, svetujejo.smile.gif Vseeno pa, všeč ali ne všeč, Jadranka in jaz ostajava moderatorja, kar pa ne pomeni, da ustvarjava nove teorije v kozmetični industriji. S skupnim znanjem, vseh sodelujočih na tem forumu, lahko odkrijemo vse resnice o kozmetiki in kar je najpomembnejše, da le-te delimo tudi z drugimi, ki forum samo berejo.
Zato vas vabim vse k sodelovanju...smile.gif

LP Nadi
  • 0

#18 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 10 February 2005 - 08:48 PM

Se pridružujem mnenju svoje kolegice Nadi, o tem, da je super da imamo tako fajn punce, ki tako veliko vedo o kozmetiki. S skupnim znanjem in nasveti bomo pomagale marsikateri punci pri problemih, sicer pa velikokrat prav podebatiramo o kakšni stvari, saj so mnenja različna in prav je tako.
Kdo o čem več ve, pa se menda ne bomo prerekale, saj je spletna stran med drugim namenjena razvedrilu in prijetnim uricam, mar ne?

LP J
  • 0

#19 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 08 March 2005 - 01:53 PM

Ola

Jaz pa uporabljam skoraj vse od Nivee in sem zelo zadovoljna (celotno kolekcijo Nivea Visage Young,lake N.B.sea extracts,...)
Imam namrec dokaj obcutljivo kozo in ne smem uporabljati prevec agresivnih cistil,krem,...
Zdej ste me pa kar mal prestrasle-kaj pa je narobe s temi izdelki???

Jaz pa absolutno ne bom vec kupila:
lakov od Manhattna
gel za ciscenje aknaste koze od Manhattna-preagresiven
Krkino parfumirano mleko za telo
sencil od Oriflamea(se mi oci solzijo)

Pa lep dan
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 March 2005 - 03:20 PM

Če ti Nivea paše in ustreza, jo uporabljaj še naprej. Slaba je pa zato, ker kreme v večini primerov nimajo kaj prida antioksidantov in na pomembnih mestih v kremi se nahajajo konzervansi. Le ti so lahko v manjših količinah, v teh kremah so pa našteti že na začetku spiska sestavin.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users