Jump to content


Photo

Osvežilni robčki


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#21 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2006 - 08:47 PM

A niso ti od Nivee polni nekih peg-ov? Al se napačno spomnim. Najraje bi si kupla Babylove robčke, se mi zdijo po sestavinah še najboljši, ker pa nimam DM-a nikjer v bližini bom vzela Sparove al pa Pampers.
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 July 2006 - 06:57 AM

Mislim, da so polni PEGov, ja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 July 2006 - 08:02 AM

Joj, Pampers robčki še za otroke niso najboljši, zato se raje ne brisat z njimi. Sploh ne po podvozju biggrin.gif
V Watsonsu imajo Babybream robčke, ki so čisto nežni in dosti bolj primerni.
  • 0

#24 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 18 July 2006 - 08:45 AM

QUOTE(Nasty)
Me2 me 2! biggrin.gif


like me. meni so nekako najbolj vsec od vseh..
  • 0

#25 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 July 2006 - 12:55 PM

QUOTE(sonchika)
Mislim, da so polni PEGov, ja.


Kaj so PEGi? A so škodljivi?
  • 0
Memento mori.

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 July 2006 - 01:10 PM

meni ebelin robčki zmagajo pred beautybaby.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 July 2006 - 01:21 PM

Glede PEGov ni nič dokazano, ampak naj bi bili škodljivi. Boljša preventiva kot kurativa.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2006 - 05:49 PM

QUOTE(rona)
Joj, Pampers robčki še za otroke niso najboljši, zato se raje ne brisat z njimi. Sploh ne po podvozju biggrin.gif
V Watsonsu imajo Babybream robčke, ki so čisto nežni in dosti bolj primerni.


Kaj pa je narobe s Pampersi? ermm.gif Kar sem sestavine videla, se mi zdijo boljši kot pa npr. Lumpi robčki.
  • 0

#29 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23472 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 July 2006 - 06:09 PM

Jaz sem zadnjič kupila te robčke:
IPB Image

in moram rečt, da dišijo FENOMENALNO! so izvlečki kamilice in islandskega lišaja!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#30 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 July 2006 - 12:19 PM

QUOTE(Marmelada)
QUOTE(rona)
Joj, Pampers robčki še za otroke niso najboljši, zato se raje ne brisat z njimi. Sploh ne po podvozju biggrin.gif
V Watsonsu imajo Babybream robčke, ki so čisto nežni in dosti bolj primerni.


Kaj pa je narobe s Pampersi? ermm.gif Kar sem sestavine videla, se mi zdijo boljši kot pa npr. Lumpi robčki.


Pampers robčki so polni lontiona, ki naj bi bil namenjen negi kože
in že pri otročku (moja je stara 14 mesecev) v plenički tist parfum zakuha in dobi en tak zelo čuden vonj.
Nisem rekla, da je sestavinsko z njimi kaj narobe, ker nimam pojma o sestavinah imam pa praktične izkušnje z uporabo.
  • 0

#31 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2006 - 03:58 PM

Jaz tudi uporabljam osvežilne robčke, predvsem za na kakšna potovanja, kakor ste že povedale!

Drugače pa so mi "rešili življenje" NIVEA baby robčki za ritko, ker sem na morju fasala vnetje nožnice (ne notri, ampak koža okol me je ful pekla in vse me je ful srbel!!!) in sem se zjutraj in zvečer mazala/čistila s tem robčki in se je tako po parih dneh vse umirilo!
Dobro, da sem vzela takšne robčke, ki so tudi namenjeni intimni uporabi (če je dobro za dojenčkovo ritko, je tudi za mojo češpljo) ;)


(zarad vnetja tud s fantom nisva mogla seksat cel teden... pa še sama sva bla na morju- je blo kr grozn!!!!!! sad.gif )
  • 0

#32 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2006 - 10:38 PM

Sem nabavla Nivea robčke tudi jaz, upam, da bojo v redu, itak jih rabim sam za 3 dni smile.gif
  • 0

#33 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 07 August 2006 - 07:19 PM

am..a to tiste kai jih je Claudija prilepla al ktere druge?...če so keri drugi lahko prosim slikco?...tnx smile.gif
  • 0

#34 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 08 June 2008 - 08:15 PM

Da malo obnovimo temo;)

Zanima me katere uporabljate za osvežitev v poletnih dneh, ampak da se po njih ne lepi vse?





  • 0

#35 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 10 June 2008 - 01:53 PM

jaz uporabljam alkoholne lunette, so bolj novi, te imam za potovanja, vedno kakega v torbici. Za intimne predele pa uporabljam Johsonove baby robčke.
  • 0

#36 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 10 June 2008 - 04:12 PM

Pokica, tej Lunette so razkužilni robčki verjetno? Sem nekaj prebrala da naj bi bli fanj

Kaj piše na njih?
  • 0

#37 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 10 June 2008 - 06:06 PM

Uuu jaz tudi te lunette robčke uporabljam smile.gif res se nič ne popajo in so samo iz alkohola in vode in so res za dezinfekcijo česarkoli. Kupila sem jih zaradi menstrualne skodelice potem sem jih pa začela uporabljat za vse drugo smile.gif ker se tudi ne posušijo.
  • 0

#38 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 03 January 2009 - 08:12 PM

jaz pa najbolj pogosto uporabljam razne baby robčke na wc-ju.
včasih če sem lena, za pred umivanjem obraza če imam ogromno MU gor, pol pa dokončam z vodnim umivanjem.
trenutno imam od Babylove s kamilico (svetlo zelena embalaža) - so kr fajn - posebej cenovno so super.
za poleti in na potovanjih pa so nujni. tudi za intimno čiščenje ne uporabljam posebnih.

V glavenem sm ugotovila, da čeprav prodajajo čistilne, intimne, za odstranjevanje MU, deo, vlažilni (razkuževačni) Wc papir in še ne vem kaj, imam za vse te namene najraje baby robčke.
  • 0

#39 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 04 January 2009 - 10:02 AM

Jst uporabljam od Beauty: Fresh&Clean robčke. Kr prisegam na njih, so mi zlo zlo fajn, cenovno ugodni, velik jih je not (60), lepo dišijo, pa še tako embalažo imajo, ko se prov z nekim pokrovčkom zapre tisto vrečkico, ne samo s tistim trakom. Prodajajo jih pa v DM.
Te robčke uporabljam za pod pazduho, dekolte, vrat, pa dostikrat tudi za odstranjevanje make-upa, so zlo fajn.

Kar se pa intimnih robčkov tiče: jih pa zlo redko kupim... Verjetno se boste zgražale, ampk dostikrat kar tiste fresh&clean uporabim za tamalo, če jo rabim na hitro osvežit. Ful nism občutljiva na take stvari..

Aja pa še to: ja, osvežilni robčki so prfektni za po sexsu k si ves prešvican. Pa tudi, če kdaj kako drugače poskrbim, da fantu pride, me potem vedno prosi za te robčke, da počisti janezka in janezkove "izločke" twisted.gif oops.gif oops.gif
In to mi je zlo zlo všeč biggrin.gif Ker na začetku je bil tak pacek, da je samo malo razmazal z navadnim robčkom vso packarijo pa je bilo zanj opravljeno wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#40 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 04 January 2009 - 07:16 PM

Je kera že imela robčke od L'occitana? Eni so osvežilni drugi pa nekakšni deo robčki. Sestavin ne najdem za nobene ampak iščem kakšne čimbolj naravne zato me zanimajo teli, čeprav predvidevam da so polni kemije ermm.gif
  • 0
We must let go to live on.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users