Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#41 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 01:26 PM

Tega pa nisem vedela.

Kje pa na Pobrežju to, ker zdaj imam v mislih le tisti fitnes v zgornjem nadstropju v Brezju, tam ko je spodaj tudi kafič Nena. A misliš tam?
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#42 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 26 May 2004 - 01:42 PM

Mislim da je forma fitnse, v glavnem je pa tam pri pokopališču Pobrežje. Vsaj tak mi je rekla ko sem jo klicala. Pa je prijazna, bom vidla kako in kaj.
  • 0

#43 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 26 May 2004 - 01:43 PM

U napaka - mislila sem fitnes!
  • 0

#44 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 03:33 PM

Ok, hvala Sončica! smile.gif

Pa javi, kako bo kaj, če si boš dala delat v bližnji prihodnosti. wink.gif
Pa čim manj bolečine ti želim! smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#45 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 03:34 PM

Aja, pozabila sem vprašat, kje bi pa imela piercing?
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#46 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 26 May 2004 - 03:47 PM

Hvala! Bom javla, brez skrbi! Dala pa ga bom v popek-standard. Ampak si ga ful želim, pa ful mi je lep, tak da že komaj čakam!
  • 0

#47 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 27 May 2004 - 05:24 PM

Jolanda ali Joly po domače; jaz sem si pri njej dala delat piercing v popek in v nos pred dvemi leti, ko je delala še v pekarni. Nisem vedela, da ima zdaj svoj salon. laugh.gif Bom šla malo pogledat uhančke. wink.gif Oboje me ni prav nič bolelo in tudi zacelilo se mi je brez problema. Moja kolegica si ga je pa dala ven, ker ji ga je telo izločilo, se ji je začel malce gnojit, pa tudi na sam material iz katerega so narejeni pircingi je lahko kdo alergičen oz. ga lahko telo zavrne. Narejeni pa so iz kirurškega jekla, titaniuma, nikoli pa samo iz srebra,... itd. Ženska je pa razred zase-faca

Uspešno prebadanje

LP
  • 0

#48 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 28 May 2004 - 07:32 AM

Sem že bogatejša za eno luknjico in en kristalček! Sem si ga dala delat v sredo pri Jolandi, pa je ženska res ful v redu, ful prijazna, vse ti razloži pet krat če ti kaj ni jasno. Mene osebno je malo zapeklo ko mi je nardila luknjo, zdaj pa bomo vidli. Upam da bo vse ok!
  • 0

#49 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 12:25 PM

Zdaj le pridno čisti piercing po navodilih, ki ti jih je dala. Če bi pa že bilo kaj narobe jo pokliči in bosta takoj uredili. Moji kolegici se je začel malce gnojit in ji je samo uhanček zamenjala (prej ga je imela iz kirurškega jekla, potem ji ga je zamenjala z titaniuma in je bilo vse O.K.). Tak, da; pridno skrbi zanj v času celjenja. wink.gif

LP
  • 0

#50 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 May 2004 - 12:33 PM

O, Sončica, super! biggrin.gif

Smem vprašat, koliko si plačala?

Drugače pa, kot ti je rekla Sasmo, le pridno ga čisti in opazuj, da vidiš, če se lepo celi. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#51 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 28 May 2004 - 12:45 PM

Skupaj z uhančkom sem plačala 6.000 SIT, če je to veliko ali ne pa nimam pojma. Men se ni zdelo ful grozno. Sej zdaj ful pazim, čeprav sem ga danes prvi dan že lahko pokazala!
  • 0

#52 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 12:56 PM

To je poceni, moj fant si ga je dal pred, uf... 4-5 leti delat tudi nekje v MB in je plačal 10.000,oo. rolleyes.gif, je pa tudi odvisno kakšen uhanček si izbereš, tukaj so razlike v ceni. V materijalu iz katerega je narejen, kristalčkov, barve,...itd, tako kot pri vseh nakitih. wink.gif Pa uhančkov tudi ne kupovat nekje na kakšnih 'štantih' kjer ti ne znajo niti povedati iz česa so narejeni. Jaz najraje grem tja kjer sem si dala naredit piercing (v mojem primeru pri Joly) in vem kaj kupim, pa še naročiš lahko kakšnega posebnega iz kataloga, tako kot smo ga mi za darilo za našega prijatla. Pa če pri njej večkrat kaj kupiš ali pa če si delaš še kakšen piercing tudi ceno malo zniža. wink.gif

LP
  • 0

#53 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 28 May 2004 - 01:38 PM

Ne, sej uhanov ne mislim kupovat kr nekje. Raje grem k njej, pa dam nekaj več denarja, pa vem kaj imam, kot pa da dam en kič al karkoli že, potem pa imam več problemov kot koristi.
  • 0

#54 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 May 2004 - 02:01 PM

Ja, meni se tudi ne zdi drago to. Jaz sem za v jeziku dala 8.ooo, se mi zdi, da je takrat Leja imela za v popku 5.ooo, ampak nisem prepričana.

Meni takrat ni bilo škoda dat tistih 8 tisoč, pa uhan zraven, pa še potem, ko sem si prišla po manjšega, sem ga dobila zastonj, če sem pa si hotela zamenjat diamantek, pa sem zanj plačala 500 sit. Pa tudi lahko sem naročila iz kataloga.

Jaz tudi ne kupujem na štantih, bog ne daj, sploh za jezik. sad.gif

No, lepo vedet za to Joly, bomo si zapomnili. wink.gif

Lep pozdrav
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#55 Nina

Nina

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 29 May 2004 - 12:33 PM

Ej kje pa je ta Lejla V Mariboru ki dela tatooje?Pa je že ktera preverla novi salon v MB,kjer delajo piercinge in tatooje???Ja jst sem si tud dala v popek že pred leti pri Lei in je blo res vse tko kot mora bit pa ful je prijazna,jo zelo priporočam
  • 0

#56 xina

xina

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Kranj

Posted 30 May 2004 - 12:58 PM

Ojla!
Jst sm si pred približno 3-mi mesci dala uhanček v popek, zdej sm pa nekje prebrala, da če si prebodeš popek, se ti skrajša ŽIVLJENSKA DOBA cry.gif ! a MOGOČE GDO VE ČE JE TO RES, K JE MENE ZDEJ FUUUL STRAH?
  • 0

#57 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 30 May 2004 - 05:13 PM

Jst sm nekje prebrala samo.da ce mas uhan v popku se ti samo ena energija al čakra prekine...d se ti pa lajf skrajsa..mal prehuda tole rolleyes.gif
mejte se LP 8)
  • 0

#58 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 May 2004 - 06:19 PM

Hej,

mislim, da še marsikaj zmanjšuje življenje ermm.gif

LP N
  • 0

#59 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 30 May 2004 - 07:31 PM

emm..jst mam pa en question oops.gif emm jst sm si dala u sredo piercat popek, pa mam zdej rdec okol rane pa mal se mi gnoji.. pa mi je ena kolegica rekla, da mam premejhn uhan. k mi una palcka sploh nc vn ne gleda, in kao da to full ni dobr, pa da se mi bo gnojil. a kdo ve, ce je to res?kok uhana bi pa mogl vn gledat? sam mi je cudn, k mi je zmerla prej kok je velik uhancek pa je pol glede na velikost naredla lukno. aja dala sm s ga pa u Lj u exitu.
papa wink.gif
  • 0
i feel like flying tonight...

#60 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 30 May 2004 - 09:06 PM

QUOTE(MyStiQu3)
emm..jst mam pa en question  :oops:  emm jst sm si dala u sredo piercat popek,  pa mam zdej rdec okol rane pa mal se mi gnoji.. pa mi je ena kolegica rekla, da mam premejhn uhan. k mi una palcka sploh nc vn ne gleda, in kao da to full ni dobr, pa da se mi bo gnojil. a kdo ve, ce je to res?kok uhana bi pa mogl vn gledat? sam mi je cudn, k mi je zmerla prej kok je velik uhancek pa je pol glede na velikost naredla lukno. aja dala sm s ga pa u Lj u exitu.
papa wink.gif


Kva?? Ej nic te ne zastopim. Ponavadi ko ti preluknajo dobis medicinskega torej krogec. Redko ti dajo ze pravega sam tudi pravi (ce ni okrogel) ima bunkico kjer pac "zapres"
Tko da mal opisi bolj natancno. Ce pa mislis na "palcko" ki gleda mal ven iz popka in je med "glavico-bunkico" je pa nekaj mora biti. Je pa res da se ti skozi cas ta palcka "podaljsa" tko se ti koza pac nardi (vem k sm dala uhancek skrajsat in je palcke blo zlo mal zdej pa ta "palcka" je mal navidezno daljsa)

Drgac pa punce kje kupujete v LJ uhancke. Namrec jaz nosim zlatega (rumeno zlato) zato ker je to grlo tanko oz "palcka" 1.2mm iz medicinskega jekla pa poznam da ma sam nad 1.8 in to mi je kar preveliko. Jaz ce kupim kupim v zlatarstvu Modic na Trubarjevi.
  • 0
lp, Vrtnica




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users