Jump to content


Photo

Nohti in težave z njimi


  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#41 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 09:10 AM

Nohti se mi obupno plastijo cry.gif Ni važno, če imam gor lak ali ne, nič ne morem z njimi, ker ob vsaki priložnosti odpade kakšen kos nohta. Kaj naj storim? Vem, da bi utegnila pomagat boljša prehrana, ampak to je bolj dolgoročen cilj, jaz rabim nekaj za prvo pomoč, ker še cene ne morem odlepit dol z artiklov.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#42 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 23 November 2009 - 09:26 AM

FTSE, hvala za odgovor smile.gif

Hevea, pojma nimam kaj lah nardiš...Men se tudi to občasno dogaja, in rečem ti lahko samo da ne tikaj nohtov..
Meni pomaga da mam gor ene 3 plasti laka.
Da sem brez laka se mi v 2-3 dneh vsi nohti polomjo, razcepjo in razplastijo biggrin.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2009 - 09:31 AM

Jaz imam Essence ULTRA STRONG Nail Hardener (srebrna pakunga) in dela čudeže. Moji nohti so bili prej totalno plasteči, kr take koščke sem si lahko dol trgala, zdej pa so trdi ko beton in lahko imam dolge kolikor hočem. Je pa še en Essence Nail Repair, ampak tisto ni nič kaj učinkovito, tako da mora bit nujno Nail Hardener. Prej sem imela Essie Millionails, ki je tudi zelo učinkovit, ampak ene 5x dražji.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 09:33 AM

A res, jaz imam pa ravno ta Nail Repair laugh.gif Bom definitivno probala s tem, poceni ftw. Hvala.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#45 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 November 2009 - 10:23 AM

Hevea, sem imela oz. imam občasno še isti problem, ampak imam itaq stalno nalakirane nohte, tako da so pač občasno rahlo 'utrujeni'. Kadar opazim, da se mi začnejo plastiti (pa še to ponavadi samo kazalec in sredinec), si dam gor eno plast Microcella, pustim dan dva, potem dam dol, pa še enkrat, pa mogoče čez lak. Meni pomaga, sem pa dala 2 krat zagotovo čez Microcell kuro, in je tudi pomagalo. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#46 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 03:35 PM

Hvala, jaz sem si sedaj sicer kupila to Essence čudo, pa sem ga že napackala gor, pa da vidimo, kaj bo. Morda bedasto vprašanje - v kolikem času naj pričakujem spodobno izboljšanje?
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2009 - 07:58 PM

Jaz menjam manikuro ene 2x do 3x na teden, rezultate pa boš zagotovo videla v roku 14 dni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 08:00 PM

Super, hvala!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#49 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 November 2009 - 08:52 PM

Sm gledla tega nail hardnerja danes, pa ga pol nism vzela. rolleyes.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#50 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 23 November 2009 - 09:23 PM

Omg jaz sem mela tega v srebrni pakungi doma in sem ga skoz "srečevala" zdaj ko pa grem po njega da bi si namazala nohte (preden sem prebrala to sem misla da je kr neki drek) pa ga ni NIKJER. :|
  • 0
Memento mori.

#51 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2009 - 09:51 PM

Hjaja, tako je, ko imamo ne znamo ceniti, ko izgubimo, pa v jok. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2009 - 11:49 AM

Meni so se nohti plastili, ko sem uporabljala lake za nohte. Ko sem pa s tem prenehala, se je pa vse lepo saniralo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 November 2009 - 12:27 PM

Ja, ampak mi bi rade imele lepe nohte, in nalakirane tudi. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#54 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2009 - 05:12 PM

laugh.gif

Moja težava pa so ful ne-bele, prozorne konice (kar gre čez prstno blazinico). A se da to kako porihtat, ker zgledajo nohti nenalakirani precej grdo cry.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#55 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 November 2009 - 05:25 PM

Baje da jih limonin sok lahko posvetli.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#56 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 27 November 2009 - 10:19 AM

DiLeMa, a ta essence hardener (sem ga kupila namreč smile.gif ) nanesem spodaj kot podlak lahko, ga imam skupaj z lakom dva dni gor in potem spucam, pa nimam en dan nič in potem tko naprej skoz?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2009 - 12:20 PM

Zakaj ne bi imela en dan nič? Jaz ga imam nsos na nohtih, ker lak deluje tudi kot zaščita pred mehanskimi poškodbami.
Nanesem ga kot podlak in potem ko je manikura že zlizana, pač vse odstranim in takoj na novo namažem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 27 November 2009 - 12:23 PM

V navodilih piše, naj bi se ga imelo med 3tedensko kuro gor dva dni, pa potem en dan odmora in tako naprej 3 tedne. hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2009 - 01:17 PM

Jaz se tega ne držim. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 27 November 2009 - 01:32 PM

No sej, meni je tudi boljše te dneve brez preskočit, ker so samo nalakirani lepi videt.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users