Jump to content


Photo

Nohti in težave z njimi


  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#1 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 23 June 2009 - 10:24 AM

Zivjo!

Zanima me katere odstranjevalce lakov uporabljate. Jz sm jih sprobala ze kar nekaj pa nisem se nobenega dobrega nasla. Uporabljam take k so brez acetona (Isa Dora, Sephora ipd) sam mi vedno nohte "pobelijo" in mam obcutek da mi jih cist izsusijo zato pol vedno moram vitamincke gor dajat. No pa me zanima ce obstaja kak odstranjevalec k tudi neguje nohte.

Pa se eno vprasanje mam. Vem da sm pred leti brala o lakih ki "zapolnijo" kaksne vdolbince k se pojavijo na nohtih (se posebi na nogah) pa sm zal ze pozabla katera firma jih ma - ter katera linija je to.

Hvala za odgovore!
  • 0
lp, Vrtnica

#2 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2009 - 11:57 AM

Sante je zelo pohvaljen, čeprav je potrebno malo več truda, da odstraniš lak, stane 3, 95€ v Müllerju. Teli odstranjevalci so pri men itak potrošna roba. Jaz uporabljam Jade Maybelline, brez acetona in mi je super.
  • 0

#3 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 23 June 2009 - 01:42 PM

Od Afrodite, plave barve. Ponavadi je akcija 2 za ceno enega, tako da se mi bolj splača, vsebuje pa aceton.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#4 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 23 June 2009 - 02:25 PM

IPB Image
Mogoče tole misliš?
Na tak način vem da je imel tudi oriflame eno zadevo.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#5 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 23 June 2009 - 04:12 PM

Ja neki takega sam tist kar mislim so bli ze laki k so meli to notr tk da nisi rabil nic posebaj spodaj dajat
  • 0
lp, Vrtnica

#6 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 June 2009 - 08:58 PM



Jaz uporabljam Afroditinega z oljem grozdnih pešk, mi je najboljši. Pa še smrdi ne tok, kot drugi. smile.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2009 - 03:54 PM


Jaz uporabljam Avon roza odtranjevalec. Takisto ne smrdi toliko smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#8 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 09 August 2009 - 08:51 AM

Matr, te nohti ej. Lani sem jemala tiste tablete, pa očitno so pomagal, ker take nohte, k mam letos, omg, kakšen obup verymad.gif . Took se mi cepjo ene 3je, 4je nohti, da si lahko magar olupm eno plast do sredine nohta dol cry.gif . Pol je pa bedno, ker se mi laki petstokrat hitrej odkrušjo zarad tega. Sem si prav v ta namen med drugim fuul postrigla nohte, pa tud s tem ne pridem do dela nohta, ki bi se še skup držu. Nj spet tablete jem une Fidi? hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#9 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 August 2009 - 11:03 AM

Jaz mam katastrofalno spokano obnohtno kožico, kr non stop delam zaj ermm.gif Sm kr z Bepantenom začela mazat, kaj druga trenutno ne pomaga.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#10 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2009 - 12:58 AM

Punce, dajte mi malo povedat kaj naj uporabljam da spravim moje nohte v dobro formo.

Namreč meni se ful plastijoin mi proti konici vedno "spokajo" .. nevem če sem mela kdaj vseh 10 nohtov gladkih brez nekih razpok pa nevem česa vse..

Gel je res super .. končno sem bla enkrat zadovoljna z nohti, ampak nemorem si jaz kot 15 letnica privoščit da dam vsake tri tedne 30 € za nohte ..

Zato bi rada moje nohte malo spravla k sebi kr vseeno mi je pomembno da mam urejene.. če že ne neke manikure da so vsaj zdravi.

Tak da... kaj mi priporočate?
  • 0
Memento mori.

#11 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 August 2009 - 11:17 AM

Kako olje si nabavi pa maži vsak dan, Mavala ima eno tekočino, ki je dokaj dobra. Sicer je malo draga, 5 ml pride okoli 15€, ampak jo maš za dooooooolgo časa. Drugače pa kaki utrjevalci. Punce so hvalile Diklo, Microcell 2000 če se prav spomnim. Ali pa kake vitaminske dodatke, Fidibiotin al nekaj podobnega.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#12 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 August 2009 - 11:25 AM

Meni se zdi še najbolj učinkovita kombinacija vseh treh zgoraj naštetih tretmajev. smile.gif
  • 0

#13 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2009 - 01:31 PM

Mavala in Microcell.. se to vse da dobit v Milerju?
  • 0
Memento mori.

#14 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 August 2009 - 01:42 PM

Mavala ja, za Microcell pa ne vem
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#15 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 August 2009 - 10:44 PM

Tudi Microcell.
  • 0

#16 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 August 2009 - 06:54 AM

MicroCell preverjeno deluje, meni so se tudi non stop nohti plastili in lomili, pa sem dala čez kuro, in je bilo nekaj časa ok. In ravno sedaj opažam, da so se mi spet rahlo začeli, tako da sem si včeraj dala spet eno plast gor, pa danes še eno - pač malo bom nohtom spet pomagala, da pridejo k sebi. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#17 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2009 - 07:03 AM

Kinky, koliko časa pa si imela mir? Moji mami se ful ful lomijo nohti - prav tisto - pravokotno zalomljeni do živega....
  • 0

#18 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 August 2009 - 07:23 AM

Mah, full časa, recimo nekaj mesecev sploh ni bilo niti enega problema, ampak se mi tudi prej niso lomilil tako zelo kot tvoji mami, tako da bo mogoče ona potrebovala še kaj poleg MicroCella.

Naj omenim še, da imam nohte stalno nalakirane, in seveda potrebujejo kdaj pa kdaj regeneracijo. Bom imela MC nekaj dni gor, oziroma kuro bom naredila - en dan ena plast, drugi dan druga plast, potem dol, pa spet jovo na novo. Meni pomaga, oz. mi je konkretno v red nohte spravilo, zelo zadovoljna.


Prej: cry.gif


Zdaj: smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 19 August 2009 - 09:07 AM

microcell je fajn, sam ne tokrat uporabljat acetona kukr v navodilih piše, je bol mal dalj pustit gor lak, ker aceton unič in ni nč narejenga. men je pomagal. drgač mam pa zj od LCN nailpower pa je še bolš.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#20 Melaina

Melaina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 258 posts

Posted 19 August 2009 - 09:44 AM

meni je bilo zelo pomagalo olje za nohte od oriflame
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users