Jump to content


Photo

zobna krema in ščetka


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#41 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 09:22 PM

torej..če primerjaš eno recim za 5 čukov in eno za 20...je več al manj sam razlika v dodatkih...al je res tut FUL v kvaliteti. Mislim tk, da se pool sploh ne splača kupvat pocen električne, če ma isti efekt kt navadna?

Zihr ne bom dala velik keša zanjo, za kako okol 5 jurjev bi pa probala.
  • 0

#42 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 09:30 PM

QUOTE(Estera)
torej..če primerjaš eno recim za 5 čukov in eno za 20...je več al manj sam razlika v dodatkih...al je res tut FUL v kvaliteti. Mislim tk, da se pool sploh ne splača kupvat pocen električne, če ma isti efekt kt navadna?

Zihr ne bom dala velik keša zanjo, za kako okol 5 jurjev bi pa probala.


Te so za prvič čist ql. Zdaj kaj si ti pod pojmom kvaliteta predstavljaš ne vem točno...Dražje ti sigurno (upam vsaj) boljše očistijo zobe Ta sonicare al kaj je pač z ultra zvokom razbija obloge hkrati, ko ti čisti ipd. Zdaj če pa primerjaš med temi navadnimi se pa gibljejo od 5k pa do 10k odvisno od firme al je Oral B al Philips ipd..
  • 0

#43 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 09:46 PM

Pod kvaliteta si v bistvu predstavljam sam to, da mi dobr očisti zobe, da prepreči karies in zobni kamen. Da bi mi odstranil kak star vodni kamen ipd fore al pa barvne obloge ne, pa saj jih niti nimam. V bistvu me najbl zanima zato, ker bi si rada kvalitetno zobe prala (pa za majhen dnar, itk biggrin.gif ), predvsem zadnji del, ki ga z navadno krtačko zlo težk dosežem, al pa se mi ne da tam dolg čohat, ker se ne da tk hitr drgnit kot sprednjega dela. In se mi zdi, da zadnjemu delu en posvetim dovolj pozornosti....električna bi pa itk sama delala, sam za zob bi jo pač naslonla.
  • 0

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 February 2006 - 10:18 PM

QUOTE(Estera)
Pod kvaliteta si v bistvu predstavljam sam to, da mi dobr očisti zobe, da prepreči karies in zobni kamen. Da bi mi odstranil kak star vodni kamen ipd fore al pa barvne obloge ne, pa saj jih niti nimam.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 10:37 PM

Ester jaz jo vsekakor priporočam...delujejo tak vse na principu krožnih gibov kar tudi zobozdravniki priporočajo pri čiščenju z navadno ščetko. Te električne nimajo tako velikih glav tak da ščetineš potisneš še v najskitejši kotiček biggrin.gif
  • 0

#46 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 10:39 PM

OT:
Jao, da bi fant moj to bral, bi tak s stola pado od smeha, ker sem se mu smejala, ko si je zobe čistil z elektično pa me prepričeval kak je boljša...no zaj me pa poglej biggrin.gif
  • 0

#47 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 10:59 PM

QUOTE(Špela)
QUOTE(Estera)
Pod kvaliteta si v bistvu predstavljam sam to, da mi dobr očisti zobe, da prepreči karies in zobni kamen. Da bi mi odstranil kak star vodni kamen ipd fore al pa barvne obloge ne, pa saj jih niti nimam.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


oops.gif faaak, pa še k sem pisala sem se trudla, da naum slučajn vodni napisala, pa voila oops.gif
  • 0

#48 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 05 February 2006 - 11:00 PM

Strinjam se z vsem kar je bellini povedla. Pa že če logično pogledaš, ti navadna ščetka ne more tak dobro očistit, kot električna, ki naredi 10000 obratov na minuto al kolko že. Jaz uporabljam to Sonicare, pa mi je res dobra. Občutek po ščetkanju je neprimerljiv. Moja prva električna zobna ščetka je tudi bla neka navadna za 5 jurijov.
  • 0

#49 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 11:16 PM

QUOTE(Blondi)
Strinjam se z vsem kar je bellini povedla. Pa že če logično pogledaš, ti navadna ščetka ne more tak dobro očistit, kot električna, ki naredi 10000 obratov na minuto al kolko že. Jaz uporabljam to Sonicare, pa mi je res dobra. Občutek po ščetkanju je neprimerljiv. Moja prva električna zobna ščetka je tudi bla neka navadna za 5 jurijov.


Saj pol pa postaneš odvisen oops.gif in zahtevaš vedno več biggrin.gif
  • 0

#50 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 06 February 2006 - 07:13 PM

Jaz furam navadno aquafresh s čistilimi lamelami za jezik (al kak se že temu reče rolleyes.gif ) pa mi je čist v redu.... nimm nobene želje po kupovanju električne
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#51 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 07 February 2006 - 06:57 PM

Baje da električne zobne ščetke niso v redu, ker ranijo dlesni. Jaz imam kar navadno in zobno pasto od elmexa.
  • 0

#52 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 February 2006 - 07:02 PM

Jst mam navadno ščetko s tem, da ima daljše zadnje ščetine, ker mi je to zobozdravnica svetovala zaradi lažjega čiščenja modrostnih zob - imam vse 4.
Skoraj vedno imam zobno kremo, ki je "whitenning" wink.gif
  • 0

#53 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 February 2006 - 07:03 PM

QUOTE(MARELICA)
Baje da električne zobne ščetke niso v redu, ker ranijo dlesni. Jaz imam kar navadno in zobno pasto od elmexa.

To ne bo držalo. Meni z električno dlesni ne krvavijo. Prej so mi pa dostikrat.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#54 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2006 - 09:37 AM

Kako pa kaj z uporabo zobnih nitk?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#55 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2006 - 09:46 AM

QUOTE(URŠKA)
Kako pa kaj z uporabo zobnih nitk?


jo mam doma...tudi zobozdravnik mi je rekel naj jo uporabljam, ker mem preveč skupaj zobe ampak se skoradja nikoli ne spomnim. Tak enkrat na teden jo uporabim kar je zelooo premalo oops.gif
  • 0

#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 February 2006 - 10:17 AM

To je moja nočna mora. Vem, da bi jo morala uporabljati, ampak se sploh ne morem spraviti zraven. Uporabim jo samo takrat, ko čutim, da imam nekaj za zobmi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 February 2006 - 10:22 AM

js sem jo uporabljala nekaj časa, pa so mi začele kaj kmalu dlesni krvaveti ob uporabi (pa sm mela uno prevlečeno z voskom al kaj js vem biggrin.gif ) in si zej raje pač po vsakem večjem obroku (vsaj 4X na dan) zobe umijem pa je. tut z zobotrebci mam probleme s krvavenjem dlesni, ker so mi preostri.

mam električno braunovo ščetko in mi je full dobra, ker mi ne povzroča krvavenja dlesni. vsaka navadna ščetka mi ga je slej ko prej, ker mi je bla tut oral b velikost 35 (mislim, da najmanjša) prevelika. no, ne vem, kako nej povem, nisem pač v vsak kotiček mogla z njo prit in mi je električna neprimerno boljša. plus, veliko bolje očisti zobe.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2006 - 09:18 PM

.
Jaz sem si torej včeraj kupila od Welede zobno pasto Salt Toothpaste (modra pakunga), ki je bla tudi tukaj dobro ocenjena. In ojej, kakšno razočaranje!!! Govorim o okusu! Mene je kar naduvalo, komaj sem si zobke umila. Neverjetno ogaben okus, barva pa takšna driskasta. Ne vem no, če jo bom lahko uporabljala. Ona z ognjičem (oranžna pakunga) in z okusom po tistih ta legendarnih Bronhi bombonih je super, tale pa ne vem no..... kljub sestavinam močno dvomim, da bom zbrala še kdaj pogum in jo vtaknila v usta.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 February 2006 - 09:20 PM

QUOTE(Jenna)
Ona z ognjičem (oranžna pakunga) in z okusom po tistih ta legendarnih Bronhi bomboni je super


Jaaaaa, jst tudi OBOŽUJEM to zobno pasto!!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2006 - 09:23 PM

.
Jap, res je fina. Mi je žal, da nisem ponovno te kupla.
Je pa sprva filing čuden, ker je taka kremasta in se nič ne peni. In sprva nisem nikakor mogla umestit tega znanega okusa. Pol pa si je fant enkrat z njo umival in je rekel, da je kot Bronhi cukri in je bil misterij razkrit. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users