Jump to content


Photo

zobna krema in ščetka


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#21 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 03:16 PM

Prvič vidim. In kake so njene kvalitete?
  • 0

#22 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2006 - 03:19 PM

prednosti: brez fluorida, neagresivna pasta in super občutek ko si umiješ zobe. (jest si jih 4× na dan, a pretiravam?)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 February 2006 - 03:23 PM

Pomojem ne. Kje se pa kupi?
  • 0
Viens, reste ici!

#24 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2006 - 03:26 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Kje se pa kupi?

da nau zgledal kot reklama; jest sm kupla v Kalčku v BTC-ju wink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 February 2006 - 03:29 PM

Še dobro da sem iz Maribora. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#26 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 04 February 2006 - 03:34 PM

No jaz mam zdaj že ene pol leta električno krtačko Philips in ne prešaltam več na navadno krtačko biggrin.gif lepše mi zobe očisti, ne rabim pritiskat in mi je na sploh užitek si zobe umivat...Cel dan mam gladke zobe, ne pa da se mi že po enem obroku začnejo nabirat delci..fuuuj wink.gif
  • 0

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2006 - 05:48 PM

.
Jaz pa si že lep čas ogledujem zobno ščetko Sonicare ( http://www.scetka-sonicare.com/ ). Kmalu bo moj rojstni dan, hm hm hm..... biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 04 February 2006 - 06:08 PM

[quote=Jenna].
Jaz pa si že lep čas ogledujem zobno ščetko Sonicare ( http://www.scetka-sonicare.com/ ). Kmalu bo moj rojstni dan, hm hm hm..... biggrin.gif


.

hmmm a ni sonchika rekla, da jo bo dobla za darilo tudi...pa nič ni poročala kak je zadovoljna ermm.gif Sonchika?! biggrin.gif
  • 0

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2006 - 06:26 PM

.
Ona ima Oral B in je izredno zadovoljna! biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 February 2006 - 06:43 PM

YeeeeeeeeeeeeY 8) edino nastavki so ful dragi, 7k za 2. Se že zdaj sekiram, ker si morem drugi mesec menjat (btw:tudi jaz sem jo dobla za rojstni dan wink.gif )
  • 0

#31 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 06:52 PM

Ok, punce, sram me je povedat-ampk sem laik v teh zadevah-električne zobne krtačke v živ sploh še vidla nisem. Kaj so prednosti pred navadno, da se splača dat tolko keša? Men so obične čist ok, ampk me firbec matra,kaj je tak super v teh zadevah.
  • 0

#32 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 February 2006 - 06:55 PM

Imajo eno veliko prednost, imenuje se podpiranje lenobe IPB Image
  • 0

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 February 2006 - 07:06 PM

Braunova se bolj splača. Glave stanejo malo pod 3000 SIT. Pa gre dejansko za enako zobno ščetko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 04 February 2006 - 08:10 PM

QUOTE(Kami)
Zdaj sem pa kupila tisto krtacko iz reklame (se zdaj ne morem verjet, da sem nasedla :cussing: ), ki se kao jezik cisti. Pa ko sem probala sem skoraj bruhala!

Hehe, to se je tudi moji mami zgodilo. Baje je grozen občutek. ermm.gif

Jaz imam zobno ščetko Dr.Best, menjam jo na dva meseca. Kar se pa zobne paste tiče, je pa to ponavadi Aquafresh, čeprav sem se že naveličala okusa.
  • 0

#35 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 February 2006 - 08:22 PM

Še vedno vztajam pri z.ščetki Oral B in isti nitki, pasta pa Sensodyn - druge enostavno ne morem več, pa ne da ne pustijo fajn okusa, ampak je edina dovolj dobra za moje zobe.
  • 0

#36 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 04 February 2006 - 08:53 PM

QUOTE(Blondi)
Imajo eno veliko prednost, imenuje se podpiranje lenobe IPB Image


To pa ne bo držalo wink.gif jaz si z navadno krtačno nikoli nisem mogla omit zob tako kot mi jih ta moja...pa sem vzela čisto navadno philipsovo v avstriji za 10 eurov! Zaenkrat mi ta zadostuje! Meni je vedno problem bil očistiti zadnji del zob ta ščetka pa lepo s krožnimi gibi pride v vsak kotiček biggrin.gif Jaz sem prej tudi govorila, da so te električne tak za lenobe ampak sem hitro ugotovila, da so res dobre in še prej si gotov s čiščenjem.
  • 0

#37 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 10:44 PM

Zveni interesantno. Sam upam, da se bom lahk navadila na brneč filing v ustih biggrin.gif
  • 0

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2006 - 08:42 AM

QUOTE(pearl*bath)
QUOTE(Kami)
Zdaj sem pa kupila tisto krtacko iz reklame (se zdaj ne morem verjet, da sem nasedla :cussing: ), ki se kao jezik cisti. Pa ko sem probala sem skoraj bruhala!

Hehe, to se je tudi moji mami zgodilo. Baje je grozen občutek. ermm.gif

Kaj si ve nikoli ne ščistite jezika? Jaz si ga vedno. Res je, da moraš paziti, da ne ščetkaš pregloboko, ker ti gre na bruhanje. Je pa jezik velikokrat krivec za slab zadah.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 12:02 PM

A so use električne zobne ščetke tok drage (35 k ). A ma kakšna kako cnej, k to je pa res mal preveč( nism tok obsedena z zobmi )
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#40 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 12:20 PM

QUOTE(Lindsay)
A so use električne zobne ščetke tok drage (35 k ). A ma kakšna kako cnej, k to je pa res mal preveč( nism tok obsedena z zobmi )


Maš več vrst. Ene so na baterije (te jaz nebi vzela), druge pa se polnijo z elektriko (te so meni boljše). No in zaj maš rank od 10 eurov..tako sem si jaz kupla v avstriji, zdaj kolko so tu ne vem, pa vse do 50k. Je pa razlika zdaj al hočeš met samo ta ki je mehanična ali te nove, ki ponujajo še razne zvočne al kaj jaz vsem vse dodatke biggrin.gif Za vsakega se najde..potem pa samo še nastavke kupuješ, ko se obrabijo. Lahko jih več ljudi v družini uporablja..si pač samo nastavke menjate.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users