Jump to content


Photo

Gimnastična žoga


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#1 Chobits_

Chobits_

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts

Posted 16 August 2005 - 05:10 PM

Čaw!
Zanima me, če katera ve kje lahko kupim gimnastično žogo (tisto veliko tongue.gif ) - po možnosti na obali ali če se jo da naročiti preko interneta (predvsem kje)?

Mimogrede pa še vprašam kakšne vaje z žogo poznate in kakšni so rezultati?

Hvala biggrin.gif
  • 0

#2 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 17 August 2005 - 11:48 AM

hay!
ja jaz si jo glih prejšnji teden kupla tongue.gif

mam jo pa bol zato da lahko sedim z njo ob mizi

zdej jaz se m s celjskega konca tako da sm jo kupla v celju ( cena cca. mal čez 5000)

vaje sm dobla pa že zraven v škatli!

drgač pa če jo boš kupvala prek neta pazi glede velikosti žoge da nauš kupla prevlke al pa premajhne :!:

:blob5: evo tole moja žogica marogica
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#3 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 17 August 2005 - 09:35 PM

Čaw,

žogo si lohk kupeš v Sanolaborju oz. teh trgovinah z medicinskimi pripomočki. Možno je tut, da bi jo najdla v lekarni, če je bolj velka. (lekarna mislm biggrin.gif) Sam pazi tuki na ceno, ker je verjetn dražja. Drgač jih pa najdeš tut v kašnih blagovnicah.

Kt je pa rekla hudička: pazi na velikost!

Upam, da boš najdla fajno!!! Ful je dobr, k se jo mal navadeš: jst sem potem že po turško sedela na njej pa noge sem mela na miz ipd. Pol sem mela pa enkrat bližnje srečanje s tlemi, sem pa mal nehala zganjat akrobacije. oops.gif biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#4 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 August 2005 - 08:06 AM

QUOTE(žeula)

Upam, da boš najdla fajno!!! Ful je dobr, k se jo mal navadeš: jst sem potem že po turško sedela na njej pa noge sem mela na miz ipd. Pol sem mela pa enkrat bližnje srečanje s tlemi, sem pa mal nehala zganjat akrobacije. oops.gif biggrin.gif


ej a si se posnela žeula?
jaz bi full rada vidla kako je to zgledal
mislim ne padanje po tleh
ampak sedenje na žog pa met noge na mizi :hello1:

k pr men bi se to pomoje bol jalovo končalo, tak da bi se še kak let skup pol probal sestavt twisted.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#5 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 18 August 2005 - 04:39 PM

Ne nism posnela :thefinger: ... sedenje z nogami na miz: lohk se zmenva, se nek dobiva in ti pokažem! :bootyshake:
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#6 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 August 2005 - 09:04 PM

ŽEULA ZMEJEN!
SE PRIDEM KROHOTAT!!
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#7 tečnobica

tečnobica

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:nekje med nebesi in zemljo:-)
  • Interests:vse..

Posted 22 August 2005 - 07:38 PM

no tele žogce pa mene tud zanimajo...kok pa veš ktera je prava velikost..a jo lahk prej sprobaš al kak? pa upam da majo dost mejhne žoge(za mojo velikost bi ble ping-pong žogce ta prave laugh.gif )
  • 0
don't worry be happy

#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2005 - 07:49 PM

QUOTE(tečnobica)
no tele žogce pa mene tud zanimajo...kok pa veš ktera je prava velikost..a jo lahk prej sprobaš al kak? pa upam da majo dost mejhne žoge(za mojo velikost bi ble ping-pong žogce ta prave laugh.gif )


Živjo!
Jest imam tudi to žogo že kar nekaj časa in je super. Kupila sem v Sanolaborju, zanjo odštela ok. 6000, velikost mi je izmerila prodajalka, ki je za to usposobljena. Čisto preprosto, izmeri ti roko, to je od ram do zapestja, in potem na tej podlagi določi cifro.
Sama bi verjetno težko ugotovila.


LP
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 22 August 2005 - 08:01 PM

pa kaj ta žoga je full boljša za pri mizi sedet kakor stol? ker glede na to, da se učim pri mizi, me velikokrat boli hrbet:D

LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2005 - 08:48 PM

V bistvu tako nekako treniraš za hrbet. Da se naučiš biti ne 'puklast'...
Zdrava hrbtenica pa to...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#11 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 22 August 2005 - 08:59 PM

Jas mam tud toto žogo. Jes izvajam na njej vaje (korektivno telovadbo) za boljšo držo...mam obupno pa treba popravt smile.gif Sicer pa zadeva je ful dobra. Kupi se v lekarni al pa kr v otroški trgovini jih majo biggrin.gif
  • 0
Just me;)

#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2005 - 09:17 AM

Mi jo pa včasih uporabljamo tudi na aerobiki...pa je tut mal svi***** zaj***** težko, in se ugrizneš v zobe, ampak mišice pa le dobiš

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 27 August 2005 - 02:22 PM

Sama sem tako žogo kupila prek kataloga in sem jo imela kar nekaj časa dokler mi ni počla in adijo biggrin.gif Sedaj razmišljam o nabavi nove in verjetno se jo da dobit v kaki športni trgovini, ne?
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#14 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 27 August 2005 - 05:29 PM

kanoja sigurn se jo da dobit , če ne v športni pa kot pravjo v sanolaborju , pa v takih terapevtskih trgovinah, v lj bi jo celo v kaki mal bol založeni lekarni znal met

hitr novo nabavt
jaz res nevem kaj si izvajala da ti žoga počla ermm.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#15 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 28 August 2005 - 04:40 PM

QUOTE(hudička)
kanoja sigurn se jo da dobit , če ne v športni pa kot pravjo v sanolaborju , pa v takih terapevtskih trgovinah, v lj bi jo celo v kaki mal bol založeni lekarni znal met

hitr novo nabavt
jaz res nevem kaj si izvajala da ti žoga počla ermm.gif

ja, sicer sem iz obale pa mislim da vem, kje bi jo lahko nasla .... sem že kar nekaj mesecev brez nje in je res že skrajni čas za novo.
O mojih "vajah" pa ne bi ... wink.gif biggrin.gif
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#16 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 28 August 2005 - 06:56 PM

a so ble vaje v dvoje al wink.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#17 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2005 - 10:55 PM

hej jz mam to žogo.. samo zadnje čase zaprašeno stoji pod mizo in sameva... ermm.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#18 tinkaram

tinkaram

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 04 January 2007 - 09:53 AM

Js sem kupila to žogo preko spleta www.fitnes-oprema.com. Zdi se mi da je bila takrat najcenejša in sem ful zadovolna z njo. Se splača, jo zelo priporočam za sedenje - je kul za hrbtenico in rit. thumbup.gif Pa še po pošti ti jo pripeljejo na dom in plačaš po povzetju.
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 January 2007 - 11:02 AM

Zdaj jo imajo v Hoferju po kakšnih 10€.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 04 January 2007 - 12:00 PM

QUOTE(redkvica @ 29. 8. 2005 - 22:55) View Post

hej jz mam to žogo.. samo zadnje čase zaprašeno stoji pod mizo in sameva... ermm.gif


Enkrat sem šla na vaje pilates na žogi in me je ful navdušilo, pa mi je cimra za rojstni dan kupila to žogo in sedaj se včasih nanjo celo usedem. Če pa ne jaz, pa kak obisk. Ne duha ne sluha o telovadbi.

  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users