Jump to content


Photo

Tamponi


  • Please log in to reply
298 replies to this topic

#21 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 18 April 2006 - 01:29 PM

mene pa preveč rajcajo oops.gif
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 April 2006 - 01:32 PM

.
haha, lejck biggrin.gif

Sem se spomnila, ko mi je ena kolegica enkrat govorila, kako si včasih ne more in ne more ta vlkega tampona not potisnit. Pol si pa proba domišljat, da je tampon od njenega tipa tič in kar zdrsne not. biggrin.gif:D




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 01:34 PM

[quote=Jenna].
haha, lejck biggrin.gif

Sem se spomnila, ko mi je ena kolegica enkrat govorila, kako si včasih ne more in ne more ta vlkega tampona not potisnit. Pol si pa proba domišljat, da je tampon od njenega tipa tič in kar zdrsne not. biggrin.gif:D

.

Joj ej... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 April 2006 - 01:35 PM

.
Živa istina! biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 01:38 PM

Ja hudo ne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#26 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 April 2006 - 01:54 PM

[quote=Jenna].

LOOOL laugh.giflaugh.gif

Drugače pa tudi jst si ne predstavljam tlačit notri tistega z aplikatorjem, je lažje brez, ostajam pa zaenkrat samo in edino pri OB smile.gif
  • 0

#27 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 02:01 PM

Enako glede aplikatorja.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#28 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2006 - 06:35 PM

Jst sm si pa dons kupila te aplikatorske. Sj bi si kupila ob aplikatorske, sam majo sam ta velike velikosti.
  • 0

#29 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 19 April 2006 - 08:13 AM

Ob so zakon in se ne ločim od njih.
  • 0

#30 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 09 July 2006 - 05:56 PM

emmm.....pred kratim sem prvič uporabila tampon mini in je bilo precej boleče. Vstavljanje niti ne toliko ampak bolj ko sem si ga ven dobivala. Pa še tisti dan me je peklo ko sem šla na vodo....Kdo ve razlog za to?
  • 0

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 July 2006 - 06:06 PM

QUOTE(Anja88)
emmm.....pred kratim sem prvič uporabila tampon mini in je bilo precej boleče. Vstavljanje niti ne toliko ampak bolj ko sem si ga ven dobivala. Pa še tisti dan me je peklo ko sem šla na vodo....Kdo ve razlog za to?


možno je, da si si ga prehitro zamenjala ali pa nisi niti dovolj krvavela za tampon (jaz mam pri izredno šibki krvavitvi še vedno ščitnik perila in ne tampona). prepogosto menjavanje tamponov ni priporočljivo, ker se suši sluznica - posledično zna vstavljanje in ven vlačenje tampona spremljat pekočina ali bolečna. mogoče je samo nenavajenost na tampone in te je zato peklo. mogoče pa si fasala kako vnetje - mene pri vnetem mehurju full peče, ko grem lulat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#32 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 09 July 2006 - 06:13 PM

QUOTE(Anja88)
emmm.....pred kratim sem prvič uporabila tampon mini in je bilo precej boleče. Vstavljanje niti ne toliko ampak bolj ko sem si ga ven dobivala. Pa še tisti dan me je peklo ko sem šla na vodo....Kdo ve razlog za to?


Tampon verjetno ni bil dovolj prepojen s krvjo. Vsaj pri meni je tako. Imam namreč šibko menstruacijo, in včasih še kadar miniče uporabim, je tko zoprn občutek, ko ga ven vzamem. V eni drugi temi so punce rekle, da naj si ga več ur pustim not, npr.6 ur naj ne bi blo panike. Jih pa prav zato, ker nimam močne, redko uporabljam, le kadar grem ven, na morju ipd., ker se bojim, da bi se mi nožnica preveč izsušila.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 July 2006 - 06:15 PM

Male raze, ki nastanejo ob trenju tampona ob stene nožnice. Normalen pojav.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 July 2006 - 09:03 PM

Glede teh aplikatorskih tamponov ... a pri OB jih majo tudi? Pa tud une tamajhne aplikatorske?
Pa še neki - ene ste rekle, da gre kr lušn noter ene pa da ne ... in js ko še nism z nobenim (niti navadnim) tamponom probala s kirim je boljše da probam? (ker se bojim, da bi me bolelo) oops.gif biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#35 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2006 - 09:10 PM

Lej, če te boli, probaj tampon malce namazat z navadno kremo, tisto ta mastno, da bo lažje spolzel notr. Je pa pomembno bit tud sproščen, ko si ga vstaviš.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#36 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 July 2006 - 09:29 PM

Mene pa ko poskušam vedno panika zagrabi biggrin.gif biggrin.gif (zato tud verjetno ni šlo)
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#37 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2006 - 09:53 PM

QUOTE(Princeska)
probaj tampon malce namazat z navadno kremo, tisto ta mastno

ok, zdej očitno jest ne vem zakva se tu gre, sam krema je pa mal weird blink.gif tole nikakor ne bi priporočala, kaj šele sprobala. Zakaj si potemtakem ne namažeš lule kar z žajfo za posodo prat? Krema res ni pravi odgovor... si mogoče mislila kak lubrikant? IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#38 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 July 2006 - 09:56 PM

Aplikatorski so narejeni tako da se stene nožnice dotika plastika ali povoskan karton, tako da lažje polzi po steni, saj ni trenja. Če pa si vstaljaš z navadnim tamponom ki je z vate, pa je trenje večje in tudi bolj boli(drgne).
Kukr jst vem imajo o.b aplikatorske u millerju, ampak samo v velikosti normal in še plus. Sama sem si zdaj kupila tiste iz leclerka, znamke marque repare in so mi zelo uredu na prvi pogled, saj jih za razliko od tampxovih ni treba nič "vlečt plasastike iz plastike", da so manjši in priročnejši.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#39 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 July 2006 - 09:56 PM

sam res, princeska a ti to prakticiraš??? blink.gif
  • 0

#40 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 24 July 2006 - 05:45 PM

Tampone sem že parkrat uporabla...nikoli pa za na morje. Ker mam letos to "srečo" da bo na obisku še par dni, ko bom na morju, me zanima, kako ve to prakticirate. Namreč, če je tampon pravilno vstavljen (se pravi, da ga ne čutiš), ni šans da se s kako morsko vodo napije biggrin.gif ? Takoj po kopanju naj se ga zamenja?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users