Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#61 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 23 October 2005 - 01:19 PM

Jaz imam gel za obraz od Aloe Vere (oriflame) in je super ali pa hidratantrni čistilni gel od Avona in je tudi v redu.
  • 0

#62 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 01:27 PM

hmmm..oriflame mi sploh ne sede evil.gif (razen eyelinerja)...karkol sem še probala, mi je blo tk čudno na koži
  • 0

#63 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 October 2005 - 01:30 PM

Ta linija od Aloe Vere je super. Sem dala Sonchiki že prečekirat pa je rekla da je super!
  • 0
Viens, reste ici!

#64 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 01:42 PM

ja, saj možno, aloe vera je itk skor zmeri fajn, omenjene še nisem imela, sam na splošno mi oriflame ni dobra kozmetika
  • 0

#65 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 23 October 2005 - 01:44 PM

Vsaka koža rabi svoje in vsakemu nekaj ustreza.
  • 0

#66 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 01:53 PM

točno tko wink.gif

drgač pa sem iskala kaj o kozmetiki avene, pa naletim na tole stran:
http://www.feelbest....ne_products.cfm

ob slikci me je kr zmrazilo..ma ja saj se hecajo, da je to možno tk zgledat že pri malih frockih?????
  • 0

#67 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 01:59 PM

sonchika....kje pa prodajajo ta gel za čiščenje od Avene (cleanance k)? po možnosti v lj?

drugače pa sem do sedaj imela občasno Green line čistilni gel, piše da je proti ogrcem in mozoljem, pa za globinsko čiščenje por...samo meni ful ni ustrezal, ni blo nobenega dobrega efekta, kožo sem pa imela še bolj mastno, pa tako lepljivo tudi po izpiranju evil.gif
  • 0

#68 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2005 - 02:07 PM

Kokr jst vem je Clenance K krema in ne čistilni gel, izdelke avene pa dobiš v lekarnah če se ne motim.
  • 0

#69 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 23 October 2005 - 02:09 PM

Ja ampak to je verjetno preden je ta otrok to uporabil. To je mislim, da psoriaza. Bogi. Verjetno v lekarni ali pa v Hospitalii in Sanolaborju.
  • 0

#70 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 02:14 PM

thx..bom poiskala...

še eno vprašanje, čeprav sem že tečna oops.gif
a je za mastno kožo ok afroditina linija acne stop-čistilna pena, če ima to notri OLJE čajevca? tudi Afrodita je bila nekajkrat pohvaljena v drugih temah, sam nekak dvomim, da bi bilo olje dobro za takšno kožo?
  • 0

#71 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 October 2005 - 02:16 PM

Sephora ta pena je ful ok! Jaz jo uporabljam. Sonchiki sem dala za prečekirat pa je rekla da si po tej peni ober čist! Priporočam biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#72 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2005 - 02:17 PM

Olje čajevca naj bi zdravilo mozolje in akne.
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 October 2005 - 02:25 PM

Kar se tiče gelov za obraz. Meni so super (večina tudi sprobanih) Avon Pure porefection pena, Garnier Fresh čistilni gel, Oriflame borovničev gel, Penaten pena za telo (za otroke), Rival de Loop pena za čiščenje obraza ter mineralni gel od Schellerja.
Je pa res, da ponavadi moraš sprobati več gelov, da vidiš, kateri ti je najboljši.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2005 - 04:19 PM

.

sonchika, od Bushy sem prebrala oceno ja. In sem včeraj iskala to peno (saj je tam spodaj, pri baby zadevcah oz. tam, kjer držijo ostale Penaten izdelke, ne?) in je nisem našla. Po moje so jo punce v momentu pokupile.....

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 October 2005 - 04:25 PM

[quote=Jenna].

sonchika, od Bushy sem prebrala oceno ja. In sem včeraj iskala to peno (saj je tam spodaj, pri baby zadevcah oz. tam, kjer držijo ostale Penaten izdelke, ne?) in je nisem našla. Po moje so jo punce v momentu pokupile.....

.
ampak jz ne zastopm zakaj zdj kr naenkrat hočte ta gel.A vm ni ta baby... full zakon? ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#76 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2005 - 04:28 PM

.

Ja, saj nam je. Ampak bi rade probale še to peno..... saj veš, radovednost te skos žene za probat kaj novega..... sploh, če je dobro.....


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#77 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 October 2005 - 04:37 PM

ampak a ni pantene za lase? laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2005 - 04:42 PM

.
Eno je Pantene, drugo pa PENATEN.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 December 2005 - 07:53 PM

rozica!
tist gel,k si si ga kupla...kaj piše na njem?grenivka in?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#80 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 12 December 2005 - 08:58 PM

Jaz še svojega naj gela žal nisem našla, ker mi je do zdaj vsak izsušil kožo, če si ne dam takoj tonika gor. Pa čeprav imam mešano kožo. Trenutno pa uporabljam Shellerjevega, pa od Babylove. Naročla pa sem si borovničke od Oriflame, ki jih kar hvalijo, tak da bomo videli.
Lp
  • 0
Življenje je lepo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users