Jump to content


Photo

moski&shopping


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 07:29 PM

A si vasi dragi sami kupujejo oblacila,kaj pa z vami hodijo po trgovncah in vam svetujejo pa ve upostevate njegove nasvete ali raje same greste?

Moj zelo rad hodi z mano po nakupih in ima velik potrplenja,ko greva po nakupih za njega mu velik svetujem in pomagam pri izbiri,sicer pa itak skupaj opravljava vsakodnevne stvari tako da nama tudi pri nakupih ni blema. laugh.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 07:47 PM

Jaz načeloma grem z njim, ker se v trgovinah ne znajde sploh in mu je to grozna muka. Ful pa upošteva moje nasvete in to, kar rečem, je sveto. Ni kaj, dobro sem ga zdresirala. twisted.gif
Z mano šopingirat tudi kar hodi, čeprav zadnje čase opažam, da bi blo morda najboljše, če bi šla sama - ker je na cajte že prav nevzdržen (pa tudi jaz znam biti precej sitna, ko se obnaša, kot zgubljen po trgovini). twisted.gif Itak najrajši pohajkujem po trgovinah sama. No, kar se tiče njegovega mnenja - najbolj upoštevam svojega, sicer vprašam njega, ampak v glavnem se pa odločim na podlagi svojega.
Aja, izredno rad edino gre z mano, ko si kupujem modrčke... takrat je zelo rad zraven in podaja mnenja... twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 07:50 PM

heheeh.... moj je raj tacajt na fuzbalu k jest kopujem ....ker tud jst retko šopingiram biggrin.gif ...jebat ga nism tipična ženska....sploh pa nerada hodva skp v trgovine...pol kabine trpijo IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29040 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2005 - 08:04 PM

ja, se tut zgodi, da greva kej pofirbcat v trgovine skupi ... pol me pa na velko slika,ko se prikažem iz kabine, hehe .... mislim, ni mu glih zabava hodit firbcat po štacunah, ampak muka mu pa tut ni. mam pa prijatelco, ki mene muči s tem, da hodima po trgovinah gledat cunje za njenega tipa, ki je totalka izgubljen v trgovinah in potem ona vse štacune prečeše (jaz znam ob tem že orng tečnarit in se zadnje čase takim oblikam druženja z njo zelo odločno zoperstavljam ... ), da mu potlej pove, kje se kaj dobi ... no, po njenem okusu, seveda .... ah, no comment ....
  • 0

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 April 2006 - 11:12 PM

Velikokrat greva po trgovinah skupaj. Čeprav bi bilo včasih boljše, da bi šla sama ali pa z kolegicami ali z mamo, ker hitro postane nestrpen. Še sploh ko kupujeva zame. Ko pa kupujeva kaj zanj, je včasih tako smešen. Včasih še sam ne ve kaj bi imel. smile.gif In skoraj vedno, ko je tako zmeden posluša moje nasvete. biggrin.gif
  • 0

#6 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 April 2006 - 07:39 AM

Zadnje čase prakticiram da hodim zase sama po trgovinah, razen redkokdaj ko greva "mimgrede", ponavad mu takrat predlagam če še zanj pogledava, pa mu ponavad ni sad.gif tako da ko mu je to v polni meri izkoristiva oba...

Sem že poskusila to varianto, da greva skupaj v trgovino pa da gre on na moški oddelek, but I failed...Morem bit zram, ker si bi tudi drugače kaj "napačnega ali prevelikega" kupil...
  • 0

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 April 2006 - 04:53 PM

Jaz grem tudi s fantom kadar si kaj kupi za oblečt, vendar je to zelo redko, ker ko si kupi si kupi več stvari hkrati. Nazadnje, ko je kupoval je bil pa čisti slučaj, sva se vstavila v eni štecuni in si je kr kupu pulover, pa tega ni načrtoval, ker ponavadi točno ve, kaj gre kupovat in koliko približno hoče odštet denarja.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 April 2006 - 05:13 PM

.
No, pri mojem trenutnem fantu (tam v prvem postu sem pisala za bivšega) je čisto druga pesem. Izredno dobro funkcionirava tudi pri šopingu. biggrin.gif Nazadnje je bla prava pesem z njim skakljat naokoli. Res je ful normalen za moškega, kar se trgovin tiče. Nič napetega ozračja, vse ful sproščeno. Tokrat sva bolj zanj kupovala..... seveda upošteva moje mnenje, ampak če mu nekaj ni všeč, mu ni in si tega za nič na svetu ne bo kupil (četudi je meni uau). Ko sem jaz še malo za sebe gledala, je bil ful fajn..... nič ni težil, živahno je skakljal poleg mene. Tudi v TBSju in Mullerju. biggrin.gif Pa skos mi govori, če rabim še kaj zase pogledat in tako naprej. Res pozoren in nič siten. Sekira mi je padla v med. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 April 2006 - 05:15 PM

[quote=Jenna].
No, pri mojem trenutnem fantu (tam v prvem postu sem pisala za bivšega) je čisto druga pesem. Izredno dobro funkcionirava tudi pri šopingu. biggrin.gif Nazadnje je bla prava pesem z njim skakljat naokoli. Res je ful normalen za moškega, kar se trgovin tiče. Nič napetega ozračja, vse ful sproščeno. Tokrat sva bolj zanj kupovala..... seveda upošteva moje mnenje, ampak če mu nekaj ni všeč, mu ni in si tega za nič na svetu ne bo kupil (četudi je meni uau). Ko sem jaz še malo za sebe gledala, je bil ful fajn..... nič ni težil, živahno je skakljal poleg mene. Tudi v TBSju in Mullerju. biggrin.gif Pa skos mi govori, če rabim še kaj zase pogledat in tako naprej. Res pozoren in nič siten. Sekira mi je padla v med. biggrin.gif



.

Tak je bil tudi moj zdejšnji (z njim se cca 4,5 let) in sedaj mu pa že najeda moje nakupovanje. Od začetka je bil pa pravi srček. Kok časa sta vidva skup?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#10 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 22 April 2006 - 05:21 PM

mene tudi preseneca kar se tice nakupov ipd biggrin.gif wink.gif ( v vecini seveda)
  • 0

#11 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 April 2006 - 05:33 PM

Jaz zase najraje nakupujem sama ali morda s sestro, s prijateljicami pa ne in tudi ne maram z njimi hoditi po njihovih nakupih.

Moj bivši tud ni ravno užival hodit z mano po trgovinah z oblačili (pa mi je to čist pasalo)
kar je bilo pa drugih stvari, za gospodinjstvo ipd., sva pa oba zelo rada skupaj nakupovala. tongue.gif
Ko je pa on kaj kupoval zase, me je običajno želel s seboj, redko si je sam kaj kupil, še to je bilo ponavadi posledica ustrežljivih in prijaznih ter sposobnih trgovk, hehe biggrin.gif

S sedanjim pa teh izkušenj še nimam, vem pa, da tudi preveč naklonjen maratonom po trgovinah...Zase tudi poskrbi sam.
  • 0

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 April 2006 - 05:40 PM

Mene je pa bivši enkrat tok preganjal naj pohitim, da sem pozabila vrečko pri blagajni, to sem ugotovila šele doma, potem jo je šel pa on iskat, ker je vedel, da je bil kriv za ta pripetljaj.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3545 posts
  • Gender:Male

Posted 22 April 2006 - 05:47 PM

Hmmm kupujem sama in tudi z njim. Samo pri nama je problem, ker mama drugačne poglede na to, kakšne stvari bi naj jaz nosla wink.gif On bi bolj športno...jaz bolj elegantno in pol jaz raje sama hodim okoli. Drugače pa tudi dam dosti na to, kaj si on misli itd. Trenutno sma ravno v skupnem projektu meni najt popolne kopalke...tak da že celi teden hodima po trgovinah in iščema biggrin.gif
  • 0

#14 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 22 April 2006 - 06:24 PM

Jst najrajš hodm po nakupih sama, ne bi pa imela nič proti, če bi šel moj tud zravn. biggrin.gif Ampak ponavadi ko grem jaz v shopping, on dela oz. je na faxu. Ko se pa zgodi tisti praznik, ko ugotovi, da bi si blo kej dobro kupiti, ker že dve leti ni ničesar kupil, grem z veseljem zraven in mu pomagam izbrat. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#15 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 April 2006 - 06:27 PM

js pa nism sla se nikol v soping s tipom biggrin.gif sm pa enkrat srecala biusga (prva ljubezen) kako s svojo kurbico kupuje majce blink.gif sm misla da bom popizdila
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 April 2006 - 06:41 PM

QUOTE(Verja)
Tak je bil tudi moj zdejšnji (z njim se cca 4,5 let) in sedaj mu pa že najeda moje nakupovanje. Od začetka je bil pa pravi srček. Kok časa sta vidva skup?

Hm... ene dobrih pet mesecev. biggrin.gif
Ampak saj verjamem, da bi mu začelo sčasoma šopingiranje najedat. Čist verjamem. In štekam (ker jaz sama sebe opažam, da se tudi hitro naveličam in ratam kr živčna). Zato tudi ne bom imela nič proti, če me bo v avtu počakal, da hitro kaj skočim v trgovino. Pa tudi sicer rada sama hodim po trgovinah. Ne maram pa, če gre z mano (to je počel bivši) po vsej sili in potem tam po trgovini poka frise.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 April 2006 - 09:07 PM

Ja midva s fantom skupej kupujeva obleke,tko,da ko on rab zase,grem z njem in ko rabm jz kej zase gre on z mano.
Pa itak je vedno tko,da rabm jz in on z mano hod naokol,pač lepo me drži za roko in zavije tja kamor zavijm jz.
Čist nikol ne teži,sam večkrat mu je slabo,on pravm,da je to zarad vročine v nakupovalnih centrih(če sva v nakupovalnem centru,seveda:)) in ko mu je slabo reče sam da gre za sekundo pred vhod od trgovine.To je vse iz njegove strani.HAHAH,boščk.
Pa skoz me v trst voz,kdr se mi sprdne. biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 23 April 2006 - 07:40 AM

Mogoče se je zgodilo 5x da sva šla skupaj na šoping in še takrat ko je tudi on kaj rabil. Je pa mala muka hodit z njim. Ne ljubi se mu, tako da 'pošlje' kar mene. Prejšnji teden sem mu kupila kavbojke - po mojem okusu in ni zgledal glih navdušen, meni so pa lepe in jih bo nosil :!: twisted.gif , pa še eno majčko in boxerce.
Njemu niso všeč tele moderne stvari za fante in je res problem dobit nekaj čisto preprostega, da nima vsaj ene oranžne črte ermm.gif , srajc ne nosi, ne mara V izreza, ne mara gumbov na majci, na mara kakršnih koli napisov in poslikav (razen na hrbtu), ne mara črt,.....majca mora bit na okrogel izrez, lahko ima kapuco, lahko ima malo ovratnika ampak samo z zadrgo in še to samo da gre glava skozi, lahko je samo črna, siva, rjava ali temno zelena. Hlače so lahko le črne, rjave, t.sive ali t.modre, lahko so kargo, ne smejo bit ozke (in tolk je sexi v ozkih!) in bognedaj kakšnih preveč zguljenih predelov. Boga jst. Se je pa precej popravil odkar sva skupaj. Prej je bila res katastrofa.
Ko pa zbiram zase pa je zmeraj ista štorija - 5 minut je z mano potem pa gre na čik.
  • 0

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 April 2006 - 07:52 AM

QUOTE(rea)
Ja midva s fantom skupej kupujeva obleke,tko,da ko on rab zase,grem z njem in ko rabm jz kej zase gre on z mano.
Pa itak je vedno tko,da rabm jz in on z mano hod naokol,pač lepo me drži za roko in zavije tja kamor zavijm jz.
Čist nikol ne teži,sam večkrat mu je slabo,on pravm,da je to zarad vročine v nakupovalnih centrih(če sva v nakupovalnem centru,seveda:)) in ko mu je slabo reče sam da gre za sekundo pred vhod od trgovine.To je vse iz njegove strani.HAHAH,boščk.
Pa skoz me v trst voz,kdr se mi sprdne. biggrin.gif


Ej, zdej sem pa že od tolkih slišala, da jim ni dobro v nakupovalnih centrih, meni se enako dogaja (zdej že ful dolgo nisem bila v ta velikem Mercatorju al pa Sparu).
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 April 2006 - 09:44 AM

tinca, biggrin.gif biggrin.gif

Moj bivši je enkrat sam pomerjal ene kavbojke, brez mene, pa se ni mogu odločt, ali bi jih kupu ali ne.
Popoldne je šel pa v službo, in ko sem jaz popoldne prišla iz svoje službe, mi je naročil, naj ga pridem iskat v njegovo službo, je pač vmes skočil ven
in sem morala it z njim še enkrat v tisto trgovino, da bom jaz dala zadnjo besedo - kupiti ali ne, to je bilo tedaj vprašanje, hehe.

Sej se mi je zdelo prav fajn, no, da tok da n moje mnenje.

Pol jih je itak kupil, zraven sem pa še jaz eno majčko se mi zdi mu uturila zase twisted.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users